Skocz do zawartości

Zlotowicze wożą trupy w bagażniku :D


Rekomendowane odpowiedzi

Białe BMW nie zbiega się ze stereotypami - spokojnie ;) A poza tym, 200 zł za taką zabawę i PR po wszystkich mediach (założę się, że w TV też ktoś wspomni - kwestia czasu) - bezcenne :DDDD

W tv jestem od rana we wszystkich stacjach newsowych. Nie siedzę przy telewizorze ,a widziałem sie już 4 razy. To jakieś szaleństwo. Dzisiaj dokonano parę przełomowych odkryć naukowych , ale moj news zajmuje więcej czasu antenowego :)

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy zwracam się do administratorów z gorącą prośbą:

 

Media podchwytują temat coraz bardziej. Sprawa może za chwile ucichnie, a może nie... Jednak ja każdego dnia ciężko pracuję, żeby pokazać ludziom, że astronomia to fajna pasja i zajmują się nią fajni ludzie. Abstrahując zupełnie od autora żartu i oceny jego występku - media już mu wystawiły ocenę, niezbyt pozytywną sami przyznacie. W dodatku na link do tego tematu rozłazi się wśród dziennikarzy. Kwestią czasu jest jak któryś go podłapie i jutro napisze o "obrzydliwym żarcie miłośników astronomii". A wtedy spora część mojej i Waszej pracy pójdzie na marne. Niepotrzebna nam taka łatka.

 

Jako osoba ściśle współpracująca z mediami każdego dnia, starająca się pokazać Was wszystkich w jak najlepszym świetle i zachęcająca do dołączenia do naszego grona proszę, aby nie kojarzyć tego incydentu ze środowiskiem miłośników astronomii. Proszę o skasowanie tego tematu.

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciwko kasowaniu tego wątku.

MAX wyjaśnił nam tu, że sytuację oceniał jako wizualnie błahą (że nikt poważnie się tą maskotką nie zainteresuje)

 

Ponadto jestem przeciw bo uwzgledniam całokształt wszystkich za i przeciw.

Dodam też, że ten wątek obroni się i AP, a i pokaże nasze zalety (takie fotki, szkice, relacje, klasa FORUM) to jest to!

 

Ponadto o astronomii i astrofotografii amatorskiej mówi się tak mało że ... zwrócenie uwagi na fakt,

że w ogóle istniejemy i jeździmy na zloty ma swój plus!

 

 

Pozdrawiam

 

 

 

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa została sztucznie i dziwacznie wywindowana przez pseudomedia i równie szybko zdechnie. Myślę Karol, ze Twoja praca na marne nie pójdzie. Ludzie nie przestaną się interesować astronomią dlatego, że Slash porwał Pablita czy odwrotnie. Bardziej się martwię, że dotrą do tożsamości Maksa, który podpisuje swoje szkice nazwiskiem. Mam nadzieję Maksie, że to nie zaszkodzi w głupi sposób, chociaż kto wie, może być wręcz przeciwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa została sztucznie i dziwacznie wywindowana przez pseudomedia i równie szybko zdechnie.

[...]

 

Nie zdechnie. Wręcz odwrotnie. To się dopiero zacznie. Jest teraz również windowana przez poważniejsze media: Zarówno tu, na forum, jak i na blogu Adama, jak i również na Facebooku, a także na Wykopie.

To się dopiero zacznie.

M-A-X szykuj się na sławę ;)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdechnie. Wręcz odwrotnie. To się dopiero zacznie. Jest teraz również windowana przez poważniejsze media: Zarówno tu, na forum, jak i na blogu Adama, jak i również na Facebooku, a także na Wykopie.

To się dopiero zacznie.

M-A-X szykuj się na sławę ;)

 

Ale co tu się ma zaczynać? Temat zdechnie tak szybko jak się narodził. Gdyby to było coś istotnego, to rzecznik rzuciłby to psom na pożarcie już w poniedziałek. A skoro taki news wbija się na główne strony ogólnopolskich mediów, to znaczy tyle, że dziś nic ciekawszego się nie działo. Nikt z mediów tego drążyć nie będzie, bo i nie ma czego drążyć, temat został wyczerpany.

 

Do niedzieli już nikt nie będzie o tym pamiętał ;)

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co tu się ma zaczynać? Temat zdechnie tak szybko jak się narodził. Gdyby to było coś istotnego, to rzecznik rzuciłby to psom na pożarcie już w poniedziałek. A skoro taki news wbija się na główne strony ogólnopolskich mediów, to znaczy tyle, że dziś nic ciekawszego się nie działo. Nikt z mediów tego drążyć nie będzie, bo i nie ma czego drążyć, temat został wyczerpany.

 

Do niedzieli już nikt nie będzie o tym pamiętał ;)

 

 

Pożyjemy, zobaczymy ;)

Najwyżej wypomnę Ci to na następnym zlocie, i wtedy przyznasz mi rację... Albo będzie wprost proporcjonalnie odwrotnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na następny zlot za Maxem przyjedzie stado dziennikarzy ciekawych jaką to atrakcję planuje tym razem :D

 

To jest na pewno pomysł dobry, tylko trzeba wymyślić fajny temat takiego happeningu. Coś, co może być lotne, ale też i mądre, choć nie łatwo połączyć te dwie kwestie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciwko kasowaniu tego wątku.

MAX wyjaśnił nam tu, że sytuację oceniał jako wizualnie błahą (że nikt poważnie się tą maskotką nie zainteresuje)

 

jakoś mnie nie przekonuje, że postąpił bezmyślnie i nie zdawał sobie sprawy z konsekwencji. Warto czasem pomyśleć o konsekwencjach swoich czynów

 

"żart" nie był śmieszny tylko głupi, prymitywny, obleśny i obsceniczny

jedyne co w tym jest zabawne, to fakt, że policjanci błysnęli intelektem i ukarali go za coś błahego, za co w innej sytuacji nawet nie przyszło by im do głowy wystawić mandat. Fakt, że sam się dobrowolnie wystawił na odstrzał jak frajer ale i tak duży plus dla chłopaków. Chciał sobie zakpić z policjantów, a to oni sobie zakpili z niego ... i bardzo dobrze bo frajerów trzeba golić skoro sami się o to proszą

 

martwi mnie tylko, że dowcipkujecie sobie z mediów, które się tym zainteresowały, a sami robicie to samo. Ten wątek jest bardziej popularny niż większość wątków w dziale "Astronomia edukacyjna". Jak widać głupotą łatwiej zabłysnąć niż intelektem ... takie czasy

 

pozdrawiam

  • Lubię 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś mnie nie przekonuje, że postąpił bezmyślnie i nie zdawał sobie sprawy z konsekwencji. Warto czasem pomyśleć o konsekwencjach swoich czynów

 

"żart" nie był śmieszny tylko głupi, prymitywny, obleśny i obsceniczny

jedyne co w tym jest zabawne, to fakt, że policjanci błysnęli intelektem i ukarali go za coś błahego, za co w innej sytuacji nawet nie przyszło by im do głowy wystawić mandat. Fakt, że sam się dobrowolnie wystawił na odstrzał jak frajer ale i tak duży plus dla chłopaków. Chciał sobie zakpić z policjantów, a to oni sobie zakpili z niego ... i bardzo dobrze bo frajerów trzeba golić skoro sami się o to proszą

 

martwi mnie tylko, że dowcipkujecie sobie z mediów, które się tym zainteresowały, a sami robicie to samo. Ten wątek jest bardziej popularny niż większość wątków w dziale "Astronomia edukacyjna". Jak widać głupotą łatwiej zabłysnąć niż intelektem ... takie czasy

 

pozdrawiam

Mimo wszystko wątek inaczej traktuje temat niż media, wobec czego nie robimy tego samego. Czytanie wątku jest głupotą ?!

Ale MAX nie miał zamiaru błyszczeć przez ten żart, czy my czytamy ten sam wątek ?

I też mam wrażenie, że obrażasz MAX-a ...

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"żart" nie był śmieszny tylko głupi, prymitywny, obleśny i obsceniczny

jedyne co w tym jest zabawne, to fakt, że policjanci błysnęli intelektem i ukarali go za coś błahego, za co w innej sytuacji nawet nie przyszło by im do głowy wystawić mandat. Fakt, że sam się dobrowolnie wystawił na odstrzał jak frajer ale i tak duży plus dla chłopaków. Chciał sobie zakpić z policjantów, a to oni sobie zakpili z niego ... i bardzo dobrze bo frajerów trzeba golić skoro sami się o to prosz

 

ZbyT nie wiem czy nie zauważyłeś/nie doczytałeś, że celem Maxa nie było żartowanie, obrażanie lub inne negatywne zachowanie wobec policjantów.

Chyba już to wyjaśniliśmy. Dostali zgłoszenie, musieli zareagować, wykonali swoją pracę i piątka dla nich za to.

To tak jak z zakłócaniem ciszy nocnej, jest zgłoszenie musi być reakcja.

 

To, że obrażasz Maxa jest nie na miejscu. Mam nadzieje, że przez całe życie byłeś święty i nic złego na sumieniu nie masz.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, jaki ten żart miałby finał w kraju wujka Sama? Tam policjanci strzelają, a potem myślą i zadają pytania. Miałeś Maxsie sporo szczęścia, jakby trafili ci się jacyś bezmyślni trigger happy policjanci, to pewnie okazali by ci policyjną „miłość”, wezwali wsparcie, chamsko zatrzymali i pokazali jak wyglądają ich giwery i gleba z bliska. Twój żarcik skończył się dla ciebie chyba w jak najlepszy możliwy sposób.

Ja, tak czy inaczej, nie popieram takich żartów, fałszywych alarmów, które niepotrzebnie stawiają służby na nogi które służą naszemu bezpieczeństwu.

Zgadzam się z tym co napisał Karol. Przez to, że ten patrol był zajęty wystającą peruką i umazanym ketchupem autem, kogoś kto postanowił się wygłupić, możliwie jest, że umknął mu jakiś pijany kierowca, albo jakieś inne drogowe zagrożenie.

Więc, moim zdaniem, można tu mówić o narażaniu innych na niebezpieczeństwo, nawet takim wyczynem, który tak wielu rozbawił.

Edytowane przez Teleskop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już przerabialiśmy. Ktoś zadzwonił z donosem, że "coś jest przemycane" i wszystkie samochody jadące na zlot były trzepane przez graniczników :D Nie pamiętam tylko, na którym to było zlocie?

 

Ale fakt faktem, że przy dzisiejszej pazerności mediów na sensację, można by ich nieźle wkręcić.

 

Roztoki 2004?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZbyT i paru innych kolegów nie bierze pod uwagę, że MAX jest artystą.

Tacy ludzie do pewnych spraw podchodzą nieco naiwnie, a zarazem z pewną niematemtyczną i niesocjologiczną fantazją.

Ja (jak pisałem), ani współczesny Niemiec by takiego żartu nie zrobił ale Francuz z duszą artystyczną to już nie wiem.

 

Moim zdaniem fakt, że mu się chce malować takie obrazy trochę go tłumaczy.

Natomiast rzeczywiście 99.8% ludzi należy (na tym przykładzie)

oduczać robienia sobie siupów na styku z obowiązkami służb publicznych.

Bo zadyma co krok nikomu by nie służyła.

 

REMIS

 

pozdrawiam

p.s.

żart jednak nie był "obsceniczny" bo to jednak były włosy na głowie, a fakt, że czarne nie oznacza, że brudne ;)

i bierzmy pod uwagę że taka kupa włosów gdzieś rzucona to dla nas (ścisłowców) jest ble albo fuj,

ale dla nieścisłowców jest częstokroć "eventem wizualnym".

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem fakt, że mu się chce malować takie obrazy trochę go tłumaczy.

 

Czyli jak zawodowy bokser pobije żonę, to jego fach go trochę tłumaczy? No taki ma chłopak charakter, co zrobić.

 

 

 

ZbyT i paru innych kolegów nie bierze pod uwagę, że MAX jest artystą.

 

 

Sugerujesz, że artyści mają jakąś dysfunkcję? :icon_wink:

 

i bierzmy pod uwagę że taka kupa włosów gdzieś rzucona to dla nas (ścisłowców) jest ble albo fuj,

ale dla nieścisłowców jest częstokroć "eventem wizualnym".

 

Od kiedy to znajomość matematyki ma wpływ na poczucie estetyki?

  • Lubię 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.