Skocz do zawartości

Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii - Stężnica 2013 - zdjęcia, relacje


Rekomendowane odpowiedzi

Wimmer, do listy reklamacji dołożyłbym jeszcze jeden punkt. Astrofociarze i wizualowcy powinni być zakwaterowani w oddzielnych domkach. Nad ranem z soboty na niedzielę obudził mnie krzyk Szarego: "Ja pierdzielę, ale mi klatka wyszła!!!!!" Podniosłem głowę, aby złajać łotra, a ten tylko przewrócił się na drugi bok i chrapał dalej. Mam nadzieję, że Adamo weźmie pod uwagę, to zdarzenie i postara się zapobiec na przyszłość podobnym ekscesom. :rtfm::rofl:

  • Lubię 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wimmer, do listy reklamacji dołożyłbym jeszcze jeden punkt. Astrofociarze i wizualowcy powinni być zakwaterowani w oddzielnych domkach. Nad ranem z soboty na niedzielę obudził mnie krzyk Szarego: "Ja pierdzielę, ale mi klatka wyszła!!!!!" Podniosłem głowę, aby złajać łotra, a ten tylko przewrócił się na drugi bok i chrapał dalej. Mam nadzieję, że Adamo weźmie pod uwagę, to zdarzenie i postara się zapobiec na przyszłość podobnym ekscesom. :rtfm::rofl:

 

Czyli przez sen zrobił 8h materiału ? :D - a tak zapytam: co smażył ? :D

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam, czytam i żal mi 4 litery ściska. Obiecałem Adamo, że w tym roku będę... niestety obowiązki zawodowe znów mnie rzuciły gdzie indziej... wiedziałem o tym już wcześniej, więc nie robiłem zamieszania z zapisywaniem się. Fajnie jednak, że wszystko się kręci i ciągle można na zdjęciach zobaczyć znajome "mordy". Może w Jodłowie uda się w końcu spotkać.

Pozdrawiam - Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był bardzo udany zlot dlatego dziękuję organizatorom za czas i siły włożone w jego przygotowanie ale także Wam wszystkim za mile spędzony czas. Chciałoby się aby to trwało dłużej, niestety po braku zlotowiczów dookoła, po tym, że jest zimno i brzydko odczuwam, że już po zlocie. Mam nadzieję, że spotkamy się wkrótce na następnym :)

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkaliśmy też nową odmianę psa pasterskiego :mr.green:

Tego to chyba Wimmer albo Kot z Czarnobyla przywiózł, a potem wmawiają, że wszystko tam normalne.

Baaaardzo dziękuję za spotkanie, Adamo za super organizację i wszystkim za atmosferę, życzliwość i pomoc. Naładowałem się na długo, Waszą energią, fantastycznym słońcem i kilkoma nocami pod gwiaździstym niebem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,wszystkim! Jako nowicjuszka w sprawach astronomicznych,postanowiłam dołączyć do Was na forum.Zlot w Stężnicy był już drugim na którym byłam i muszę powiedzieć,że było wspaniale! Cudowna pogoda,sympatyczni ludzie i ogólny zaje...fajny klimat.Opłacało się jechać te 400 km żeby zobaczyć spadającego Bolida,dowiedzieć się nowych informacji na temat nieba i poznać ludzi z pasją.Bardzo inspirujące doświadczenie.Dziękuje uczestnikom i organizatorom za wszystkie fajne chwile na tym zlocie.I mam nadzieje,że będzie następny.Bo na pewno tam będe :)

 

 

P.S.Czy Ktoś może nie znalazł czarnej wąskiej opaski od Łukasza (takiej na włosy)?

Edytowane przez KlaudiaK
  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.