Skocz do zawartości

Ostatnie pożegnanie - odszedł Robert Bodzoń.


Hans

Rekomendowane odpowiedzi

zaloba.jpgZ głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 28 sierpnia odszedł nasz kolega, nauczyciel, przyjaciel Pan mgr Robert Bodzoń.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 30 sierpnia o godz. 16.00 na Cmentarzu Nowym w Jarosławiu przy ul. Krakowskiej.

Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem tę szokującą wiadomość tym bardziej szokującą, że Roberta znałem osobiście. Jest to wielka strata dla naszego środowiska, gdyż Robert bardzo mocno zaznaczył się swoją pozytywna działalnością.

Robert pozostaniesz w mojej pamięci i w modlitwach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko :( Jestem w szoku. Dlaczego nie dostaliśmy tej informacji wcześniej. Teraz już nie da się zorganizować delegacji na ostatnią uroczystość Roberta, a tyle przecież dla nas robił. Pamiętacie kalendarzyki, konkursy, i inne aktywności? Zawsze żałowałem, że w naszej społeczności jest tak mało osób o postawie Roberta. A tu, teraz, taka informacja. Nie da się nawet napisać coś sensownego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szok... Kurcze, bardzo chciałem poznać Go osobiście, i nie zdążyłem ;(

Pamiętam, rozmawialiśmy kiedyś sporo na PW o tym, że najważniejsza jest pasja i najważniejsi są ludzie, którzy się w tej pasji łączą i godzą ze sobą, nie patrząc na to, na jakim kto pisze forum. :(

Teraz pewnie Robert popularyzuje astronomię w niebie.

Edytowane przez wimmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KarolWojcicki

To straszna wiadomość! :(

Chyba każdy się zgodzi, że Robert był osobą jedyną w swoim rodzaju. Na próżno szukać drugiego takiego. Stał ponad wszelkimi podziałami, najważniejsza dla niego była pasja. Robił rzeczy do których inni straciliby siłę po dwóch dniach. Był osobą naprawdę niezwykłą. Ciekaw jestem ilu młodym osobom Robert otworzył drogę do pięknej pasji jaką jest astronomia? Również żałuję, ze nie poznałem go nigdy osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł Trybus

:no:

 

Robercie, poznałem Cię osobiście przy okazji zakupu Columbusa 13". Teraz ten teleskop zawsze będzie mi Ciebie przypominał. Dziękuję za wszelkie dobre rady, za emocjonujące konkursy, za kalendarzyk, z którego nieraz korzystałem. Za to, że byłeś.

 

Spoczywaj w pokoju.

 

[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!! nie wierzę !!

Jakoś go nie skojarzyłem początkowo, ale teraz przeglądam posty i widzę ile zrobił dla tego forum... szkoda że go nie poznałem

[*]

Dziękujemy za wszystko co dla nas zrobiłeś

Edytowane przez SEBOS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.