Skocz do zawartości

Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii - Zapisy


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam takie pytanko o dojazd . Na mapie Targeo po wpisaniu miejsce docelowe Stężnica kieruje mnie do - Baligród . Czy daleko z Baligrodu jest do Stężnicy ,i w ogóle czy ten odcinek drogi jest dobrze oznakowany ? Na planie dojazdu na Astrozloty.pl widać, że jest jeszcze kawałeczek, a nie za bardzo widzę czy jedna droga z Baligrodu prowadzi do Stężnicy, czy wiele.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie jest jedna droga z Baligrodu do Stężnicy, od zjazdu w Baligrodzie to jakieś 4 km (do miejsca zlotu). Jest tam drogowskaz "Stężnica 3".

Dzięki dobrodziejstwom Google Street View możesz podglądnąć w którym miejscu jest zjazd i jak wygląda ;).

 

Wessel, jak nic się nie zmieni u Ciebie to odezwij się do mnie, chętnie skorzystam za stosowną opłatą (zapewne "przelewem") :D

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie ładnie planujemy być nawet we wtorek, bedzie już ktoś?

 

ps.

Zabiorę trochę klamotów do sprzedania, może montaż pod ETX 125 EC z szyną pod lustrzankę i akumulatorem - taki starszy zamiennik Astrotracka tyle że z autostarem Meada 457, może coś jeszcze...

Aha

Ma ktoś ochotę na darmowy monitor samsung 17 cali (kineskop) ? leży u mnie i się kurzy, może ktoś zna potrzebujących. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje dotyczące konkursu ADEPT 2013

 

1. Ułożonych jest 40 pytań

2. Jest to test wielokrotnego wyboru

 

Pytania są proste i tendencyjne - powodzenia :D

Na P.W. możesz mi podesłać te pytania (już się pomęczę nad znalezieniem do nich odpowiedzi :yltype: ), a żeby nie było podpadziochy to może nie dawaj mi 40 tylko z 38(tak bez niepewności). A co do wygranej, no to coś Ci odpalę :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciao,

 

Jadę z Warszawy i chętnie zabiorę się z kimś, kto ma auto i zmieści mnie wraz z moją słodką Syntą 8'' i paroma szpargałami.

W zamian za dorzutkę do paliwa, radio na żywo o wszystkim :gitara: .

Kto może mnie zabrać?

 

Urszula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

osoby które chcą być wcześniej proszę o maila.

Wracając do pogody, w tej chwili mam w Mucznym czyste niebo i kilkanaście stopni powyżej zera :)

A ICM podaje 60% zachmurzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wessel
Witam,

osoby które chcą być wcześniej proszę o maila.

Wracając do pogody, w tej chwili mam w Mucznym czyste niebo i kilkanaście stopni po wyżej zera :)

A ICM podaje 60% zachmurzenia.

 

Sat24 pokazuje to bardzo ładnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak ma być... znaczy się nie tak jak w wawie :-) Pogoda ma być!

 

Adam, ja jeszcze nie wiem czy będę w środę wieczorem czy w czwartek rano - dam znać niedziela/poniedziałek - jak będą jakieś konkretniejsze prognozy.

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.