Skocz do zawartości

X Zlot społeczności Astropolis [karnety już dostępne]


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dobry news. Obecność ASA zaznaczymy jeszcze mocniej na zlocie. Mamy dla Was 2 korektory (w tym na pewno 1 magiczny 2" reducer 0,73x - wartość ~4 tys. zł). Zastanawiamy się tylko nad tym, jak wybrać szczęściarzy, którzy zgarną te korektory? Hę?

 

Macie może pomysł? Konkurs, plebiscyt, losowanie, rzut majtkami? Pomóżcie :)

 

Nie dość, że żałuję że nie będę na zlocie to jeszcze to !!! Mój reducer marzenie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie - chciałem sobie od razu koszulkę kupić z karnetem, ale przy zapłacie jej w koszyku nie było. Gdy zrobiłem zakupy od nowa, to już nie było już możliwości zamówienia koszulki. Zniknęła z oferty czy po prostu błąd jakiś?

 

To dlatego, że zostały ostatnie koszulki. Jedna L-ka, jedna XL-ka i jedna XXL-ka. Zamawianie dowolnych ilości zniknęło więc z opcji przy kupnie karnetu. Jeśli chcesz na 100% jedną z tych rozmiarów, to napisz mi na PW, a wtedy zrobimy tak, żebyś dokupił ją do już istniejącego karnetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie pytam co to jest choć pierwszy raz będę na zlocie :-) Niestety czwartkowy wieczór mnie ominie... :-(

 

Nie dostanę urlopu na piątek więc pozostaje mi się urwać z roboty ok 13:30-14:00 i pognać do Was...

Ale liczę na uścisk dłoni zlotowiczów w piątek :-)

Edytowane przez Pav1007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie biore karnetu ale metoda płatności jest przelew przez np. poczte na konto ?

 

Metody płatności są następujące: Przelew bankowy tradycyjny, PayU, PayPal.

Przy zaznaczeniu przelewu bankowego tradycyjnego pojawiają się dane potrzebne do przelewu. W jaki sposób to zrobisz: czy z konta internetowego, czy w oddziale banku, czy przez druczek na poczcie, to Twój wybór :)

 

pzdr

Edytowane przez wimmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metody płatności są następujące: Przelew bankowy tradycyjny, PayU, PayPal.

Przy zaznaczeniu przelewu bankowego tradycyjnego pojawiają się dane potrzebne do przelewu. W jaki sposób to zrobisz: czy z konta internetowego, czy w oddziale banku, czy przez druczek na poczcie, to Twój wybór :)

 

pzdr

 

Jeszcze pytanie takie bo poczta ma swój "zegarek do odliczania czasu" i moze się nie wyrobic w ciągu 3 dni. Moze lepiej zrobić tak ze np. teraz wpłacić a wieczorem zamówic karnet ??

 

Aha co dokładnie obejmuje karnet ?

Np. czy jak będe jechał z osoba towarzysząc to będziemy miec wspólny pokój ? Do każdego pokoju jest łazienka czy wspóna dla kilku pokoji ? Czy trzeba brac śpiwór ipt. ??

Edytowane przez astrokarol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wpadnie Nadia, to uzupełni informacje, bo ja nie do końca się orientuję :)

 

Karnet obejmuje: noclegi, wyżywienie (śniadanie i obiadokolację, oraz posiłki z grilla i ogniska). Pokoje są różne, 3 osobowe i wieloosobowe. Jak będziesz jechał z osobą towarzyszącą, to znaczy z partnerką, to na pewno Nadia postara się ulokować Was tak, abyście czuli się dobrze.

 

Nadia nad tym panuje, więc z pewnością niedługo odpowie :)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jestem i uzupełniam. :)

 

Pokoje w schronisku są bardzo różne. I dobrze... Bo jedni lubią kameralnie, a inni wręcz przeciwnie.

Jak będziesz kupował karnety to napisz w komentarzach, jakie masz preferencje, a ja postaram się zakwaterować Was jak najlepiej - nie mogę Ci jednak zagwarantować pokoju dwuosobowego.

Łazienki są wspólne, na korytarzach. Śpiwora nie musisz brać, chyba że lubisz bardzo ciepło - pościel oczywiście jest.

Karnety kup jak najszybciej - na płatność poczekamy. Jest to dla mnie o tyle ważne, że zostało nam raptem kilka dni do zlotu i muszę znać przynajmniej przybliżoną liczbę uczestników, żeby się dobrze przygotować - takie tam organizacyjne pierdoły...

 

Nadia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dozując troszkę napięcie i dbając o "wizualowców" oraz higienę Wimmera :laughbounce2: (kto nie wie o co chodzi niech zajrzy tu : Aukcja Atik314E), niniejszym ogłaszamy że....

 

.... kolejnymi nagrodami na StarParty 2012 są:

 

Ręczna zmieniarka filtrów 2 cale

MoonLite o wartości 975 zł.

post-2921-0-54344200-1346444654_thumb.jpgpost-2921-0-42543200-1346444663_thumb.jpg

 

oraz... TRZY bony na zakupy w Astromarkecie każdy o wartości 100zł.

 

 

 

Liczę na Waszą pomysły na konkursy.

 

Na zlocie będzie również możliwość potestowania sprzętów i pobawienia się nimi w nocy (tylko bez podtekstów).

 

Do Waszej dyspozycji oddamy:

 

Orion Optics VX 8" z lusterm 1/10PV,

Orion Optics CT8",

TS astrograf carbon newton 8",

 

CDN... :icon_biggrin:

 

Chętnych do przetestowania sprzętu zapraszam na PW.

 

Jazz

 

P.S. Prywatnie oddam w dobre ręce do testu mój refraktor TMB 80 SS Carbon.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz, Jesion - a planujecie zlotowe obserwacje Słońca?

To ważne spostrzeżenie. Nasze zloty to zupełnie coś innego, jak typowe "targi", czy warsztaty. Zlot, jak nazwa sugeruje, to zlot wielu osób. Niby go organizujemy, ale forma jest bardzo społeczna (spontaniczna). Większość przywozi sprzęt i dzieli się nim z każdym, kto ma na to ochotę. My tylko "dorzucamy" swój wkład, ale w rzeczywistości na zlocie jest tyle sprzętu, że trudno każdym się pobawić. Za to właśnie te zloty kocham.

 

Oczywiście my Lunty także przywieziemy, ale pewnie będzie ich znacznie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy była by szansza potestować na zlocie kamerkę bez ABG? Chciałbym macnąć taką bezpośrednio. Może być jakaś niepozorna, na przykład ta - http://astromarket.p...uba-l429-m.html

 

Nie pracowałem nigdy z kamerą bez ABG, o 50K studni. Zaaplikował bym sobie coś w rodzaju "tu masz starą przyczepę kempingową, popatrz sobie, przejedź do miasteczka i spowrotem, jak ci się spodoba, to po drugiej stronie parkingu znajdziesz wypasione kampery w promocji."

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.