Skocz do zawartości

10 lat Astropolis - 1. września 2013.


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Super...ale bez kucharza z Jodłowa nie jadę :)

Rozumiem że termin urlopu już można zaklepać?

Edytowane przez wessel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poklask +1. Myślę że to bardzo dobra okazja będzie dla mnie na pierwszy większy zlot :)

 

No i takie decyzję to lubię :) Właśnie taką mam intencję, żeby to nie był typowy zlot, ale możliwość spotkania, jak największej grupy ludzi, zarówno tych ze starej gwardii, jak i zupełnie nowych, a nawet tych, których jeszcze nie ma w społeczności. Tradycja zobowiązuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pojawieniu się informacji byłem sceptyczny co do daty (pod koniec września są dłuższe noce), ale pogoda pod koniec sierpnia zazwyczaj jest ładna i lepsza, niż miesiąc później więc stwierdzam jednak, że termin jak najbardziej będzie dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i takie decyzję to lubię :) Właśnie taką mam intencję, żeby to nie był typowy zlot, ale możliwość spotkania, jak największej grupy ludzi, zarówno tych ze starej gwardii, jak i zupełnie nowych, a nawet tych, których jeszcze nie ma w społeczności. Tradycja zobowiązuje.

To brać sprzęt na taki niby zlot czy tylko dwa ka ce ? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To brać sprzęt na taki niby zlot czy tylko dwa ka ce ? :)

 

Myślę ze trzeba zaplanować jakieś obserwacje i zabrać sprzęt, bo jak zaplanujemy zlot bez obserwacji to się okaże że będą wszystkie noce bez jednej chmurki i braknie zapasów żeby utopić smutki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.