Skocz do zawartości

Pittich Eduard, Kalmancok Dusan "Niebo na dłoni."


Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm 35 PLN to za duzo...

 

Kiedys widzialem za 25 w idelanym stanie (gdzies w Krakowie) i tez nei kupilem..(do dzis mam ksero z czesci gwiazdozbiorow)

Gdyby to byla niedawno wydana ksiazka...to co innego

 

Pozdrawiam

AX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnei mnei zrugacie ale jeszcze raz sie wyraze odnosnie tej ksiazki :

Po pierwsze rozumiem ze czujecie do niej sentyment (ja tez mimo ze do dzis mam jej ksero) ale ta ksiazka ma sporo bledow i nie warto by ja kupowal jakis mlody milosnik astronomii ;)

Po drugie pierwsza jej czesc jest mocno nie aktualna :)

Po trzecie - po co kupowac ja za 35+przesylka jak mozna ja miec za 20-30PLN?

Jesli ktos jest w Krakowie na dworcu PKP to mozna popytac ludzi ktorzy sprzedaja stare ksiazki kiedys (z rok temu) ja tam widzialem u nich moze jeszcze maja ....

A "Astronomie ogólna" Rybki - (to dopiero staroc z lat 70tych) kupilem u nich za 2 zlote a w antykwariacie byla powyzej 20 :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnei mnei zrugacie ale jeszcze raz sie wyraze odnosnie tej ksiazki :

Po pierwsze rozumiem ze czujecie do niej sentyment (ja tez mimo ze do dzis mam jej ksero) ale ta ksiazka ma sporo bledow i nie warto by ja kupowal jakis mlody milosnik astronomii ;)

Po drugie pierwsza jej czesc jest mocno nie aktualna :)

Po trzecie - po co kupowac ja za 35+przesylka jak mozna ja miec za 20-30PLN?

Jesli ktos jest w Krakowie na dworcu PKP to mozna popytac ludzi ktorzy sprzedaja stare ksiazki kiedys (z rok temu) ja tam widzialem u nich moze jeszcze maja ....  

A "Astronomie ogólna" Rybki - (to dopiero staroc z lat 70tych) kupilem u nich za 2 zlote a w antykwariacie byla powyzej 20  :mrgreen:  

 

Pozdrawiam

 

Nikt nie mówi, że nie warto kupić taniej jak jest okazja, a le takiej teraz nie ma. Jest książka za 35 zł i jeśli Krzysztofowi nie robi różnicy dycha wte czy we wte, to powinien ją kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo to doceniam i dlatego tez warto nieraz dodac swoje grosze odnosnie kazdego polecanego tu przedmiotu:)

Ja czekam na Kosmologie kwantowa za ponizej 10PLN przegapilem Promocje w KKKK (byla bodajrze po 6PLN) bo jak wyslalem zamowienie to odpisali ze juz brak towaru :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na Kosmologie kwantowa za ponizej 10PLN przegapilem Promocje w KKKK (byla bodajrze po 6PLN) bo jak wyslalem zamowienie to odpisali ze juz brak towaru :/
Juz jej nie ma? :( www.proszynski.pl/asp/fiszka.asp?ksiazka_id=1994

"Data ostatniego wydania: 15 stycznia 2004".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.