Skocz do zawartości

Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii - Stężnica 2013 - zdjęcia, relacje


Rekomendowane odpowiedzi

No to jadziem! Do zobaczenia jutro około 8 (ciekawe czy ktoś już wstanie ;)) w Stężnicy. Szkoda trochę dzisiejszej nocy, którą przyjdzie mi spędzać w PKSie relacji Warszawa-Lesko ale trudno się mówi. Bezchmurnego nieba wszystkim szczęśliwcom, którzy już są na miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część Warszawy dojechała do domu bez zakłóceń i niespodziewanych wydatków.

 

Dzięki wszystkim (szczególnie loży "Kołodzieja" - hehe) za super spędzony czas i masę wiedzy.

 

Teraz tylko obrabiać to co się zarejestrowało (się wiedziało, gdzie celować by nie mieć chmur) i pokazywać :-)

 

P.

Edytowane przez Pav1007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy zlot w Bieszczadach (oby nie ostatni), nie da się jednym słowem opisać zlotu, ale spróbuję: REWELACJA

. . . ten klimat

klimat.JPG

. . . ten luz

luz.JPG

. . . ci wspaniali ludzie

wspaniali ludziw 1.JPG

wspaniali ludzie 2.JPG

wspaniali ludzie 3.JPG

wspaniali ludzie 4.JPG

wspaniali ludzie 5.JPG

wspaniali ludzie 6.JPG

wspaniali ludzie 7.JPG

 

Organizacyjnie ; mistrzostwo świata 10/10. A to zacne jadło, zresztą jakiego można by się spodziewać po takim wystroju ?

wystrój.JPG

wystrój 1.JPG

wystrój 2.JPG

 

Adamo, dziękuję za perfekcyjną organizację i dziękuję także wszystkim wspaniałym ludziom jakich miałem zaszczyt poznać, lecz niestety nie uwiecznić na fotkach.

To był mój najlepszy zlot- "nie ma lipy"

Pozdrawiam

  • Lubię 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już w domu, auto u mechanika... Nie ze wszystkimi się pożegnałem ale chciałem wyjechać jak najwcześniej.

Udało się dojechać bez większych problemów...

Zdjęcia później...

Swoją drogą, Adam wydziel wątek jaką relację ze zlotu, bo zapisy to trochę za późno :)

Edytowane przez sp3occ
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyś wiedział, jak ja ubolewam :( Trzymałem za pogodę kciuki i widzę, że pomogło. Za karę my w środkowej PL mieliśmy weekend beznadziejny pogodowo (i nie tylko).

 

Coś za wcześnie puściłeś - w nocy z soboty na niedzielę brakło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wszystkim dziękuję. Za wspaniałe widoki z teleskopów solarnych, z nasadką bino, pół metrowych studni i każdego innego sprzętu :Loveit: dziękuję Adamowi za organizację i wszystkim za wspaniałą atmosferę. Spełniłem marzenie, był to mój pierwszy zlot, ale jak tylko będę mógł, zawsze będę starał się przyjechać. Zdjęcia poprzebieram i wrzucę jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.