Skocz do zawartości

Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii - Zapisy


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Nadal szukam transportu dla 2 osób z Warszawy w godzinach popołudniowych lub ewentualnie choć to ryzykowne z Rzeszowa w godzinach nocnych (czyli 21:30-22:00 bo tak przyjeżdża jedyny sensowny autobus, który udało mi się znaleźć). Czy ktoś może będzie tak jechał? Wiem, że te godziny nocne to zbrodnia i straszna strata obserwacyjna ale zaryzykuję i zapytam. Oczywiście chodzi mi o czwartek.

Czyli podsumowując:

A. Czy jedzie ktoś z Warszawy w czwartek po południu i ma 2 wolne miejsca?

B. Czy jedzie ktoś z Rzeszowa / przez Rzeszów w czwartek "w nocy" (po 21:30) i ma 2 wolne miejsca?

 

jeszcze w grę wchodzi opcja C - Czy ktoś jedzie z Rzeszowa o jakiejś pogańskiej godzinie typu 6 rano (w sensie tak żeby zdążyć na oficjalne rozpoczęcie zlotu)?

 

Może ktoś ma po jednym miejscu w dwóch samochodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ma po jednym miejscu w dwóch samochodach.

Taka opcja też wchodzi w grę z tym że nadal z Warszawy w czwartkowe popołudnie lub z Rzeszowa w czwartkową "noc" / ewentualnie z Rzeszowa w piątkowy wczesny poranek. Może będzie faktycznie łatwiej znaleźć po jednym miejscu w 2 samochodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iluvatar, będzie ładna pogoda i tyle... bez gadania i zaklinania :-))))

 

Co do transportu, to w imieniu kierowcy chciałem poinformować, że mamy jedno miejsce w aucie dla osoby bez sprzętu (teleskopowego).

Jedziemy z Warszawy ok 2-3 w nocy w czwartek (żeby dojechać rankiem).

 

Zainteresowaną osobę proszę o kontakt :-)

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iluvatar, będzie ładna pogoda i tyle... bez gadania i zaklinania :-))))

 

To jest oczywiste. Po prostu dawno nie było w wątku "aktualizacji pogodowej", więc z uznałem, że warto zmotywować wszystkich wątpiących jeszcze w pogodę.

W końcu mam zamiar jutro już coś złapać, choć chwilowo nie mam absolutnie żadnego pomysłu, na co się targnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest oczywiste. Po prostu dawno nie było w wątku "aktualizacji pogodowej", więc z uznałem, że warto zmotywować wszystkich wątpiących jeszcze w pogodę.

W końcu mam zamiar jutro już coś złapać, choć chwilowo nie mam absolutnie żadnego pomysłu, na co się targnąć.

 

Ja się targnę na kometę z 420mm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wessel

Niestety, prognozy są do kitu.....będziemy scigać się z chmurwami... :( szansa tylko w tym, że nie zawsze się sprawdzają.

Edytowane przez wessel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć ze 30-40m kabla żeby się podpiąć do jakiegoś domku z pola obserwacyjnego.

Ostatnia noc była piękna.

Teraz siedzą cirrusy.

Warunki w ośrodku wyśmienite.

Pierwszy domek po prawej stronie to biuro zlotu.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie posty zawierające relacje i zdjęcia ze zlotu w Stężnicy 2013 przeniosłem tutaj:
http://astropolis.pl/topic/40889-bieszczadzki-zlot-mionikw-astronomii-stnica-2013-zdjcia-relacje

 

:)

pozdrawiam

 

P.S:Na chwileczkę zamknę temat z zapisami, żeby wszyscy mogli się połapać, że powstał nowy z relacjami :)

Edytowane przez wimmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.