Skocz do zawartości

X Zlot społeczności Astropolis [karnety już dostępne]


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego teraz trochę mi wstyd, i próbuję szybko coś załatwić, bo kroi się niezła impreza:)

w sklepie zaznaczyłem opcję odbioru osobistego, czy tak może być??

Czy karnety wysyłane są kurierem do domu??

 

Jeśli znajdzie się dla mnie miejsce w hotelu, to wyruszam w piątek rano z Pomorza, będę mógł kogoś po drodze zabrać!

Edytowane przez robson999
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałem się przywitać, jestem zupełnie nowy na forum ale postanowilem wybrać się na zlot bo po przeczytaniu tego wątku nie mogłem się oprzeć :) Mam kilka pytań odnośnie zlotu, czy będzie ktoś może jechał z Krakowa? Czy jest sens zabierać swój sprzęt? i czy nowy nie będzie czuł się zagubiony? :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Zlot ma dwa oblicza. Drugie jest tu: http://astropolis.pl/topic/39404-jak-najszybciej-rozpoczac-przygode-z-astronomia/

Na pewno nie będziesz czuł się "nieswojo", wręcz przeciwnie. Jeżeli masz swój sprzęt, to go zabieraj. Jeżeli nie masz, to nic nie szkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tłumaczyć? Daj mi adres do tego Pana, to z radością przekażę mu faktury kosztowe do opłacnia (chociaż różnicę w tym, co mu się wydaje, a co ja wiem). Poza tym, chyba powinien jednak wpaść na zlot i zrozumieć, na czym polega różnica między zorganizowaną imprezą astronomiczną, a spotkaniem kumpli w ośrodku X - zwanym zlotem. Gdybyśmy podliczyli wszystkie realne koszty (i to bez udostępnienia sprzętu wartego niemało, gdzie same nagrody wyniosą grubo >10 000), zlot musiałby kosztować kilkakrotnie więcej. Niestety, jeszcze nie potrafimy tak dużej imprezy zorganizować tak, żeby wyjść na niej na plusie, ale jak Czarnecki potrafi, to z chęcią posłucham, jak to zrobić, bo nie mamy nic przeciwko zarabianiu na swojej pracy.

 

Póki co, jest to pewien rodzaj korzyści jakie możemy zaoferować za to, że istnieje Astromarket, a jak wiadomo, najlepiej jest wtedy, kiedy wszystkie strony korzystają i są szczęśliwe. A jak mam już wyrazić swoje marzenia, to mam nadzieję, że w przyszłości uda nam się na astromarkecie zarabiać na tyle, żeby takie imprezy Astropolis organizowało jako "openery", czyli zupełnie za darmo. Póki co, jeszcze, niestety nas nie stać.

 

PS. Chyba nie muszę dodawać, że organizujemy te zloty w 100% legalnie, więc do każdej osoby doliczony jest 23% VAT. Trzeba być niezłym trollem, żeby tego nie kumać.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, lej na gościa. Jak się komuś nie podoba to niech nie jedzie, albo mówiąc po męsku niech wyp.....la, wolna wola. No. do takiego kina na film iść też musu nie ma, kto chce ten buli za bilet i ma radochę, kto nie to sobie organizuje divxy i ogląda w domciu, narzekając przy okazji, jakie te bilety drogie. Wolny kraj, a malkontentów nie sieją, podobnie jak głupich ;)

 

Kurde chyba założę sobie bana na kilka dni na Astropolis, serce mi się kraje jak czytam o przygotowaniach do wyjazdu, a ja nie mogę, wamać :( Może za rok. Przynajmniej mój szpieg jedzie ;)

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dlatego:

A dorzucę, bo mam dość przepuszczania nas przez magiel.

 

Na 11 oficjalnych rezerwacji (10. do tej pory) mieliśmy problem z 2 odwołanymi zlotami ze strony właścicieli. Gdby nie odmowa na Kudłaczach nie znalazłbym Steżnicy. Gdy odmówiono mi w Jodłowie.... skończyły się żarty. Jesion i 200 osób pod namiotem widocznie jest lepszą grupą niż nasze 40-45 osób w pokojach (więcej ich nie ma)

 

Płacimy w ośrodkach 4.000 do 7.000 za 3 nocki. Koniec zabawy.

Szanujcie zlotowiczów jak klientów.

 

A tu cytat samego krytykującego "przedwojenny" ośrodek:

 

Ja bym mimo wszystko z Jodłowa całkiem nie rezygnował , jakiś sentyment do tego miejsca czuję, oczywiście poza jakością nieba Zwardoń bije Jodłów na łeb na szyję ,ale to miejsce ma jakiś swój klimacik, byłem tam dwa razy i na 8 noclegów 7 było obserwacyjnych.

 

Pocieszę go - my też mamy ogromny sentyment do tego ośrodka mimo wielu wad (choćby tej, że jak na standard jest drogi). Tam zaczynaliśmy i w tym roku rozpoczniemy tam X rok istnienia. Ośrodek ma wiele swoich wyjątkowych zalet, choć do Marriotu trochę mu brakuje ;) Nie ukrywam, że szukamy innych lokalizacji już od 2 lat, ale jednak zawsze tam wracamy. Wszystkie inne są jakieś takie bez duszy, plastikowe, dają takie same odczucia jak motele pod warszawą. Właśnie sobie uświadomiłem, że chyba pokochałem Jodłów.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, nie trać czasu na takich facetów.... Ktoś niedawno mądrze powiedział że nie wszyscy mogą sie bawić kalkulatorem :) :) :) .

A propos- od strony Goworowa przez las jest nowy asfalt podobno :)

Pozdr. M.

Edytowane przez wessel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.