Skocz do zawartości

Plebiscyt Astrofotografii (Układ Słoneczny): X.2012 - GŁOSOWANIE


Adam_Jesion

Plebiscyt Astrofotografii (Układ Słoneczny) - X.2012  

126 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybierz zdj?cia, która najbardziej Ci si? podobaj?

    • #1: Jowisz - Lysy
      53
    • #2: - riklaunim
      11
    • #3: - *Wojtek*
      37
    • #4: Jowisz - zenon
      20
    • #5: Jowisz - riklaunim
      21
    • #6: Jowisz - Lysy
      26
    • #7: Jowisz - OBERON RD
      6
    • #8: Jowisz - riklaunim
      14
    • #9: Jowisz - WielkiAtraktor
      6
    • #10: Jowisz - *Wojtek*
      15
    • #11: Jowisz - zenon-priest
      23
    • #12: Jowisz - ziolo
      8
    • #13: Ksi??yc - OBERON RD
      68


Rekomendowane odpowiedzi

A co z samym Słońcem? :icon_rolleyes: Nie ma go w kategorii "Astrofotografia" , nie ma tu - w "Układzie Słonecznym" :icon_eek: w "Szerokich Kadrach" też się nie powinno znaleźć...

Czy powstanie jeszcze jedna kategoria konkursowa?

 

tak samo jak komety - a szczególnie bliska memu CCD Hargenrother :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Słoneczko - jak najbardziej tylko że wówczas (myślę że dotyczy to również Księżyca) należałoby

tworzyć takie mini-podkategorie w jednym wątku).

 

To samo mogłoby dotyczyć DS i tzw.szerokich kadrów...

 

Co do Układu Słonecznego - wynika to z dość prozaicznego faktu, część osób zajmuje się wyłącznie fotografią księżycową

czy słoneczną, myślę że to nie jest problem tylko na razie zdaje się że potrzeba jakiegoś rozwiązania informatycznego na

kreację takich topików.

Chętnie bym również ze względów na przejrzystość ograniczył prezentowane fotki do jednej najlepszej fotki jednej osoby,

lub "zestawu" powiedzmy max. 2 -3 fotek dla jednej osoby ponieważ teraz zorientowałem się że ilości głosów się rozkładają

na zdjęcia rozmywając niejako personalnie wykonawców :szczerbaty: - tych których fotek jest więcej. Ewentualnie i najprościej

po prostu ograniczyć się do 1 fotki i tak miałem zrobić tylko WYKONAWCÓW mało w topiku o Jowiszu :icon_biggrin:

 

Zenon & Zenon Priest - bardzo sorry, to efekt niezamierzony :)

 

Ideałem byłoby po zakończeniu miesiąca składanie np. do mnie na PW odnośników 1-2 własnych fotek

i one znajdowałyby się się w plebiscycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem fajniej jest na miksie w jednej kategorii niż w chmarze pustawych "działów". No i o "rozmywanie się" głosów na wiele fotek jednego autora nie napinał bym się za bardzo. To plebiscyt fotografii, czasem jeden autor w ciągu miesiąca może stworzyć wiele doskonałych prac i jako głosujący, nie chciał bym mieć ich selekcjonowanych wedle reguł innych niż jakościowe.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.