Skocz do zawartości

Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii - Zapisy


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dziś wieczorem muszę wysłać listę osób które chcą przyjechać wcześniej. Więc proszę się decydować.

 

Jest już Plan zlotu:

 

Czwartek 9 V:
- Przyjazd i zakwaterowanie uczestników
- 18:00-20:00 kolacja
- 21:00 obserwacje/dyskusje

Piątek 10 V:
- 8:00 -10:30 Śniadanie
- 11:00 Uroczyste otwarcie zlotu

- 11:45 Konkurs „Adept 2013”
- 13:00 Rozstrzygnięcie konkursu „Adept 2013”

- 14:00 Szymon Ozimek – „Obróbka astrofotograficzna”

- 15:30 Maciej Mikołajewski – „Życie – cudowne dziecko kosmosu”
- 17:00 - 18:00 Obiadokolacja
- 18:30 Projekcja filmu o Pawle Maksymie

- 19:30 Dariusz Bobak – „Fotograficzne wspomnienia zlotów”
- 21:00 Obserwacje/dyskusje

Sobota 11 V:
- 8:00 -10:30 Śniadanie
- 11:00 Andrzej Skoczewski "Meteoryt nad Rosją - 15.02.2013"

- 12:30 Wiesław Krajewski - prelekcja
- 14:00 Aleksander Cieśla – „Czarnobyl”
- 16:30 Zdjęcie grupowe
- 17:00-18:00 Obiadokolacja
- 18:15 Giełda

- 19:00 Konkurs zbieraczy fotonów

- 20:00 GrilParty!
- 21:00 Obserwacje/dyskusje

Niedziela 12 V:
- 7:00-11:00 Śniadanie
- Wyjazd uczestników.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wessel
No to będzie trochę bardziej "kometarnie" na zlocie ;)

 

Aha, wstępnie dogadałem się z Wesselem odnośnie transportu ale teraz to potrzebuję dla 3 osób ^_^ ^_^ ^_^

Mam co najwyżej jedno miejsce. Jeszcze nie odezwała się do mnie Ursula, chce jechac z Wawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam transportu na zlot. Ja, lornetka, statyw i nieduży plecak/torba. Generalnie ruszam z Radzionkowa (okolice Bytomia), jednak mogę podjechać gdziekolwiek na terenie Górnego Śląska. Jeśli ktoś jedzie z Wrocławia przez Katowice i ma wolne miejsce, to również chętnie się zabiorę. Oczywiście dorzucam się do paliwa.

 

EDIT: transport znaleziony

Edytowane przez Ned
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to mam plan aby wyjechać jutro z Józefowa (koło Otwocka), trasą przez G.Kalwaria-Sandomierz-Rzeszów-Sanok. Wprawdzie biorę sporo sprzętu astrofoto ale gdyby komuś pasowało i miał niezbyt duże wymagania kubaturowe to możemy spróbować się pomieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilna prośba. Mój kumpel szuka transportu. Czy jedzie ktoś z Warszawy w piątek w godzinach popołudniowych,np. około 17? Albo z Rzeszowa wieczorem? Albo skądkolwiek w piątek po południu? :) Będę wdzięczny za info i zobowiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Ja w sprawie dojazdu znowu. Szukam transportu dla 2 osób z Warszawy (najchętniej z Mokotowa) i mogę wyjechać najwcześniej w czwartek około 16:30, teleskopu nie biorę, więc 2 miejsca siedzące wystarczą. Dorzucę się do paliwa i zapewniam swoje i mojęgo mężczyzny towarzystwo. Proponuję pisać na priv żeby nie zaśmiecać wątku. Szukam też transportu powrotnego dla 1 osoby do Warszawy a dla drugiej w okolice Wysowej Zdrój (Beskid Niski).

Pozdrawiam i trzymam kciuki za pogodę, która ostatnio pokazała, że wszelkie prognozy ma gdzieś. Bezchmurnego nieba wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

W ostatniej chwili udało mi się wcisnąć na zlot... I tu się jawi pytanie, jak to przed każdym zlotem.

 

Czy ktoś będzie przejeżdżał przez okolice Krosna i miałby wolne miejsce :icon_question:

 

 

Pozdrawiam!
Maciek

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało Ci się :P

To ja tu szukam transportu dla trzech osób, a ten za moimi plecami kombinuje :beee: .

Dobra, w takim razie poszukuję transportu dla dwóch osób z Sanoka :)

 

A to czemu nic nie mówiłeś, że dla 3 osób szukasz? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hymmm to chyba musiałem nie zauważyć. :( Ale chyba łatwiej załatwić transport dla dwóch osób osobno i dla jednej osobno. :) Jednak jakby ktoś wziął 3 to też się piszę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek będę jechał z Jasła, jak masz nie za dużo sprzętu, mogę Cię zabrać.

 

O to super. :) Mam w sumie Newtona ATM 10" (gabarytowo większy od przeciętnego newtona o tej aperturze), ale mogę go zostawić w domu. ;) Poza tym jako bagaż zabieram tylko torbę + plecak i statyw pod lornetkę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal szukam transportu dla 2 osób z Warszawy w godzinach popołudniowych lub ewentualnie choć to ryzykowne z Rzeszowa w godzinach nocnych (czyli 21:30-22:00 bo tak przyjeżdża jedyny sensowny autobus, który udało mi się znaleźć). Czy ktoś może będzie tak jechał? Wiem, że te godziny nocne to zbrodnia i straszna strata obserwacyjna ale zaryzykuję i zapytam. Oczywiście chodzi mi o czwartek.

Czyli podsumowując:

A. Czy jedzie ktoś z Warszawy w czwartek po południu i ma 2 wolne miejsca?

B. Czy jedzie ktoś z Rzeszowa / przez Rzeszów w czwartek "w nocy" (po 21:30) i ma 2 wolne miejsca?

 

jeszcze w grę wchodzi opcja C - Czy ktoś jedzie z Rzeszowa o jakiejś pogańskiej godzinie typu 6 rano (w sensie tak żeby zdążyć na oficjalne rozpoczęcie zlotu)?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.