Skocz do zawartości

Za ile jesteś w stanie kupić Atika 314E? [Aukcja]


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że misją Astropolis jest linkowanie do DO, ale czy chociaż w takich wątkach mógłbym nie oglądać linków do konkurencji? Amber, poleć tam i daj linka do AP, że mają taniej Atika. Ok?

 

<żal mode ON>Nie potrafię tego pojąć. Na AP konkurencję linkujecie za byle co, natomiast gdzie indziej linka do AP nie uświadczy, choćbyśmy robili darmowe masaże full-body dla każdego kupującego. </żal mode off>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, nie konkurencję, tylko partnerów biznesowych :szczerbaty: Olej to. Robicie dobrą robotę dla społeczności. Zauważyłem (może to przypadek.. :icon_rabbit: ), że mobilizujecie innych do obniżania cen. Bo mogli i mogą sobie na to pozwolić. Ale dopóki na rynku nie było nowego gracza z pomysłami to nie robił tego praktycznie nikt.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popsuł zabawę?

Cóż, sam obserwowałem tę akcję z zaciekawieniem, ale nic poza tym. Ale jak wyobraziłem sobie, że Adam robi podobną aukcję z którąś z lornet, na którą miałbym wielką ochotę to aż mi ciśnienie w jednej sekundzie skoczyło (chyba za dobrze sobie wyobraziłem tę sytuację ;)). Nie wiem jak długo dałbym radę czekać aż cena mocniej spadnie.

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak wyobraziłem sobie, że Adam robi podobną aukcję z którąś z lornet, na którą miałbym wielką ochotę to aż mi ciśnienie w jednej sekundzie skoczyło (chyba za dobrze sobie wyobraziłem tę sytuację ;)). Nie wiem jak długo dałbym radę czekać aż cena mocniej spadnie.

 

Mam nadzieję, że nie mamy ochoty na te same lornety ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wizuala jest kamera VHS. GuMoWy, Wracając wczoraj z instalacji sprzętu spod Krakowa przeżywaliśmy z Jackiem "fajność" takiej inicjatywy. Sądzę, że wkrótce wrzucimy kolejny gadżet, który zaskoczy nawet nas samych :)

 

PS. "Frontmani" Astropolis/Astromarket to goście zakręceni na punkcie astrofotografii, dlatego 99% akcji będzie skierowana do tej grupy społeczności. Powód? Lubimy robić to, co lubimy robić. W wizualu wyspecjalizowane są "inne firmy". Niech one coś robią :P

  • Lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wizualowcem i będę naciskał na to, aby pojawiła się podobna akcja dla wizualowców! Ja Wam to załatwię! Adam i Jacek będą zmuszeni się na to zgodzić :D Jeśli nie, to będę przychodził do pracy nie ogolony i nie umyty (już po kilkunastu dniach powinno zadziałać). Zobaczymy.

:szczerbaty:

Edytowane przez wimmer
  • Lubię 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astrofoto jest dla leniwych :P

Leniwych? ROTFL... cóż za rozmijanie się z faktami. Astrofoto jest dla masochistów, którzy są w stanie przez 5 lat zarywać dnie i noce, żeby zrobić 1 zdjęcie, które potem muszą obrabiać w komputerze przez następne 5 lat.

 

Wizual jest dla leniwych. Wystawiasz sprzęt i oglądasz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.