Skocz do zawartości

Antonin Rukl - Wielki atlas Księżyca - wznowienie po 22 latach


zbignieww

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli astrokarol do północy nie potwierdzi jednoznacznie, że kupuje - tak go będziesz miał!

 

Sprawa wygląda tak, że dla mnie to nie lada wydatek dlatego mam kilka pytań.

Potrzebuje jakby to powiedzieć danych technicznych min. wielkość formatu, metoda łączenia kartek itp. czyli informacje które normalnie podaje się przy sprzedaży literatury.

Ciekawi mnie też czy można go używać na zewnątrz jak np. Pocket-a ?

 

zbignieww jeśli to dla Ciebie są zbyt duże jeśli się mogę tak wyrazić upierdliwości to nie będę trzymał Robsona w nie cierpliwości. Musisz zrozumieć że 200zł nie leży u mnie na ulicy :icon_smile: Jeśli nie chcesz odpowiadać to zapisze się na listę Stalkera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astrokarol, wybacz,ja już takimi detalami, skądinąd może istotnymi - nie będę się zajmował.

Czyli czwarty atlas dla robsona999, proszę podaj jaka wersja językowa i skąd wysłać.

Jutro zamawiam.

Edytowane przez zbignieww
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie poproszę moją wersję angielską także z autografem autora! :)

I w sumie możesz mi ją Zbyszek wysłać z Czech bo nie sądzę, żeby różnica w kosztach wysyłki była znacząca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, widzę że chłopaki mądrzeją ;) Ta róznica może wynieść ok.10 zł , jedna paczka papierosów, albo jedna składka mniej w kościele ;)

 

Alien, czytaj co pisałem wyżej - a będziesz nie tyle zbawiony,co poinformowany...Mam dzisiaj lepszy humor, bo niebo trochę się przetarło...i Zona grzeczniejsza ;)

 

Do pozostałych kolegów: autograf tylko na wersji czeskiej, trzeba było uczyć się tego języka;)

Ale już zamówione, szczegóły obgadane, pod koniec tygodnia miałoby to być u mnie.

Edytowane przez zbignieww
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy atlas, o którym mowa w tym wątku różni się czymś od tego:http://www.amazon.com/Atlas-Moon-Revised-Updated-Edition/dp/1931559074

 

Posiadam taki, rok wydania 2004. Kupiłem go kilka lat temu za stokilkadziesiąt złotych, tylko za chiny nie pamiętam gdzie; prawdopodobnie w Empiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy atlas, o którym mowa w tym wątku różni się czymś od tego:http://www.amazon.com/Atlas-Moon-Revised-Updated-Edition/dp/1931559074

 

Posiadam taki, rok wydania 2004. Kupiłem go kilka lat temu za stokilkadziesiąt złotych, tylko za chiny nie pamiętam gdzie; prawdopodobnie w Empiku.

 

Wg mojej wiedzy to to samo, ale jak dasz skan mapy to będzie 100% pewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję to rozeznać. Co to jest dobre na pamięć ? Bo marchewka na wzrok podobno ! :)

 

Już sobie przypomniałem. Cena 145zł - niestety już nie jest dostępny: http://www.astrokrak.pl/216-atlas-of-the-moon-.html

Sam nie wiem jak możliwa była ta cena, jeśli się ją porówna do tej z amazon'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wg mojej wiedzy to to samo, ale jak dasz skan mapy to będzie 100% pewności.

 

Dodatkowe dane atlasu, który posiadam:

Wydawnictwo: Sky Publishing Corp. / Cambridge, Massachusetts 2004,

Zawartość to 224 strony, głównie:

- 76 map widocznej strony Księżyca ("Atlas of the near side of the Moon")

- 8 map stref libracji ("Maps of libration zones")

- 50 dokładnych opisów charakterystycznych tworów na Księżycu ("Fifty views of the Moon")

 

Przykładowe zdjęcia:

 

1. Druga strona okładki

DRUGA STRONA OKŁADKI.JPG

 

 

2. Mapa nr12 - krater Aristillus

MAPA 12  ARISTILLUS.JPG

 

Wygląda na to, że to jedno z wielu wznowień tego atlasu (wydawnictwo z amazon'a to 2007 rok) - mam tylko nadzieję, że to pełna, nieokrojona wersja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe dane atlasu, który posiadam:

Wydawnictwo: Sky Publishing Corp. / Cambridge, Massachusetts 2004,

Zawartość to 224 strony, głównie:

- 76 map widocznej strony Księżyca ("Atlas of the near side of the Moon")

- 8 map stref libracji ("Maps of libration zones")

- 50 dokładnych opisów charakterystycznych tworów na Księżycu ("Fifty views of the Moon")

 

Przykładowe zdjęcia:

 

1. Druga strona okładki

attachicon.gifDRUGA STRONA OKŁADKI.JPG

 

 

2. Mapa nr12 - krater Aristillus

attachicon.gifMAPA 12 ARISTILLUS.JPG

 

Wygląda na to, że to jedno z wielu wznowień tego atlasu (wydawnictwo z amazon'a to 2007 rok) - mam tylko nadzieję, że to pełna, nieokrojona wersja...

Posiadam tą samą pozycję wydaną w 2004 roku a zakupiona w 2006/2007 w amazonie w USA - ceny nie pamiętam - tanio było bo był dolar bardzo nisko ;)

 

To wydanie zostało poprawione i uzupełnione przez Garego Seronika którego przedstawiać nie trzeba :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.