Skocz do zawartości

Ori2711 - Astronomia to kobieta...


Ori2711

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam podobnie na forum zapisałem się chyba w 2003 roku jeszcze na astro-forum.org i walczyłem dzielnie najpierw wizualem lornetką kupioną od "ruskich" na targu 12x60, potem astrofoto ZENITEM :) potem próbowałem połączyć maka MTO z kamerką Philips VESTA i takie tam .... "przedpotopowe" historie.

 

Potem nadejszła długa przerwa, praca, praca, praca, praca i brak czasu.

 

Teraz przeprowadziłem się do Niemiec pod francuską granicę, wszedłem na forum przelinkowało mnie na jakieś astopolis - co to jest??? - myślę jakiś wirus, albo forum padło .... :icon_surprised: a tu się okazuje, że tu całkiem nowa jakość - sklepy, giełdy, cuda na kiju !

 

Rynku sprzętu astro uczę się na nowo, tak jak niemieckiego zresztą - tylko, że astro lepiej mi wchodzi :szczerbaty: no i zbroję się od nowa, a na obserwacje szukam miejsca w niemieckich podmiejskich wioskach obrośniętych winnicami - ot takie życie. Nawet zaprenumerowałem "Astronomię Amatorską", którą regularnie przynosi mi Deutsche Post - miód malina :icon_surprised:

 

pozdrawiam astrospołeczność w kraju i tych co z kraju "wygnało"

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie praca, praca...

Dlatego Ja dla odmiany niczym w tym kawale "a może by tak wszystko rzucić i wyjechać w Bieszczady?" Jadę do Norwegii, aby odpocząć od zgiełku cywilizacji i wrócić na łono astro, poszukać wyciszenia, spełnienia w końcu w rodzinnym gronie, bez świateł fleszy. Bo człowiek tak jakoś się zagubił w tej pogoni za pieniędzmi, że zapomniał o... sobie :)

 

Jeśli znalazłeś azyl na południu, to zazdroszczę temperatur wysokich :)

 

Ps: no i 2700setny post mi się machnął :groupwave2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działo się, działo starymi czasy, aż się łezka w oku kręci jak człowieka dopadają wspomnienia :), teraz czas napisać nowe rozdziały :) ze starą ekipą (reaktywacja) i nowymi super astro zapaleńcami... :przytulasie:

Właśnie skończyłam szaleństwo z appkami na iPODa, a za godzinkę mam autobus do Warszawy, więc po drodze coś posprawdzam sobie na niebie.

 

astro pozdro od Ori

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Działo się, działo starymi czasy, aż się łezka w oku kręci jak człowieka dopadają wspomnienia :), teraz czas napisać nowe rozdziały :) ze starą ekipą (reaktywacja) i nowymi super astro zapaleńcami... :przytulasie:

astro pozdro od Ori

 

Stara ekipa wraca z zaświatów :icon_biggrin: dobrze powiedziane :icon_rabbit:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.