Skocz do zawartości

Spam na stronie głównej Celestii


DruhRafal

Rekomendowane odpowiedzi

Celestia ogólnie jest strasznie zaspamowana, na oko dziennie jest ponad 300 akcji (edycje, nowi użytkownicy itp) wykonywane właśnie przez boty. Niestety w aktualnej wersji brak jest jakiegokolwiek mechanizmu do weryfikacji czy rejestracje/edycje są dokonywane przez ludzi, co znacząco utrudnia walkę z tym spamem. Sam ograniczam się tylko do cofania edycji strony głównej, tym razem przeoczyłem, także dzięki za czujność.

 

Pozdrawiam

 

lech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawiony wątkiem o spamie :nottalkingtoyou: wszedłem na Celestię. Jak zajrzałem na "ostatnie zmiany na stronach" to postprzątanie wymaga chyba Herkulesowych sił. Same pier... ły robione przez automaty. Ostatnio dodana strona do celestii:

 

http://www.celestia.pl/Green_Vitality_Ideas_That_can_Preserve_You_Funds!3738379

 

Czy tego i innego dodawania stron nie można zablokować? Wiecie wczytaniem kodu z obrazka itp. Bo można by coś pisać do tej Wiki, ale dodawanie do śmietnika mija się z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.