Jump to content

Recommended Posts

Oto ostateczny ranking konkursu Cloud Trophy (pierwsze 10 miejsc):

• Radek Grochowski: 3190
  • Lukasz83: 2088
  • Muchozol: 1036
  • Robert_W: 840
  • Stalker: 768
  • hp.: 459
  • m_jq2ak: 372
  • Vader: 240
  • jestem: 184
  • bartek0395: 169

Do rankingu wliczaliśmy punkty z wątku "Cloud Trophy - zgłoszenia chmur i zjawisk" oraz "Niesamowite zjawiska halo w środkowej Polsce".

Edited by Stalker
Ostateczna punktacja, ostatni oceniony post #401 (Radek Grochowski)

W zabawie wzięło udział 40 uczestników (punktowanych). Pozycje od 11 do 40 są następujące:

11. kecaj 157

12. Jakub_B 151

13. Morth 150

14. Astrookie 131

15. prykpryk 131

16. kuba_mar 130

17. Dyoda 102

18. gemini 100

19. Piotrek Guzik 88

20. kamilwiktor 59

21. Darek_B 53

22. ZbyT 52

23. mariogda 48

24. bamus 46

25. jcbo 41

26. LibMar 37

27. adrianctx 30

28. grzesiek508 29

29. tacita 29

30. zbuffer 26

31. Leszek_P 22

32. TabciogarajR3 15

33. anva 15

34. jcbo 15

35. Iro 11

36. Iluvatar 10

37. szyszmen 8

38. Miłosz 7

39. toba94 6

40. Hans 3

Punktowanie obserwowanych chmur i zjawisk kończymy w ostatni dzień tegorocznego lata, w równonoc jesienną - 22 września.

Bardzo dziękuję wszystkim za udział w zabawie :) mi było bardzo przyjemnie grać, wiele się nauczyłem. Mam nadzieję, że wy też.

Wielkie dzięki Radku i Tomku za ogromną pomoc w prowadzeniu całej zabawy! Bez was umarło by po miesiącu jak to zwykle, gdy ja się czymś zajmuję :)

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Our picks

• Zobaczyć powierzchnię Wenus.... - mapa promieniowania termicznego (sezon 2020)
      Zacznę od zdjęcia a potem będą technikalia, opisy zbierania materiału oraz informacje o obróbce
      6 maja faza Wenus zmalała poniżej 20% więc zaczął się najlepszy okres kiedy możemy podejmować próby rejestracji promieniowania termicznego powierzchni Wenus. Czas ten potrwa mnie więcej 17-18 maja kiedy to planeta będzie już zbyt blisko Słońca i kontrast zmaleje uniemożliwiając (lub utrudniając) rejestrację tego zjawiska.
        • Love
        • Thanks
        • Like
      • 30 replies
    • Własny guider? Ależ to bardzo proste !
      "Guider? Ależ to bardzo proste". Co to jest guider to raczej większość z nas wie. Jak dobrać jego parametry do posiadanego setupu - uuuuu... tu już gorzej. Nie wdając się w rozważania naukowe chcę Wam dziś zaproponować prosty i świetnie działający guider dla setupów głównych o skali obrazu 1.5 arcsec/piksel i mniejszej, czyli od 1.5 do nieskończoności ( wiadomość dla Taysona).
        • Love
        • Like
      • 13 replies
    • Montaż "Wirus 2020"
      A właściwie montażyk. Ponieważ mam od niedawna drukarkę 3D zająłem się analizą projektu podlinkowanego przez Gayosa w temacie o wydrukach 3D.
        • Love
        • Like
      • 114 replies
    • Astropolis w czasie pandemii - informacje o reklamie
      Nie chcę w tym miejsc rozwodzić się na temat aktualnej sytuacji epidemicznej (słyszymy to wszędzie z dużą intensywnością) więc przejdę od razu do rzeczy. Wielu członkom naszej społeczności wirus skomplikuje życie w sferze ekonomicznej i ten post chciałbym dedykować dla nich (dla nas?).
        • Love
        • Thanks
        • Like
      • 17 replies
    • MGAB-V249 - nowy rodzaj gwiazd zmiennych!
      Gwiazdy zmienne można poszukiwać na dwa sposoby. Obserwujemy losowy fragment nieba w poszukiwaniu obiektów zmieniających swój blask lub korzystamy z archiwalnych danych pomiarowych wykonanych przez różne obserwatoria astronomiczne (np. ASAS-SN, ZTF).
        • Love
        • Thanks
        • Like
      • 11 replies
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.