Skocz do zawartości

Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii - Stężnica 2013 - zdjęcia, relacje


Rekomendowane odpowiedzi

Powyższa relacja byłaby niepełna bez foto autora . Oto on w całej okazałości / okazało się przypadkiem że da się już je wyświetlić na forum :D/ IMG_1600a.jpg

i jeszcze jedno uzupełnienie wspólne historyczne zdjęcie na nieistniejącej już w tym stanie zaporze

 

 

 

IMG_1598a.jpg

Edytowane przez gryf188
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

wiem od Adamo, że film o Pawle Maksymie obejrzała większość obecnych na zlocie uczestników - dziękuję.

Rzadko się zdarza, aby na premierze filmu nie było prawie wszystkich, którzy wystąpili w tym filmie (może poza Karolem Wójcickim... :brawo:, może jeszcze ktoś z SOPiZ był na zlocie ? ), a także autora filmu... No cóż... samo życie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A tu moja dokumentacja (astro)fotograficzna:

 

(...)

 

Dziękuję współzlotowiczom i organizatorowi za udany astroweekend.

 

mam pytanie - czy część zdjęć była robiona w podczerwieni ? Bo tak wyglądają na takich zdjęciach niebo i drzewa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam pytanie - czy część zdjęć była robiona w podczerwieni ? Bo tak wyglądają na takich zdjęciach niebo i drzewa...

 

Tak, wszystkie robione Chameleonem mono z filtrem Astronomik Planet IR Pro 742, obiektywy 3,5-8 mm (CS-mount), 16 mm (C-mount), Petri 55 mm/1.8 (M42).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za kolejny zlot, prelegentom za ciekawe prezentacje, a przede wszystkim Adamo za organizację i załatwienie dobrej pogody i innym, którzy pomagali w ogarnięciu tego wszystkiego. Zmiana miejscówki jak najbardziej na plus, tutaj nie ma żadnej dyskusji.

Baterie naładowane pozytywną energią, także można wracać do zwyczajnej codzienności.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy bardzo za świetnie zorganizowany zlot. Dziękujemy odganizatorom za kawał dobrej roboty, wszystkim uczestnikom za otwartość i humor, naszym współlokatorom: Klaudii, Łukaszowi, Markowi i Tyberiuszowi, że z nami wytrzymali i pogodzie, że nie spłatała figla. Szczęśliwie dojechaliśmy ( Ja, Ania i Asia) do Warszawy , za rok meldujemy się na kolejnym zlocie :)

 

Piotrek Badowski

 

PS Romku, na premierze filmu o Pawle byłem i ja (wieloletni członek SOPiZ).....nie mogłem nie być. Dziękuję, że zgodziłeś się na jego wyświetlenie. O samym filmie nie będę nic pisać...emocje ciągle za duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

(...)

Piotrek Badowski

 

PS Romku, na premierze filmu o Pawle byłem i ja (wieloletni członek SOPiZ).....nie mogłem nie być. Dziękuję, że zgodziłeś się na jego wyświetlenie. O samym filmie nie będę nic pisać...emocje ciągle za duże.

 

w tej skróconej wersji Ty pewnie jesteś na ekranie krótko - więcej zobaczysz na pełnej wersji.

Czy już ją odebrałeś w PTMA ? Jeśli nie, to cały czas czeka na Ciebie...

 

post-14903-0-12389000-1368421587_thumb.jpg

Przypomnę - to piękne zdjęcie całej grupy, uczestników Konferencji w Jastrzębiej Górze w 2002 roku, wykonał właśnie Piotrek Badowski.

Edytowane przez Hermes1937
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może i ja coś wrzucę...

 

Tak wygląda auto, które nie boi się ciężarówek

 

IMG_3532.jpg

 

A jednak dojechało

 

IMG_3541.jpg

 

Pierwszy zachód słońca

 

IMG_3540.jpg

 

Stołówka, piękne miejsce

 

IMG_3547.jpg

 

Miss obiektywu pierwszego wieczoru...

 

IMG_3585.jpg

 

KrzysztofZ na posterunku...

 

IMG_3611.jpg

 

Jak to napisał Wessel - "Warszawka" się zbroi...

 

IMG_3612.jpg

 

LBN406 to moja robota - Wessel tylko dołożył "swoje" ... :)

 

IMG_3619.jpg

 

c.d.n.

 

 

 

IMG_3814.jpg

IMG_3606.jpg

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.