Skocz do zawartości

UFO???:)


Rekomendowane odpowiedzi

Czytanie tekstów na odległości!!

To jak opanuje LD i projekcje astralną to mogę sie uczyc nie tylko w dzień ale też w nocy??

Albo przeczytać na odległość jakie pytaniabędą na egzaminie ??

To ja już lepiej pujde spać...eee trenować :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam widze ,że zamkneliscie dział o ufokach :D

nie dostałem odpowiedzi na moje ptaki, a więc przegraliscie :D

dla wszystkich co w coś tam wierzą dokładniejsza wersja tego filmu z ptakami

PTAKI :)

 

ps:żegnam się z wami bo za duże filtry wstawiliście , chocbym dawał jeszcze 1000 linków olalibyście wszystkie więc wycofuje się , dla kazdego po piwku :Beer: i obyscie mieki racje :huh:

 

a ufo to na 100% było na meczu polski z kolumbią , tak oślepiło biedaka ,że nie widział czy coś leci czy może nie :D mam nadzieje

 

ps:proźba ,jaki sprzęt mozecie mi polecić do focenia obiektów na niebie ,nie chodzi mi o tych na wysokości gwiazd, ale np : owych ptaków ? przedział kasowy do 2500zł dzięki

 

ps:że nie urazilem nikogo,jak tak to sory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wydarzyło się wczoraj kiedy wędrowałem lornetką po niebie zauważyłem jasny spadający punkt niewiem co to było ale bardzo szybko sie poruszało :blink:

 

Mam nadzieje ze wiesz jak wyglądają meteory, bolidy ;)

 

Bo jezeli szybki, jasny obiekt to jest duze prawdopodobieństwo ze to własnie jakiś bolid..

 

Wolniejsze bolidy nie koniecznie muszą wyglądać jak "linia" lecz czasem są lekko wydłużonym punktem..

 

Jeśli podasz dokładny czas -moze znajdzie się ktos kto jeszcze widział "to coś" .... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi takie spotkania zdażają się dosyć często :D

Jasny punkt lecący powoli nagle się pojawia z nikąd aby potem równie niespodziewanie zniknąć po przeleceniu połowy nieba...

Jak pierwszy raz zobaczyłem satelite to myślałem że zobaczyłem ufo ale powoli sobie uzmysłowiłem że to jest po prostu kosmiczny przyjaciel co mi telewizje umożliwia odbierać :rolleyes:

 

P.S Nie wiem czy tylko ja mam takie szczęście czy tak dużo jest satelit na niebie bo co obserwacje to średnio widze jakieś 3 satelity i 1-2 meteorki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwując dzisiaj Jowisza przy pow. 250x zauważyłem jak przed tarczą przeleciał czarny punkt o rozmiarach nie większych niż 3". Trwało to ok. pół sekundy, a kierunek przelotu był ze wschodu na zachod. Ostrosć Jowisza i tego punktu była taka sama, z czego wnioskuję że był bardzo wysoko. Często widywałem przy takim powiekszeniu ptaki na tle Księżyca, ale były nieostre. Nie uważam jednak żeby sobie tym zawracać głowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat satelity nadające sygnał TV są geostacjonarne a na niebie ich nie dostrzeżemy gdyż ich orbita przekracza 35000 km .

W porównaniu do satelit np. Iridium , Gps i innych fotoszpiegowskich (ok. 300 km) to bardzo daleko.

Poszukaj programu Orbitron to zobaczysz ile tych śmieci lata nad głową w danej chwili, pomoże Ci także je rozpoznawać.

Znikają bo wpadają w cień Ziemi ( chyba że światła wyłączą :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wracając z powrotem do tematu Ufoludków :D

Tak w autobusie jadąc do szkoły rozmyślałem nad tym faktem i stwierdziłem że z moim nastawieniem do pozaziemskich przybysze i spotkań III stopnia, NIE UWIEŻYŁ BYM nawet jeżeli ufole wylądowali na środku boiska piłkarskiego i porwali moich kolegów... :Boink:

Chyba jestem uprzedzony do ufoludków bo nie wieże że odwiedzają naszą małą nic nie znaczącą planetke...

Chyba to nie zadobrze bo w tej sprawie straciłem obiektywność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Nie ma wystarczających dowodów, że UFO istnieje.

Ale nie ma iednoznacznych dowodów, że UFO nie ma.

Więc wiadomo, że ludzie podzielą się na tych, którzy wierzą w UFO i na tych którzy nie wierzą w nie.

Nie rozumiem więc dlaczego ludzie krytykują tą drógą stronę. Postarajmy się zrozumieć też ją. My wierzymy, ktoś nie wierzy. PROSTE. Ja osobiście wierze w "niezidentyfikowane obiekty latające" , ale wszyscy uwierzą dopiero wtedy kiedy zobaczą na własne oczy.

 

NIE POTĘPIAJMY INNYCH LUDZI ZA ICH POGLĄDY - TO RODZAJ RASIZMU!!!!!!!!!

:Beer:

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Spojrzmy na swiat troche z innej perspektywy. Do nie dawna atom byl uwazany za najmniejszy i nie podzielny skladnik materii, teraz za taki uwazamy kwark. Idac w druga strone. Myslimy ze wszechswiat/kosmos jest najwiekszym tworem a co jesli wszechswiat jest to istota zywa, ktora podobnie jak czlowiek rodzi sie (u ludzi dwie maluutkie komorki, lacza sie w fajnych okolicznosciach itd. ), rozwija, dorasta zeby w koncu umrzec a My jako ludzie jestesmy malutkimi pasozytami albo zyjemy z nim w symbiozie, moze nas potrzebuje? Wiec, reasumujac. Kiedys powstal wszechswiat, byl nieskonczenie maly ( porownuja do naszego plodu), zyl i rozwijal sie ( dwie komorki poczatkowe a czlowiek to wielka roznica) i w koncu umiera, jak wszystko co zyje . . . Moze patrzymy na to wszystko poprostu w bardzo zly sposob.

Gdyby wirus czy bakteria (zyja rowniez w naszych organizmach ...) byla swiadoma swego istnienia , czy bylaby swiadoma istnienia gwiazd, planet, galaktyk, ziemskiego ksiezyca .. co jest tak oczywiste dla Nas?

 

PS: Powiedzcie prosze ze nie glupieje bo zaczynam ostatnio miec watpliwosci B)

Edytowane przez wojtek.ww
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.