Skocz do zawartości

Odszedł Paweł Maksym


Darek_B

Rekomendowane odpowiedzi

Odszedł do gwiazd nasz Wielki Przyjaciel Kochany Paweł Maksym.

 

Zaledwie kilkanaście minut temu dostałem od brata Kasi telefon z tą wstrząsającą informacją.

Miał operację i zmarł w wyniku komplikacji, szczegółow w tym momencie nie znam, jak tylko je dostanę dam znać na forum.

 

 

Pawełku

Byłeś naszym natchnieniem i przewodnikiem....

 

.

.

.

.

.

.

nie mogę więcej pisać :(

 

 

Aktualizacja:

 

Pogrzeb Pawła odbędzie sie w dn 22.02.2013 piątek - msza św o godz. 13.00 w kościele św. Piotra i Pawła w Łodzi róg ul. Przędzalnianej i Nawrot. Odprowadzenie urny o 15.00 cmentarz św. Anny ul. Lodowa - Zarzew.
Łódź jest w centrum Polski dlatego liczę na BAAARDZO szeroką reprezentację naszego środowiska w czasie tej ceremonii. Pozwoliłem sobie dzisiaj rozesłać specjalną informację do kilkunastu tysięcy użytkowników Astropolis. Do zobaczenia w piątek.

 

IMG_1827.jpg

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutna wiadomość! Paweł był zawsze jedną z najjaśniejszych gwiazd na naszym niebie. Jego energia i zapał do obserwacji oraz popularyzacji astronomii od lat inspirowały coraz to nowe osoby.

 

Będzie nam naprawdę Ciebie brakować Pawle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem tę informację kilkanaście minut temu od Janusza Wilanda.

To chyba największa strata dla amatorskiej astronomii w Polsce i dla PTMA od wielu lat.

Znałem Pawła od co najmniej 15 lat. Trudno teraz o tym pisać...

Edytowane przez Hermes1937
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą przeglądałem blog Janusza Wilanda i chwilkę zatrzymałem się na zdjęciach na których był zawsze uśmiechnięty Paweł. Pomyślałem "ciekawe co Paweł porabia, dawno nie pisał na forum"... a teraz zaglądam i widzę tę smutną wiadomość :(

Tak młody człowiek.

 

Bóg z Tobą.

Edytowane przez Limax7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szok. Odchodzi od nas coraz więcej wielkich obserwatorów i popularyzatorów astronomii a w dodatku większość w sile wieku. Przełom 2012/2013 jest pod tym względem wręcz tragiczny. :icon_sad:

 

 

Kondolencje dla wszystkich bliskich Pawła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromna strata dla astronomii miłośniczej w Polsce.

Pawła miałem okazję poznać nieraz osobiście. Wspaniały człowiek, wielkiej wiary i pogody ducha.

Co tu dużo pisać... Słowa nie oddadzą wagi działalności jaką Paweł wniósł w nasz świat.

 

:(

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co napisać, jestem w szoku... nie wierzę, to nie może być prawda... co z jego rodziną? Co się dzieje z tym światem, to już trzeci cios w tak krótkim czasie... to niemożliwe

 

Ps: pamiętm jak wczoraj na zlocie w Jodłowie, jak pokazywał mi chichoty jak śpiewaliśmy, śmialiśmy się razem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śpieszmy się kochać ludzi .................. zawsze wesoły........................nie wiem co powiedzieć, normalnie szok

 

I pośpiewać lubił.

Wyrazy współczucia dla rodziny.

 

 

paweł.jpg

paweł2.jpg

Edytowane przez Dyoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.