Skocz do zawartości

Akcja świąteczna - TS APO 80mm F/6,5 Quadruplet


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Po zawodach. Wszystkie 80Q sprzedane. Gdyby ktoś jeszcze miał ochotę, to już w standardowej procedurze, choć oczywiście zapraszam do osobistych negocjacji ;) Tym, co zgarnęli 80Q w super cenie - gratuluję. Jestem przekonany, że będziecie zachwyceni.

 

PS. Gdyby ktoś wypadł z rezerwacji przez np. brak wpłaty, to dam znać w tym wątku.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy i podziękować i niewątpliwie pogratulować Tobie Adamie. Bo okazało się, że zbudowałeś społeczność bynajmniej nie malowaną, skoro na AP było tylu czujnych, gotowych, doskonale zorientowanych w temacie ludzi. Brawo!

 

Pozdrawiam

p.s.

gdybym był Twoim konkurentem to bym Ci dziś zazdrościł nieprzyzwoicie :szczerbaty:

 

 

 

ups strona sie złamała - przypominam, że Adam napisał, że jak ktoś nie wykorzysta rezerwacji to tu pojawi się o tym informacja dla chętnych:

 

Po zawodach. Wszystkie 80Q sprzedane. Gdyby ktoś jeszcze miał ochotę, to już w standardowej procedurze, choć oczywiście zapraszam do osobistych negocjacji ;) Tym, co zgarnęli 80Q w super cenie - gratuluję. Jestem przekonany, że będziecie zachwyceni.

 

PS. Gdyby ktoś wypadł z rezerwacji przez np. brak wpłaty, to dam znać w tym wątku.

Edytowane przez ekolog
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieeee - teraz będzie kolejna promocja -dla wizualowców

potem jeszcze jedna na montaże

nastanie nowy dzień - piątek

wykwitnie wiele uśmiechów na twarzy szczęśliwych kupców

bo wiedzą że właśnie zapakowały się do nich te zakupy i dotrą w poniedziałek pod choinkę

 

:icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, że sam jestem zaskoczony tempem. W końcu to nie jest sprzęt za 50 zł i wydanie paru tysięcy złotych to nie decyzja emocjonalna. Chyba po prostu trafiłem w potrzebę rynku :P Z drugiej strony każda (do tej pory) akcja zakupów grupowych kończyła się zaskoczeniem. Przypomnę, że w pierwszej edycji sprzedaliśmy 15 Astrotrac'ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, znajdź mi sponsora, to będzie taka akcja codziennie. Co tam, możemy wtedy za darmo je rozdawać.

Uwierz, że samemu chciałbym być takim sponsorem :-)

Tym bardziej się cieszę, że takie akcje się pojawiają , bo wiem, że to nie jest łatwe dla przedsiębiorcy.

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 funtów napiwku?! - zapytał barman. Masz jeszcze 15 min. żeby je wydać - odparł Ford, za tyle mniej więcej skończy się świat. I musiał być w tym przekonujący, bo mimo że było południe Dent usłyszał jak barman dzwoni krzycząc: OSTATNIE ZAMÓWIENIA!!!(D.Adams - Autostopem..)

 

... przed końcem Świata ...

Swoją drogą, tak paczę na ofertę Astromarketu i brak mi tam jodku srebra albo innego suchego lodu z usługą rozpylenia.

 

znakomita ochrona :icon_biggrin:

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 funtów napiwku?! - zapytał barman. Masz jeszcze 15 min. żeby je wydać - odparł Ford, za tyle mniej więcej skończy się świat. I musiał być w tym przekonujący, bo mimo że było południe Dent usłyszał jak barman dzwoni krzycząc: OSTATNIE ZAMÓWIENIA!!!(D.Adams - Autostopem..)

 

Aż się chce dodać: 42

 

:-D

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ... szkoda że nie 6 x 9

 

ale i tak 6 x 7 fajnie wygląda

 

... jako kolejna promocja Astromarketu ... tym razem wizual (SCT 6 cali)

 

Pozdrawiam

 

 

EDIT:

po zobaczeniu postu Hansa

 

jasne, że też wcześniej na to nie wpadłem, 6 calowe "bino" .... bingo!

 

http://astromarket.p...mi-apo-152.html

42_nie_54.jpg

Edytowane przez ekolog
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.