Jump to content
Adamo

Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii - Zapisy

Recommended Posts

Mam plan aby przyjechać we wtorek. Wysłałem maila na astrozloty.

• Like 1

Witam

Dziś wieczorem muszę wysłać listę osób które chcą przyjechać wcześniej. Więc proszę się decydować.

Jest już Plan zlotu:

Czwartek 9 V:
- Przyjazd i zakwaterowanie uczestników
- 18:00-20:00 kolacja
- 21:00 obserwacje/dyskusje

Piątek 10 V:
- 8:00 -10:30 Śniadanie
- 11:00 Uroczyste otwarcie zlotu

- 11:45 Konkurs „Adept 2013”
- 13:00 Rozstrzygnięcie konkursu „Adept 2013”

- 14:00 Szymon Ozimek – „Obróbka astrofotograficzna”

- 15:30 Maciej Mikołajewski – „Życie – cudowne dziecko kosmosu”
- 17:00 - 18:00 Obiadokolacja
- 18:30 Projekcja filmu o Pawle Maksymie

- 19:30 Dariusz Bobak – „Fotograficzne wspomnienia zlotów”
- 21:00 Obserwacje/dyskusje

Sobota 11 V:
- 8:00 -10:30 Śniadanie
- 11:00 Andrzej Skoczewski "Meteoryt nad Rosją - 15.02.2013"

- 12:30 Wiesław Krajewski - prelekcja
- 14:00 Aleksander Cieśla – „Czarnobyl”
- 16:30 Zdjęcie grupowe
- 17:00-18:00 Obiadokolacja
- 18:15 Giełda

- 19:00 Konkurs zbieraczy fotonów

- 20:00 GrilParty!
- 21:00 Obserwacje/dyskusje

Niedziela 12 V:
- 7:00-11:00 Śniadanie
- Wyjazd uczestników.

• Like 1

wpis do usunięcia

Edited by Ned

Mam nadzieję, że chociaż noc ze środy na czwartek będzie bezchmurne niebo, żeby zdążyć coś pofocić. Choć dosyć dynamicznie się to teraz niestety zmienia.

No to będzie trochę bardziej "kometarnie" na zlocie ;)

Aha, wstępnie dogadałem się z Wesselem odnośnie transportu ale teraz to potrzebuję dla 3 osób ^_^ ^_^ ^_^

Edited by paether

No to będzie trochę bardziej "kometarnie" na zlocie ;)

Aha, wstępnie dogadałem się z Wesselem odnośnie transportu ale teraz to potrzebuję dla 3 osób ^_^ ^_^ ^_^

Mam co najwyżej jedno miejsce. Jeszcze nie odezwała się do mnie Ursula, chce jechac z Wawy.

Szukam transportu na zlot. Ja, lornetka, statyw i nieduży plecak/torba. Generalnie ruszam z Radzionkowa (okolice Bytomia), jednak mogę podjechać gdziekolwiek na terenie Górnego Śląska. Jeśli ktoś jedzie z Wrocławia przez Katowice i ma wolne miejsce, to również chętnie się zabiorę. Oczywiście dorzucam się do paliwa.

EDIT: transport znaleziony

Edited by Ned

Skontaktuje się z Marcinem Matusińskim On jedzie z Pszczyny

Jakby co to mam plan aby wyjechać jutro z Józefowa (koło Otwocka), trasą przez G.Kalwaria-Sandomierz-Rzeszów-Sanok. Wprawdzie biorę sporo sprzętu astrofoto ale gdyby komuś pasowało i miał niezbyt duże wymagania kubaturowe to możemy spróbować się pomieścić.

Jadę z Katowic i mam miejsce dla 2 dodatkowych zlotowiczów z niezbyt dużą ilością bagażu. Ned, napisz na priv, jeśli potrzeba transportu nadal aktualna.

• Like 1

Wyjeżdżam z Krakowa ok 14-15 w czwartek, również mam miejsce dla 1-2 osób ze sprzętem.

Pilna prośba. Mój kumpel szuka transportu. Czy jedzie ktoś z Warszawy w piątek w godzinach popołudniowych,np. około 17? Albo z Rzeszowa wieczorem? Albo skądkolwiek w piątek po południu? :) Będę wdzięczny za info i zobowiązany.

Ech...zazdroszczę. :(

Andrzej

Cześć,

Ja w sprawie dojazdu znowu. Szukam transportu dla 2 osób z Warszawy (najchętniej z Mokotowa) i mogę wyjechać najwcześniej w czwartek około 16:30, teleskopu nie biorę, więc 2 miejsca siedzące wystarczą. Dorzucę się do paliwa i zapewniam swoje i mojęgo mężczyzny towarzystwo. Proponuję pisać na priv żeby nie zaśmiecać wątku. Szukam też transportu powrotnego dla 1 osoby do Warszawy a dla drugiej w okolice Wysowej Zdrój (Beskid Niski).

Pozdrawiam i trzymam kciuki za pogodę, która ostatnio pokazała, że wszelkie prognozy ma gdzieś. Bezchmurnego nieba wszystkim!

mam pytanko czy ktoś ze zlotowiczów jest w posiadaniu star analysera 100?

Witam!

W ostatniej chwili udało mi się wcisnąć na zlot... I tu się jawi pytanie, jak to przed każdym zlotem.

Czy ktoś będzie przejeżdżał przez okolice Krosna i miałby wolne miejsce :icon_question:

Pozdrawiam!
Maciek

• Like 1

Udało Ci się :P

To ja tu szukam transportu dla trzech osób, a ten za moimi plecami kombinuje :beee: .

Dobra, w takim razie poszukuję transportu dla dwóch osób z Sanoka :)

Udało Ci się :P

To ja tu szukam transportu dla trzech osób, a ten za moimi plecami kombinuje :beee: .

Dobra, w takim razie poszukuję transportu dla dwóch osób z Sanoka :)

A to czemu nic nie mówiłeś, że dla 3 osób szukasz? :D

Przecież gadaliśmy w niedzielę na czacie jak zgarnąłem dla Ciebie miejsce od Panasmarasa, że kombinujemy jak we troje dostać się do Stężnicy :P

Hymmm to chyba musiałem nie zauważyć. :( Ale chyba łatwiej załatwić transport dla dwóch osób osobno i dla jednej osobno. :) Jednak jakby ktoś wziął 3 to też się piszę. :)

Maciek będę jechał z Jasła, jak masz nie za dużo sprzętu, mogę Cię zabrać.

Maciek będę jechał z Jasła, jak masz nie za dużo sprzętu, mogę Cię zabrać.

O to super. :) Mam w sumie Newtona ATM 10" (gabarytowo większy od przeciętnego newtona o tej aperturze), ale mogę go zostawić w domu. ;) Poza tym jako bagaż zabieram tylko torbę + plecak i statyw pod lornetkę. :)

Nadal szukam transportu dla 2 osób z Warszawy w godzinach popołudniowych lub ewentualnie choć to ryzykowne z Rzeszowa w godzinach nocnych (czyli 21:30-22:00 bo tak przyjeżdża jedyny sensowny autobus, który udało mi się znaleźć). Czy ktoś może będzie tak jechał? Wiem, że te godziny nocne to zbrodnia i straszna strata obserwacyjna ale zaryzykuję i zapytam. Oczywiście chodzi mi o czwartek.

Czyli podsumowując:

A. Czy jedzie ktoś z Warszawy w czwartek po południu i ma 2 wolne miejsca?

B. Czy jedzie ktoś z Rzeszowa / przez Rzeszów w czwartek "w nocy" (po 21:30) i ma 2 wolne miejsca?

jeszcze w grę wchodzi opcja C - Czy ktoś jedzie z Rzeszowa o jakiejś pogańskiej godzinie typu 6 rano (w sensie tak żeby zdążyć na oficjalne rozpoczęcie zlotu)?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.