Skocz do zawartości

Za ile jesteś w stanie kupić Atika 314E? [Aukcja]


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Atik314L_.jpgTego jeszcze w naszym środowisku nie grali. Chcemy dać Wam trochę zabawy i jednocześnie szansę na zdobycie fajnej kamery w cenie, która będzie odpowiadać nie nam, a kupującemu. Zasada akcji jest banalna:

 

1. Wystawiamy na aukcję Atika 314E (oczywiście nówka sztuka, nieśmigana) - cena wyjściowa: 3 599,00 zł, czyli tak, jak w naszym sklepie Astromarket.pl.

 

2. I teraz najważniejsze, codziennie między 20:00, a 21:00, któryś z nas (ja, lub @Jazz) wpisze do wątku nową cenę pomniejszoną o 100 zł.

 

3. Kamerę zgarnie ten, który pod nową cenę wpisze: "kupuję".

 

Tego typu emocjonująca rozrywka nosi nazwę aukcji holenderskiej i jest w Polsce dosyć rzadka. Na ogół stosuje się ją do sprzedawania "drożej" niż nominalnie (startuje się od bardzo wysokiej ceny), ale my zmieniamy zasady i startujemy od ceny nominalnej. Czyli praktycznie już jutro cena będzie poniżej detalu.

 

Are you ready?

 

Zaczynamy. Cena na dzisiaj: 3 599,00 zł

 

PS. Licytować mogą tylko osoby pełnoletnie, które są zarejestrowanymi użytkownikami Astropolis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, a jednak ktoś to czyta, bo już myślałem, że cisza ;)

Pewnie każdy siedzi cicho, żeby się nie wychylać :icon_wink:

Tak swoją drogą, to ciekawi mnie, jak osoby polujące na jak najniższą cenę reagują, gdy zauważają post kogoś, poza tobą lub Jazzem. Jak może wtedy skoczyć ciśnienie, że okazja właśnie przeleciała przed nosem i niepotrzebnie się czekało.

Edytowane przez Iluvatar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tego nie Możesz pamiętać ale były kiedyś takie ,,słuszne czasy" , gdy coś do sklepów rzucali. Stałeś w kolejce zapisany oczywiście z określonym numerkiem przed sklepem - kilka dni i gdy dochodziłeś już do drzwi cały prawie szczęśliwy - przewodniczący komitetu kolejkowego oznajmiał - ,,Towar wyszedł" wiesz już jak się czują :icon_question: - :sterb003::icon_biggrin:

Edytowane przez Jacekerbel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojdzie do 100 zł to pojawią się chętni :szczerbaty:

Czy jest jakaś cena minimalna przy której aukcja się skończy czy Astropolis pójdzie na całość?

 

PS.

Kiedyś na mojej uczelni była akcja "AutoCAD za 100 zł" gdzie producent tego programu chciał promować legalne oprogramowanie i za jedyne 100 zł sprzedawał produkt warty wówczas ok. 25000 zł. Nie wiem jakie były ograniczenia tej wersji za 100 zł ale prawdopodobnie niewielkie albo i żadne. No i pytanie: Ile było chętnych? Od razu odpowiem aby wyjaśnić wątpliwości: Zero. No, ale Atika nie da się skopiować piracko.

Edytowane przez Piotr Brych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.