Skocz do zawartości

Zlotowicze wożą trupy w bagażniku :D


Rekomendowane odpowiedzi

Na TVN24 też jest już na głównej. Z jednej strony można pogratulować, ale z drugiej to jest mega żenujące i obnażające mechanizm współczesnych massmediów. Tyle fajnych rzeczy dzieje się w środowisku, nie tylko naszym, często bardzo wartościowych. Nikogo to nie obchodzi. O samym zlocie nie ma szans, żeby ktoś to wrzucił na główną stronę mediów popularnych. Zaś taki żart i od razu "jedynka" :D

 

Nie inwestujcie w naukę, karierę zapewni "sensacja".

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed następną imprezą niech ktoś puści plotkę że pod przykrywką zlotów odbywa się w niedostępnych górach przemyt i handel żywym towarem :) od razu będzie relacja w tv!

 

To już przerabialiśmy. Ktoś zadzwonił z donosem, że "coś jest przemycane" i wszystkie samochody jadące na zlot były trzepane przez graniczników :D Nie pamiętam tylko, na którym to było zlocie?

 

Ale fakt faktem, że przy dzisiejszej pazerności mediów na sensację, można by ich nieźle wkręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ludzie lubią długowłose istoty, seks i krew (byle nie swoją)

 

a nie da się jeszcze tego jakoś wykorzystać dla promocji nas ?

 

a tak poważnie

 

mogło być tak, że MAX i ferajna naprawde zaciukał niewiastę a ta podskakując na polskich wybojach stopniowo,

przez szczelinę, wysuwała swoje włosy !!!

 

Pozdrawiam

Szuu

ty chyba jesteś z okolic Torunia ?

no z takiej okazji daj coś o sobie jak już trochę się rozruszałeś widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywam radykalny w swoich poglądach i pewnie dam temu upust.

 

Nie chcę nawet zastanawiać się czy to był żart, czy był smaczny czy nie, czy naraziliście kogoś na realne niebezpieczeństwo czy tylko zajęliście czas policjantów (co również może przekładać się na niebezpieczeństwo - przykład z fałszywą bombą w szkole jest odpowiedni).

 

Uważam, że to co zrobiliście było zwyczajnie głupie. Nic więcej.

Szkoda, że mandat był tylko 200 zł... może gdyby był większy to byście z większą pokorą teraz o tym pisali.

Telefon ,że jest bomba w szkole ,czy szpitalu to to samo? Hmmm..... Naprawdę nie widzisz różnicy? Może strzelanie z wiatrówki do sąsiadów to tez ten sam kaliber? Tak łatwo sądzić.

Edytowane przez M-A-X
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z bombą to nie jest zwykle sprawa jej podłożenia, ale dzwonienia dla "żartu", że jest podłożona. Zagrożenia z jej strony nie ma, jest natomiast w związku z ewakuacją i niepotrzebnym angażowaniem policji, wojska etc. Ludziom na bani, którzy dzwonili, też wydawało się, że to fajny dowcip jest.

No właśnie to jest ta różnica. Ktoś kto dzwoni ,że jest bomba w szpitalu świadomie i bezpośrednio naraża ludzkie życie i napewno oczekuje ,że będzie ewakuacja i karetki , straż pożarna , saperzy itd. Jadąc powoli z tymi akcesoriami ,nie uciekając przed patrolem nie naraża się nikogo. Policjant podszedł sam , czyli doskonale wiedział z czym ma do czynienia.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon ,że jest bomba w szkole ,czy szpitalu tp to samo? Hmmm..... Naprawdę nie widzisz różnicy? Może strzelanie z wiatrówki do sąsiadów to tez ten sam kaliber? Tak łatwo sądzić.

 

MAX, bomba trąba, nie chodzi o to...

 

żart generalnie był w stylu: "dzień dobry, pani syn został zabrany do szpitala".

 

Dwóch facetów jechało za wami nie wiedząc, czy za chwilę nie będą musieli użyć broni i pewnie towarzyszyło im podobne uczucie.

 

Z kawałami zawsze jest tak, że to "fajnie jak Kali robić, nie fajnie jak Kalemu"

 

 

Mandat uważam dostaliście naciągany, ale panowie po prostu odreagowali na Was nadmiar stresu, którego im sami dostarczyliście - też są ludźmi i zachowali się powiedzmy identycznie - też Wam zrobili kawał, z tym, że tym razem Wy nie doceniacie ich poczucia humoru...

 

i tyle w temacie...

 

Pozdrawiam

 

iro :)

 

 

p.s. Tak mi z Tytusa się przypomniało: " Dobry żart Tynfa wart". Kurs Tynfa został ustalony urzędowo :) na 200pln

Edytowane przez Iro
  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może problem jest pozorny bo może ten sprzęt w środku był przewożony w sposób nieprawidłowy i mandat by się należał nawet bez dowcipu? :P

 

nie wiem, nie widziałem, tak tylko gdybam :) zdanie policjana przeciwko zdaniu ukaranego kierowcy - czasem trudno o obiektywną ocenę w takich sytuacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywam radykalny w swoich poglądach i pewnie dam temu upust.

 

Nie chcę nawet zastanawiać się czy to był żart, czy był smaczny czy nie, czy naraziliście kogoś na realne niebezpieczeństwo czy tylko zajęliście czas policjantów (co również może przekładać się na niebezpieczeństwo - przykład z fałszywą bombą w szkole jest odpowiedni).

 

Uważam, że to co zrobiliście było zwyczajnie głupie. Nic więcej.

Szkoda, że mandat był tylko 200 zł... może gdyby był większy to byście z większą pokorą teraz o tym pisali.

P.S Radykałom i ortodoksom zawdzieczamy same dobre rzeczy w historii zwłaszcza gdy dawali upust swoim poglądom

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TVN24 też jest już na głównej. Z jednej strony można pogratulować, ale z drugiej to jest mega żenujące i obnażające mechanizm współczesnych massmediów. Tyle fajnych rzeczy dzieje się w środowisku, nie tylko naszym, często bardzo wartościowych. Nikogo to nie obchodzi. O samym zlocie nie ma szans, żeby ktoś to wrzucił na główną stronę mediów popularnych. Zaś taki żart i od razu "jedynka" :D

 

Nie inwestujcie w naukę, karierę zapewni "sensacja".

Zgadzam się z Adamem. Media czekają w hecę , a nie wartościowe wiadomości. Wszystkie media zmierzają do profilu takich gazet jak Fakt i SuperExpres. Liczy sie sensacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksie, nie było mnie tam, sprawę znam tylko z różnych relacji, dlatego zostawiam Ci ostanie słowo, bo najlepiej wiesz jak było. Iro zresztą świetnie wyraża i moją opinię co do możliwych przyczyn danego zachowania policji. Było, minęło, ślad w sieci pozostał. Grunt, że nikomu się nic nie stało. Udanego weekendu.

Edytowane przez Blondas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie no!

Panie i Panowie!

To trzeba jakoś wykorzystać do promocji.

Taka okazja zdarza się raz na tysiąc lat!

 

Proponuję, żeby przed następnym zlotem organizator, zamiast koszulek,

rozesłał wszystkim po keczupie i czarnej peruce do przyczepienia przy bagażniku.

 

Następnie trzeba na wszystkich forach i gdzie się da ogłosić, że

na organizowany przez największe forum astronomiczne (www.Astropolis.pl)

zlot astro-hobbystów przez cały kraj zmierzają auta z manekinami długowłosych

kobiet wystającymi z bagażników, ale jedna jest prawdziwa – zgodziła się tak jechać (a tak naprawdę to będzie Pablito).

 

Ależ to będzie promocja.

 

Tylko proszę brać pokwitowania mandatów, nic na lewo.

Bo za lewe mandaty organizator nie zwróci kasy {sic!}

 

Pozdrawiam

p.s.

mam nadzieję, że wątek skierowałem we właściwą stronę :icon_cool:

Edytowane przez ekolog
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<blockquote class='ipsBlockquote'data-author="Blondas" data-cid="492575" data-time="1368803089"><p>

Raczej nie wiedzą kto to taki. Twarz zamazana, numery też. Mogą dojść co najwyżej po niniejszym wątku i szkicach. To będzie promocja astronomii.</p></blockquote>

Dla pewności mozna było walnąć na bagażniku naklejke z www... zdjęcie obiegłoby świat :P co za niedopatrzenie! :D

 

Przy okazji zglaszam blad w obsłudze forum na telefonie ;)

Edytowane przez szuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to coś na rozluźnienie :)

 

 

 

Policjant zatrzymuje Maxa za przekroczenie prędkości.
- Dzień dobry. Widzi pan, co to jest? (pokazuje na radar)
-Dzień dobry. Nie. Co to? Suszareczka?
- Nie, proszę pana. To jest radar. I co my tu mamy? Widzi pan te cyferki?
-140. Widzę.
- No właśnie. Prawo jazdy proszę i dowód rejestracyjny samochodu.
- Nie mam.
- Jak to pan nie ma?
- No, bo widzi pan, tak to wszystko się dzisiaj szybko po tym zlocie działo...i ten samochód nie jest mój.
- Jak to nie pana?
- No tak, ukradłem go. Bo jak zabiliśmy Pablita, to trzeba było jakoś pozbyć się zwłok, a ja nie chciałem brudzić swojego auta, więc ukradłem to i zapakowałem zwłoki do bagażnika. I teraz tak szybko jadę, żeby jak najszybciej pozbyć się ciała.
- To ma pan na dodatek trupa w bagażniku?! Proszę wysiąść, ręce na maskę i nie ruszać się!
Policjant dzwoni po wsparcie:
- Mam tu trupa w bagażniku, kradzież samochodu i przekroczenie prędkości.
Za chwilę cała ekipa z ostrą bronią. Dowodzący podchodzi do Maxa.
- Ma pan jakieś dokumenty?
- Mam, ale w samochodzie w skrytce. Mogę wyciągnąć?
Po czym sięga do skrytki, podaje dokumenty, prawo jazdy i dowód rejestracyjny samochodu. Wszystko w największym porządku.
- Jak to, to nie jest kradziony samochód?!
- Nie, skądże, to mój samochód.
- To proszę otworzyć bagażnik.
Max otwiera bagażnik, a tam jakieś teleskopy, lunety i peruka leżąca obok otwartej tuby keczupu... Dowódca zdezorientowany:
- No jak to, mamy zgłoszenie, że samochód kradziony, w bagażniku trup...
-...i co, jeszcze naopowiadał może, że niby prędkość przekroczyłem?

  • Lubię 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uśmiałem się widząc co serwują nam media. Niemniej jednak najbardziej poszkodowanym w tym wszystkim mógł okazać się sam Max. BMW- już sama marka nastraja policjantów do raczej ponurych skojarzeń wynikających ze stereotypów. Z daleka też nie mogli stwierdzić czy to na serio czy lipa. Szczęście, że trafił na normalny patrol, inaczej mógł spojrzeć w lufę broni osobistej policjantów i pokontemplować życie mrówek z bliska, leżąc na poboczu ze skutymi rękami. Tak czy siak dwie stówki to niewielki koszt (swoja drogą bardzo nowatorskiego) dowcipu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.