Skocz do zawartości

Vixen NLV 5 mm (lantanowy)


Gość Arek_P

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem pierwszym właścicielem tego okularu. Jest zadbany i jak widać na zdjęciach jego stan można określić jako bardzo dobry. Muszla oczna jest regulowana. Duży ER. Lantanowe szkło zapewnia obrazy wysokiej jakości.

 

Do sprzedaży zmusiła mnie zmiana teleskopu. W nowym uzyskuję nierealne w naszym klimacie powiększenia. Z Syntą 8" spisywał się wyśmienicie.

 

Cena: 340 z przesyłką

3.jpg

2.jpg

1.jpg

Edytowane przez WilkFenris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pierwszym właścicielem tego okularu. Jest zadbany i jak widać na zdjęciach jego stan można określić jako bardzo dobry. Muszla oczna jest regulowana. Duży ER. Lantanowe szkło zapewnia obrazy wysokiej jakości.

 

Do sprzedaży zmusiła mnie zmiana teleskopu. W nowym uzyskuję nierealne w naszym klimacie powiększenia. Z Syntą 8" spisywał się wyśmienicie.

 

Cena: 340 z przesyłką

 

Witam, mogę go wziąść za 300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 300zł trzeba jeszcze poczekać, o ile do tego poziomu zejdę. Nie mam presji czasu. 340zł to 60% ceny nowego okularu. Nie zamierzam schodzić zbyt nisko z ceną. Raczej wystawię go znów za pewien czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 300zł trzeba jeszcze poczekać, o ile do tego poziomu zejdę. Nie mam presji czasu. 340zł to 60% ceny nowego okularu. Nie zamierzam schodzić zbyt nisko z ceną. Raczej wystawię go znów za pewien czas.

 

Rozumię Cię doskonale, więc powiedzmy że będę czekal na ewentualną Twoją zgodę do końca miesiąca, potem poszukam gdzieś indziej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.