Skocz do zawartości

nocne obserwacje... [ot]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

W sobote pogoda dopisala i byla okazja na zrobienia grilla ze znajomymi. Chcialem sie Wam pochwalic w jaki sposob spedzilismy pol nocy. Zrobilismy ekran 2,5 x 3,3 i to bylo to co mezczyzni lubia najbardziej :)

 

25245273.jpg

 

Collin McRae!!!

Wczesniej ogladalismy misje Kleopatra - na wyrazne prosby Pań. Zabawa byla przednia. Niestety zdjecie nie oddaje dobrej jakosci obrazu. Oczywiscie nie moglo zabraknac Ksiezyca i Jowisza :)

Polecam wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Speedway to mój ulubiony sport , bywam często na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu na zawodach . Tak więc kibiców żużla jest na forum co najmniej trzech :D . Teraz wiem skąd ksywka Sullivan ( Rayan ) ;) Teraz kręci kółka w Częstochowie . Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOOOOOO TO BOMBA !!!!!!!!!!!!!!

 

Ja jestem ogromnym fanem żużla - wiele lat fotografowałem żużel - miałem kilkanaście okładek w przeglądzie i tygodniu żużlowym.

Produkuje drobne akcesoria dla żużlowców i bardzo często wykonuje dla nich usługi (szlifowanie głowic itp).

Zawsze o ile jest taka możliwość to pomagam w sezonie jakiemuś zawodnikowi - w zeszłym roku był to uczestnik GP !

 

może kiedyś chłopaki z Wrocka przyjadą do nas na mecz (okazja była ostatnio wyśmienita - mecz z Wrocławiem był naprawde świetny).

 

pzdr !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.