Jump to content
Szymek_O

Pierwsze szkolenie astrofotograficzne!

Recommended Posts

aaaa....

sob-nie... kurcze, jest szansa :-)) tym "deathmatchem" mnie przekonałeś :-)

Jakie koszty?

• Like 2

Chłopaki, przewidujecie mozliwość zakupu materiałów i wersji szkolenia on-line? Ew. Self-learning na bazie przygotowanych materiałów/wykładów/ćwiczeń w wersji elektronicznej?

Pozdrawiam.

• Like 3

Jadę ;)

Niemożliwe. Patrząc na stronę "O nas" dziwię się :D

• Like 1

Chłopaki, przewidujecie mozliwość zakupu materiałów i wersji szkolenia on-line? Ew. Self-learning na bazie przygotowanych materiałów/wykładów/ćwiczeń w wersji elektronicznej?

Pozdrawiam.

szkolenie skrojone na miarę, po prostu program idealny !! (przynajmniej dla mnie)

niestety Rzeszów od Szczecina to dwa dodatkowe dni na podróż,

ale może kiedyś zrobicie powtórkę ze szkolenia w innej części kraju, np. pod Poznaniem

Pozdrawiam.

Hej

Na razie nie, ale nie wykluczone to jest przy następnych szkoleniach.

Fajna sprawa,chętnie bym skorzystał,gdyby nie fakt z dokładnie w tych dniach będę zmieniał stan cywilny :icon_biggrin:

hmm, niestety - koszta przewyższają moje możliwości :-( Październik będę miał bardzo napiętym finansowo miesiącem i nie moge sobie pozwolić na taką ekstrawagancję...

cóż - na drugą turę może się załapie :-)

Paweł

Mam co prawda blisko, bo z Rzeszowa, ale rozumiem, że nocleg obowiązkowy czy to z uwagi na niezaświetloną okolicę, czy też oczywistą integrację uczestników? :icon_twisted:

Jeszcze jedna uwaga - oprócz Photoshopa FITS Liberator instalujemy?

Chętnie bym wzial udzial gdyby nie to ze mieszkam na drugim koncu Polski :/. Wersja elektroniczna bylaby idealna :D

Szkolenie żeby przyniosło zamierzony efekt musi być przeprowadzone na żywo.

Wersje elektroniczne to jest to samo masę informacji w sieci.

Witam

Jeśli są jakieś niezdecydowane to pragnę poinformować, iż miejsca się kończą.

Jeśli ktoś mieszka blisko i ma ochotę dojechać to koszt wówczas wynosi 450zł.

Zapraszam.

Ja tam widzę jednego wykładowcę którego nie znam więc nie moge ocenić.

Ale widzę, że impreza nastawiona jest na promocje sprzętu a widze to właśnie po cenie.

A maluch od Vectry też jest tańszy. :)

A może takie wykłady wydać na DVD dla większego ogółu.

• Like 1

Na pewno znajdą się chętni do zakupu - tematykę i próbki wcześniej zamieścić w sieci i będzie obopólny pożytek :icon_biggrin:

Nie wszyscy chętni mogą przyjechać.

Edited by Jacekerbel
  • Like 1

Uwaga pozostały 2 wolne miejsca, chętnych serdecznie zapraszamy :icon_idea:

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Our picks

• Zdjęcie Czarnej Dziury - dzisiaj o 15:00
      Pamiętajcie, że dzisiaj o 15:00 poznamy obraz Czarnej Dziury. Niezależnie od tego, jak bardzo będzie ono spektakularne (lub wręcz przeciwnie - parę pikseli), trzeba pamiętać, że to ogromne, wręcz niewyobrażalne, osiągnięcie cywilizacji. Utrwalić coś tak odległego i małego kątowo, do tego wykorzystując mega sprytny sposób (interferometria radiowa), ...no po prostu niewyobrażalne. EHT to przecież wirtualny teleskop wielkości planety. Proste?
        • Love
        • Like
      • 141 replies
    • Amatorska spektroskopia supernowych - ważne obserwacje klasyfikacyjne
      Poszukiwania i obserwacje supernowych w innych galaktykach zajmuje wielu astronomów, w tym niemałą grupę amatorów (może nie w naszym kraju, ale mam nadzieję, że pomału będzie nas przybywać). Odkrycie to oczywiście pierwszy etap, ale nie mniej ważne są kolejne - obserwacje fotometryczne i spektroskopowe.
        • Like
      • 4 replies
    • Odszedł od nas Janusz Płeszka
      Wydaje się nierealne, ale z kilku źródeł informacja ta zdaje się być potwierdzona. Odszedł od nas człowiek, któremu polskiej astronomii amatorskiej możemy zawdzięczyć tak wiele... W naszym hobby każdy przynajmniej raz miał z nim styczność. Janusz Płeszka zmarł w wieku 52 lat.
        • Sad
      • 161 replies
    • Małe porównanie mgławic planetarnych
      Postanowiłem zrobić taki kolaż będący podsumowaniem moich tegorocznych zmagań z mgławicami planetarnymi a jednocześnie pokazujący różnice w wielkości kątowe tych obiektów.
      Wszystkie mgławice na tej składance prezentowałem i opisywałem w formie odrębnych tematów na forum więc nie będę się rozpisywał o każdym obiekcie z osobna - jak ktoś jest zainteresowany szczegółami bez problemu znajdzie fotkę danej mgławicy na forum.
        • Love
        • Thanks
        • Like
      • 29 replies
    • SN 2018hhn - "polska" supernowa w UGC 12222
      Dziś mam przyjemność poinformować, że jest już potwierdzenie - obserwacja spektroskopowa wykonana na 2-metrowym Liverpool Telescope (La Palma, Wyspy Kanaryjskie). Okazuje się, że mamy do czynienia z supernową typu Ia. Poniżej widmo SN 2018hhn z charakterystyczną, silną linią absorpcyjną SiII.
        • Thanks
        • Like
      • 11 replies
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.