Skocz do zawartości

UFO???:)


Rekomendowane odpowiedzi

Oj nie. Student I roku moze by i taki wniosek wyciagnal. Docent szukajacy grantow tez potrafil by to naciagnac, ale jak przyjzec sie blizej, to wyszlo by, ze krolik pojawil sie znikad i nie ma lancucha ewolucyjnego od wczesniej obserwowanych gatunkow.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanizmy wytwarzaja organizmy dla wolnych nisz. Robia to non stop. Ale gdy w niszy siedzi gatunek na wyzszym stopniu rowoju pozera slaba swierzynke i swierzynka znika nim ja zaobserwujemy.

 

Pozdrawiam.

 

PS. To pieknie widac jak sie czlowiek przysiadzie do podrecznika paleontologii.

Jedynym stworzonkiem ktore wyżera wszystko jest człowiek, inne zwierzątka mają umiar. :szczerbaty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobrazmy sobie ze jest calkowicie inny od czlowieka!Przyjmjmy ze nawet odzywia sie innaczej.Dajmy na to ze on absorbuje fale radiowe..

To jak mialby sobie z nami pogadac? Przeciez dla niego nasze przekazy radiowe byly by tym, czym dla nas kotlet schabowy....

 

Czytałem kiedyś taki zabwny (na końcu okazał się raczej smuty) utworek fantastyczny, opisujący jak to ludzie badali (z orbity) jakąś planetę zamieszkałą przez cywilizowanych tambylców. Nie mogli pojąć ich życia, składającego się z serii samych potwornych wypadków. W końcu okazało się że tambylcy mieli wzrok radarowy i wszyscy zostali OŚLEPIENI podczas podejmowanych z orbity przez ludzi badań radarowych...

 

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanizmy wytwarzaja organizmy dla wolnych nisz. Robia to non stop. Ale gdy w niszy siedzi gatunek na wyzszym stopniu rowoju pozera slaba swierzynke i swierzynka znika nim ja zaobserwujemy.

 

Pozdrawiam.

 

PS. To pieknie widac jak sie czlowiek przysiadzie do podrecznika paleontologii.

Łatwo gadać o mutacjach, ale gdy pytać o przeistaczaniu sie matereii nieożywionej w żywą, problem jest pomijany, a przecież powinien zachodzić nieprzerwanie jako naturalny przejaw jej zdolności, bo przecież na dowód wiary w powszechność samoistnego życia wysyła sie sondy na inne ciała U.S. Co będzie kiedy oczekiwania się nie spełnią i taki Mars okaże się jałowy jak Księżyc? Zapewne spłynie to po zawiedzionych jak woda po kaczce. Edytowane przez lemarc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten watek przypomnialem sobie o czyms co widzialem z kolega mielismy wtedy ok 6-8lat teraz 13 a wiec nie tak dawno siedzielismy na lawce i se gadalismy nagle zauwazylismy na zachodzie jasny obiekt ktory lecial w strone polnocnego-wschodu byl to krazeko rozmiarach tak ok 3cm na dlugosci wyciagnietej reki bylo to lato.I w okolicach zenitu rozdzielilo sie na 3 czesci srodkowa leciala dawnym torem a 2 pozostale zaczely sie oddalac stopniowo od srodkowej na boki nie wydawaly zadnego dzwieku czy ktos widzial cos podobnego co to moglo byc :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedzanie ziemi przez UFO większość dowodów jest podważalna, ale sam fakt pojawiania się nieznanych obiektów na niebie nie świadczy o tym, że to obca cywilizacja nawiedziła naszą planetę, po za tym oficjalnie nie nawiązaliśmy jeszcze kontaktu z obcą cywilizacją, co świadczyć może (przy założeniu, że nic nie porusza się szybciej niż światło) o trzy możliwościach: albo są tak daleko, że kontakt jest nie możliwy, nie osiągnęli dostatecznej technologii lub też ich tam nie ma, co do ewentualnego nastawienia tejże cywilizacji to zakładam ze jest pokojowe skoro może przemieszczać się na duże odległości to cóż dla nich była by taka marna Planetka sądzę, że gdyby się teraz ujawnili to była by mała miedzy planetarna wojna wywołana przez ludzi przecież my zbijamy się nawzajem tylko, dlatego że mamy inną religie kolor skóry chyba po prostu obawiają się ataku z naszej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jak to kto? Żydzi!

Napisales tak z glebi serca czy przekory?

Za mocno uogolniasz, Tak jak propaganda nakazuje.

To, ze w grupie co rzadzi swiatem jest iles tam Zydow nie upowaznia do pisania, ze Zydzi rzadza.

Rzady tej grupy najbardziej godza w Zydow , ponadto ta grupa od tysiecy lat propagandowo przedstawia Zydow jako tych co rzadza i maja z tego tytulu korzysci . Jakie korzysci ma zwykly Zyd ? Takie same jak ja czy Ty . Ale wszelkie zainteresowanie ta grupa, od razu jest przez ta grupe naglasnianie jako antysemityzm . Jest to skuteczny przez tysiaclecia sposob na przerzucenie odpowiedzialnosci za rzadzenie na zwyklych ludzi, nie majacych tak jak inni szaracy wplywu na rzadzacych . Nie widzisz tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Na razie ufo NIE MA. NIE ISTNIEJE. DOES NOT EXIST. NIE WIDNIET. Przynieś mi żywe ciało ufoludka lub martwe (ale wtedy będzie Ci trudniej udowowdnić że jest autentyczne). Inaczej nie uwierzę.

 

Może to nie ciałko, ale coś już bardziej realnego...

 

W każdym razie wg Fundacji NAUTILUS to najlepsze fotki zrobione kiedykolwiek UFO

i to gdzie ?! w Polsce ! w styczniu 2006

 

Cudze chwalicie, swego nie znacie... a może znacie ?

 

to ten artykuł z banerem z tzw. "czarnym punktem" ze słynnymi fotkami obiektu:

 

jedna z nich:

http://www.nautilus.org.pl/p5big.jpg

 

i całość tutaj:

 

http://www.nautilus.org.pl/

 

Pozdrawiam :Salut:

Edytowane przez Rothbard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i czytam i oczom nie moge uwierzyć!!

Kiedys sam wierzyłem że rząd specjalnie chowa przed nami dowody na istnienie ufo!!

Ale teraz to wydaje mi się to kompletną bzdurą!!

Przedewszytskim jak wyglądało pierwsze ufo?? Jak tależ!! A z ostatnich odtajnionych dokumentów w Niemczech wynika że podczas II wojny światowej niemieccy nukowcy opracowali plany budowy "talerzowatego smolotu" który miał o wiele lepsze osiągi niż normalne samoloty (dokładniej nie pamięteam zasady dzialania bodajże polagoło to na jakimś zjawisku areodynamicznym)!! A kiedy wojna sie skończyła USA i ZSRR przejeło niemieckich naukowców i plany i zaczeło samemu budować te wasze talerze!!

Gdzie zaobserwowano pierwsze UFO??

w północnej amerycew rejonach gdzie były fabryki Boinga i fabryki produkujace bomby jądrowe!! A dlaczego??

BO najkrutsza droga miedzy ZSRR a USA biegła przez biegun pólnocny!! Amerykanie sie przestraszyli i zlecili najwiekszym koncernom zbudowanie podobnego do rosjanów samolotu!! A ponieważ tylko najlepszy miał dostać kontrakt na budowe maszyn to wszystko działo się w jak najwiekszej tajemnicy przed konkurencją!! Nawt agencje rządowe walczyły o większy budżet i przeszkadzały sobie na wzajem!!

A amerykanie dokladniej komurka CIA do spraw wojny psychologicznej wymysliła GENIALNY plan że ukryje wszystko pod mienem ufolódków!! Kto był największym propagatrorem chipotezy ufoków??

Agenci CIA!! Plan był genialny!! Koncerny przesicigały sie z budowaniem ufolskich pojazdów co powodowało zmiane kształtów widzianych przez ludzi UFOLI, wszystko dzialo sie w wielkiej tajemnicy a to co wyszło na światło dzienne obracano dzięki agentom CIA na pojazdy z kosmosu!!

I co sie stało teraz??

Zimna wojna sie skończył, zapotrzebowanei na pojazdy talerzowate zanikło na rzecz lepszych protoypów niewidzialnych radarowo hipersonicznych samolotów zwiadowczych (moze i legendarna AURORA)

 

NA koniec chciałbym powiedzieć że ci wszyscy którzy obserwowali ufo nie mieli żadnego przeszkolenia w zakresie rozpoznawania samolotów to tez i ludzie brali prototypy samolotów w fazie testów jeszcze tajnych za ufo przykładami sa tu samoloty f 117 i słynny U2 o którym bysmy nigdy sie niedowiedziely gdzyby ruscy go nie zestrzelili nad swoim terytorjum!!

 

I ostatni wątek otóż mózg i oko są bardzo SUBIEKTYWNYM narzędziem!! więc jak ktoś bardzo wierzy w ufo to zobaczy UFO ale jesli ktos nie wierzy w uUFO to pewnie zobaczy co innego!!

a co do tego zdjęcia z nautilusa mi to przypomina garnek rzucony w powietrze i uchwycony w locie na zdjeciu :]

 

Pozdrówko chyba niepotzrebnie sie tak rozpisałem :Boink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, był na Discovery taki film, który wszystkie obserwacje UFO tłumaczy maszynami doświadczalnymi produkowanymi przez człowieka. Dla mnie to jakaś kompletna bzdura, chyba jeszcze większa od teorii, że rząd przechowuje ciała kosmitów w zamrażarkach :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurak, niestety masz skromną wiedzę w zakresie historii tzw. UFO, które nie pojawiło się w tym kształcie wraz z konstrukcjami lotniczymi, lecz co najmniej setkę lat wcześniej, a nawet dużo wcześniej. Mam taką książeczkę autorstwa Charlsa Forta, dociekliwego gościa, który wyciągał z archiwalnych gazet europejskich i amerykańskich 19 wieku rozmaite informacje na temat obserwacji dziwnych obiektów w powietrzu, kiedy nikt jeszcze nie myślał o lataniu, w tym sporo przypadków obserwacji dokonanych przez astronomów. A co do tych dwóch weselników na szosie to starzy jajcarze zabawiali się czymś co jeden z nich zespawał za stodołą. <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprzecze na histori sie nie znam i moge dodać mam na jej temat bradzo podstawowe informacje :unsure:

I tak owszem informacje pochodzą z DISCAVERY :]

Ale ja osobiście nie moge uwierzyć że jakies ufoludki rozpanoszyly sie na mojej planecie :angry:

A tym bardziej nie moge uwierzyc w to żę porywaja ludzi(słyszałem że jakaś dziewczyna prubowała wytłumaczyc ciąze przed swymi rodzicami jako efekt porwania przez kosmitówx]!!

I moim skromnym zdaniem 99% wszystkich zjawisk jakie ludzie biorą za ufo jest wytłumaczalnymi zajawiskami!! Jak wspomniałem w w/w postcie najcieściej ufo widzą ludzie którzy maja bardzo skromna wiedze na temat tego co mozna zobaczyc na niebie, świadkowie brali takie samoloty jak f117 czy U2 za ufo a ileż nowych technologi jest ukrywanych przed naszymi oczmi?? Ileż jeszczenie odkrytych zjawisk zachodzi na niebie?? I nie można przecierz wszystkiego co "lata"na niebie a nie wygląda na samolot brac za ufo!!

 

Ale nawet jeśli UFO odwiedza naszą planetke (przecierz zostaje jeszcze ten 1 %..) to co?? CZy to zmieni cokolwiek?? Czy to zachamuje nasz rozwuj??

Oprucz tego że media będą trąbiec jak jeszcze nigdy, masowo zostana przeprowadzone samobujstwa, tysiace osób zmieni wiare to chyba tak nic specjalnie sie nie stanie a tak rok o tych wiescier bedziemy obchodzic rocznice która zacznie i zakonczy sie na 30 s skrucie w wiadomiosciach....

 

Pozdrówko (chyba bagatelizuje sprawe ufoli :Boink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie odwiedza ono naszej planety, lecz jest tu od zawsze, ale w ukryciu i tylko czasem manifestuje swoją obecnosc.

 

nie rozumiem ??

czy zielopne ludziki maja tu jakies bazy i nas z tych punktów obserwacyjnych badają??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, temat rozlegly..., polecam ksiązki Znicza (nie pamiętam imienia, więc tylko nazwisko podaje)

Niestety autor już nie zyje, w latach 80-tych był prekursorem tego typu literatury

Edytowane przez mbodek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnują?? <_<

Przed kim nas pilnują??

Przed nami samymi?? Przed nimi?? przed jakimis innymi ufolkami??

 

Coś mi tu pachnie teorią spikową!!

Wiem to może ty jestes po ich stronie :angry: !!

 

Ale nie popadajmy w paranoje :unsure:

 

Bowiem fakty sa jasne NIKT NIE UDOWODNIŁ ŻĘ UFO ISTNIEJE!!

ALe też NIKT NIE UDOWODNIŁ ŻE UFO NIE ISTNIEJE!!

 

A więc jakie kolwiek spekulacje pozostana spekulacjami doputy nie będziemym mieli dowodu!!

A jeżeli żeczywiście oni nas pilnuja to tego dowodu nigdy (chyab ze sie ujawnią) nie dostaniemy!!

 

A więc twoja teoria jest w samej sobie nie do potwierdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała nieścisłość w rozumowaniu:

dlaczego dowodu nigdy nie uzyskamy?

(tj, najwazniejsze : co jest dowodem??)

 

Dowodem moze byc cokolwiek (nie mam na mysli

tutaj jakiejs (hoolywodzkiej) manifestacji sily,

ale np. wlasnie nagly szybki rozwój nauki (co bylo zreszta

w 20 wieku...), albo blokowanie rozwoju, ...

Edytowane przez mbodek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze rozumuje :D

Dowód w takim przypadku bedzie niepodwarzalnym faktem np: ciałem kosmity, urządzeniami, statkami itp. żeczami wyprzedzajacymi naszą technologie, kontaktem z kosmitami.

 

A jezeli kosmici nas pilnuja i nie chcą żebyśmy o nich wieddzeili to nigy nie dopuszczą aby w/w dowody wpały nam w ręce!! A więc jesli kosmici nie popelnia jakiegos błędu to nie mamy rzadnej szansy na uzyskanie tego dowodu a więc nigdy nie będziemy wstanie udowodnic tej hipotezy, nawet jeżeli bedzie prawdziwa!!

 

Te dowody wymienione przez mbodek'a mnie nie przekonywuja, ponieważ mozna je wytłumaczyc na wiele sposobów!!

Ale ja tez pozostane nie wierny i nie uwierze puki nie zobacze na własne oczy(ale oczom nie mozna czasami wierzyć)!!

Edytowane przez Kurak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.