Skocz do zawartości

Zlotowicze wożą trupy w bagażniku :D


Rekomendowane odpowiedzi

Cudownie że pamiętasz moje błędy, ja niestety ich nie pamiętam no cóż jestem dysortografem i mimo starań zdaża mi się w ciągu jednego dnia, mimo znajomości gramatyki, pisać te same wyrazy w różnych wersjach. Dlatego nie, to nie jest żadna prowokacja. Nie mam także wrażenia że to o czym pisze to dla wielu oczywistość, gdyby tak było skupili by się na tym a nie np.na obrzucaniu wyzwiskami innych.

 

 

P.s. nie rozumiem też twoich zapędów edytorskich, co jakiś czas byś coś regulował, edytował, kasował........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZbyT i @MAX

 

 

wybitny psycholog Stefan Garczyński napisał w jednej ze swoich publikacji

 

Inteligentny człowiek nigdy się nie obraża!

 

Zatem proszę wszystkich o 100% luz w kwestii prestiżu !

 

100%

 

 

Pozdrawiam

 

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inteligentny człowiek nigdy się nie obraża!

 

ja się nie obrażam ... nie jestem nawet pamiętliwy i szybko wybaczam

czytając post M-A-X-a o tym jak go ludzie niesprawiedliwie ocenili nawet się wzruszyłem

 

ale nieco później przeczytałem o ludziach bez grzechu nawykłych do rzucania w innych kamieniem i okazało się, że ... to o mnie :whaaaaa:

to ja się pytam, który to jest prawdziwy M-A-X?

ten wzruszający, skrzywdzony, niesprawiedliwie oczerniony czy ten rzucający oskarżenia na oślep?

w jednym poście użala się na niesprawiedliwą ocenę, a w następnym sam ocenia nie znając nawet jednego faktu, który można ocenie poddać. Wystarczyło mu, że mam inne zdanie by mnie skreślić jako człowieka i przypisać mi najgorsze cechy

 

niech przeprasza !!!!

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę się chyba uruchamiacie...
Jeszcze raz proszę o zaniechanie osobistych wycieczek. Też mogę się poczuć urażony, że mnie olewacie :P;)

I jak już wszyscy poczujemy się urażeni (nie tylko M-A-X vs. Policja) to wtedy pewnie zapanuje spokój :P

 

Ewentualnie można wątek przymknąć na 24h. Zamknę go (albo inny moderator) ze spokojnym sumieniem, bo wielu sugerowało, że tak policja powinna zrobić z M-A-Xem. :P Więc już wiem, że mam Wasze poparcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż jestem dysortografem i mimo starań zdaża mi się w ciągu jednego dnia, mimo znajomości gramatyki, pisać te same wyrazy w różnych wersjach.

Edytor postów podkreśla błędy ortograficzne (niestety nie wszystkie, a czasami podkreśla to, co jest napisane poprawnie). W tak podkreślony wyraz można kliknąć prawym przyciskiem myszy i wtedy pojawią się podpowiedzi pisowni, więc wystarczy zastanowić się nad podkreślonymi na czerwono wyrazami przed kliknięciem "Napisz". Gramatyka nie ma z tym nic wspólnego.

 

Np. w powyższym cytacie mam podkreślone "dysortografem" - napisane dobrze i "zdaża" - napisane źle. W pierwszym przypadku z podpowiedzi pisowni nie skorzystam, natomiast w drugim - jak najbardziej. Poprawna wersja jest podana jako pierwsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"żart" nie był śmieszny tylko głupi, prymitywny, obleśny i obsceniczny

Fakt, że sam się dobrowolnie wystawił na odstrzał jak frajer ale i tak duży plus dla chłopaków. ............ i bardzo dobrze bo frajerów trzeba golić ...... Jak widać głupotą łatwiej zabłysnąć niż intelektem ... takie c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Majer

dysortografia to był drugi trop. Pierwsza prowokacja to było zdanie o nożu jako rzekomo nie oznaczajace analogii sugerującej głupotę.

 

@MAX

Ty też się nie obrażaj ! Czemu ... podałem ;)

 

W sensie formalnym najgorszym atakiem międzyludzkim jest "atak ad personam",

że ktoś jest totalnie, zawsze lub od dłuższego czasu głupi.

 

Natomiast pojedynczą akcję czy wypowiedź teoretycznie można atakować jako głupią lub prymitywną

- choć ja bym po prostu tego słownictwa nie polecał. Bo wielu ludzi uogólnia to na całe swoje funkcjonowanie.

 

Dlatego zaproponowałem Wam REMIS

 

a ci co się mnie nie słuchają to na ogół potem źle na tym wychodzą (to wiem z autopsji).

 

Pozdrawiam

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja staram się dostrzegać pozytywne cechy i motywacje u ludzi i tak chyba się łatwiej żyje. Dlatego nie obrażam się . W tym wypadku jest to chyba rodzaj jakiegoś odreagowania pewnie spowodowanego jakimiś przykrymi doświadczeniami z życia forumowicza. Moze to silniejsze od niego. Szkoda czasu. Nie ma co . Wróćmy do najfajniejszego hobby na świecie. Kocham astronomię. Zawsze mogę do niej uciec.

Edytowane przez M-A-X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zaproponowałem Wam REMIS

 

 

jaki remis?

mamy tu jakiś pojedynek?

 

M-A-X

zasmuciłeś mnie swoją odpowiedzią

nie dość, że podałeś cytat, w którym ewidentnie odniosłem się do żartu, a nie do Ciebie to jeszcze dalej próbujesz robić karierę jako domorosły psychoanalityk. Niestety Twoje umiejętności w tej dziedzinie są na podobnym poziomie co dowcip

 

szkoda ... oceniałem Cię znacznie wyzej

chyba pora zakończyć mój udział w tym wątku

sądziłem, że ta gra intelektualna może przynieść jakiś pożytek, gdy zakpię sobie z Ciebie w podobny sposób ja Ty kpisz z innych

widać pomyliłem się ...

 

pa

 

PS

trawnik skosił sąsiad

sam nie mogłem bo nabawiłem się kontuzji ręki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie rzecz poziomu żartów ale poczucia chumoru a jak mawiali mądrzy ludzie, de gustibus non est disputandum.

poczucie humoru jest różne- i różny może być poziom takiego poczucia. Jak to ktoś kiedyś powiedział: jeden woli jak mu Cyganie grają, a drugi jak mu nogi śmierdzą...

 

Nigdzie nie napisałem "głupie zachowanie".

 

Nie. Napisałeś:

Nazywajcie to jak chcecie żartem, prowokacją - to było dobre tak jak wejście przez płot na płytę lotniska, tak jak wniesienie noża na spotkanie z prezydentem ......

Jeśli źle zrozumiałem to jako ironię, to przepraszam. Do tej pory myślałem, że wejście przez płot na płytę lotniska czy wniesienie noża na spotkanie z prezydentem to głupota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocieszne wielce, dowcipas przecie przedni i to z policją i koszty poniesione bo i pomidor i peruka i mandacik - a tu zamiast gromkiego poklasku powszechnego utyskiwania na państwo policyjne jacyś się krzywią. I nie dociera do nich powoływanie się na znajomości wśród emerytowanych agentów zacnych amerykańskich agencji i psychologiczna analiza ich kompleksów ani nawet przywoływanie świętość wolności twórczej artysty. Jednym słowem - wiocha.

 

Ale przyznać należy że policjanci nie utrzymali konwencji żartu - powinni zatrzymać samochód do kontroli kolczatką albo chociaż przestrzelić oponę a po kontroli i uśmianiu się z żartu pouczyć i puścić bez mandatu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego apeluję o wyluzowanie.

 

Ja cię kręcę. Tyle czasu na to czekałem. Nareszcie czas na luuuuuuuuuuuuz. To ja na MAX-a ;)

Mówisz - masz! :)

Pozdrawiam

p.s.

Jacyś kolesie, zamiast peruki, przykleili sobie napis "policja" ale autor zdjecia ich sjuper podsumował :)

Wszystkie znalezione obrazki wiszą na legalnych polskich stronach interentowych.

Ewentualna zbieżność nazw ludzi lub instytucji jest zupełnie przypadkowa

W scenach uczystniczyli pełnoletni aktorzy i rekwizyty teatralne (a także z muzeum motoryzacji)

THE_BEST_IA.jpg

GLUPI_ZART.jpg

Edytowane przez ekolog
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu tak cicho? No aż takiego sukcesu nie oczekiwałem ... żebym to ja miał tu ostatnie słowo :o

 

Wracając do tematu wątku. Chyba przeoczyliśmy pewną "wartość" w tej dyskusji.

 

Prowokacja wizualno-artystyczna rzeczywiście bywa nieraz na granicy prawa, uznanego obyczaju

i wprowadza spory zamęt - utrudniajacy funkcjonowanie ludzi i instytucji.

 

Niemniej jest w niej prawie zawsze pewna dobra intencja, intencja najpierw zaskoczenia, a potem

albo poruszenia jakiegoś tematu w umyśle widza albo po prostu rozbawienia.

Żeby się przez chwilę pośmiał.

 

Kwestia kosztów społecznych takiego zamętu oczywiście istnieje i można ją ważyć

- jak tu zrobiono w 140 postach nawet.

 

Ale element rozrywkowy jest też jakimś, drobnym usprawiedliwieniem.

Myślicie, że ten nasz sportowiec (tenisista) robi ten cyrk z koszulką tylko dlatego,

że jest duchowo (w tym momencie) kompletnie bezrefleksyjnym artystą ?

 

Nie.

 

On świadomie bawi ludzi (zwłaszcza Panie) tym widokiem - choć może i płaci potem karę porządkową ...

jakieś drobne 1000 euro :) :) :)

 

 

Przypuszczam, że znacie i inne takie wizualne akcje co trochę zemętu (wielki korek?)

zasiały ale i bawiły sporo widzów.

 

Pozdrawiam

p.s.

No jakby Agnieszka Radwańska zrobiła to samo z koszulką

to by MAX-a przebiła i to gruuuuuuuuuuuuuubo.

I ja bym do niej o to wcale pretensji nie miał :D

brzuszek2.jpg

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wątku nie zamknięto (a nic w na świecie nie dzieje sie bez przyczyny) to coś dodam.

 

Pomijajac powyższy argument dodam, że do Ad vocem to (ździebko) mam prawo,
a dalej napiszę też coś dokładnie na temat.

 

Sorry Tomku ale mimo, że miałeś rację krytykując mnie, w tym sensie, że trafiłeś w oczekiwania
grupy osób (spośród 12 tysięcy dodam pecyzyjnie!*) to, moim skromnym zdaniem,
nie Ty powinieneś był to napisać, bo "wpadka" z przeintelektualizowanym nożem (na spotkaniu z Prez.)
uczyniła Cię głównym zainteresownaym w nie ożywianiu tego wątku.

 

Może źle interpertuję sytuacje ale trochę przypomina mi to "sądzenie we własnej sprawie".
Zakładam, że miałeś dobre intencje w tej (jak sam napisałeś "prowokacji"
- jak widzisz piszę NA ZGODĘ - w cudzysłowach) dlatego już mi tu nie odpowiadaj.
Chciałeś dobrze i tak to potraktujmy.

 

Wracając ściśle do tematu wątku ...

 

Pisałem tu (o Francji), że co kraj to obyczaj i pomysł z peruką
akurat we Francji byłby może i OK (typowy). Życie potwierdziło moje przypuszczenia.
Patrz obrazek. Oni tam mają fantastyczne pomysły, nawet nieindywidualne - instytucjonalne :)

 

Pozdrawiam
________________________________________
*
Swoją drogą jaka ciekawa jest specyfika statystyczna rzeczywistości społecznej.
Gdy na jakimś forum generalnie mało ludzi wysila się na plusowanie
i nagle gdzieś pojawi się kilka czy kilkanaście plusów to powstaje iluzja,
że tak myśli 99.99% wszystkich forumowiczów.
Statystyka powiedziałaby tu co innego. O całej społeczności {sic!}
Statystyk zapytałby. Jacy ludzie najczęściej plusują?
Jakim chce się w ogóle tracić czas na zastanowienie: czy kliknąć plus czy nie?

Może
[PRZYKŁAD:]
takim co są bardzo emocjonalnie związani z forum (to zaleta!) bo tu zamieszczają swoje
relacje, fotki, itd i jako tacy są cenieni i pewni swojej pozycji. Zarazem
jednak unikają plusowania kontrowersyjnych postów (nawet interesujących),
żeby nie trafić do innej grupy (to zdrowy rozsądek).
[:PRZYKŁAD]

Jak jest tu jakiś matematyk to niech "rzuci kamieniem" jeśli nie mam ani grama racji :)

francja_uff.jpg

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało kto plusuje posty zawierające tylko wypowiedź. Najwięcej dostają dobrze zrobione zdjęcia. Większość zdjęć jakieś tam lajki zalicza, w przeciwieństwie do gadania/pisania.

A samego wątku nie warto ożywiać. Niech już sobie zdechnie. Chyba wszystko zostało napisane. Jeżeli chcesz dyskutować o lajkach, to może oddzielny wątek będzie bardziej stosowny.

Edytowane przez Blondas
  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Bardzo podobna historia i ...

tym razem wystawanie kawałków człowieka z bagażnika kosztowało 700 zł.

Panowie na ogół potrafią znaleźć coś w takiej sytuacji.

Wniosek jest chyba taki, że jadąc na zlot lepiej nie ryzykować (niechby subiektywnie niewinnych) ozdób na aucie ... coby mieć tam dobry humor nie obniżony deficytem kilku stówek ;)

 

A swoją droga ciekawe czy ktoś woził już teleskop "wystający" z bagażnika?

Ja woziłem akurat cos innego i przywiązywałem nieszczęsną klapę czym mogłem do zderzaka (ze strachem że sznurki puszczą).

 

Pozdrawiam

max.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.