Skocz do zawartości

Ujawnij swoją pozycję! Mapy na Astropolis.


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Przydatna rzecz, ale za cholerę nie moge wskazać dokładnego miejsca, dodaje losowo na planie miasta.

 

Jak nie działa wpisanie miejscowości z ulicą i numerem. to jest inny sposób. Ja sobie mniej więcej tak z tym powadziłem:

1. Znajdź na Google Maps swoją miejscówkę.

2. Kliknij prawym i wybierz "Co tu jest?".

3. W pasku wyszukiwania pojawią się cyfry z położeniem, które wklej tutaj do mapy.

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie działa wpisanie miejscowości z ulicą i numerem. to jest inny sposób. Ja sobie mniej więcej tak z tym powadziłem:

1. Znajdź na Google Maps swoją miejscówkę.

2. Kliknij prawym i wybierz "Co tu jest?".

3. W pasku wyszukiwania pojawią się cyfry z położeniem, które wklej tutaj do mapy.

 

Działa ale przyciąga do siatki dróg.... 52.257488N, 18.168320E nie da się dokładnie "wypunktować" - przesuwa na północ albo południe.

 

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłości będzie można przeciągać punkt ręcznie i dostosować dowolnie do wymagać. Póki co, chciałem uruchomić to, żeby w ogóle zacząć budować te geolokalizacyjne relacje, a już widać sporo niespodzianek, przynajmniej dla mnie :) Nie zdawałem sobie sprawy z zamieszkania niektórych forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku nic z tego nie bedzie. :(

 

Pod moim adresem i kodem pocztowym przyciąga błędną lokalizacje z Zalesia (jest tam taka sama ulica o tym samym kodzie pocztowym - z listami też są jazdy bo nie raz już wymienialismy się korespondencją z drugim adresem). Lokacje są oddalone o prawie 5 km. więc stawianie markera traci trochę sens. Obiecuje wstawić znacznik gdy tylko będzie możliwość postawienia go prawidłowo.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku nic z tego nie bedzie. :(

 

Pod moim adresem i kodem pocztowym przyciąga błędną lokalizacje z Zalesia (jest tam taka sama ulica o tym samym kodzie pocztowym - z listami też są jazdy bo nie raz już wymienialismy się korespondencją z drugim adresem). Lokacje są oddalone o prawie 5 km. więc stawianie markera traci trochę sens. Obiecuje wstawić znacznik gdy tylko będzie możliwość postawienia go prawidłowo.

 

Pozdrawiam.

 

Możesz podać współrzędne. Mi też lokalizowanie po adresie nie działało, więc znalazłem współrzędne tutaj:

http://itouchmap.com/latlong.html

 

i skopiowałem do mapy na Astropolis.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać współrzędne. Mi też lokalizowanie po adresie nie działało, więc znalazłem współrzędne tutaj:

http://itouchmap.com/latlong.html

 

i skopiowałem do mapy na Astropolis.

 

Hmmm... Tym razem trafił z dokładnością ok. 500 metrów... w sumie, niech tak zostanie. Jak kto będzie chciał sie dołączyć to i tak jakiś kontakt bezposredni bedzie wcześniej :) A 500 metrów to dystnas na jednego browara.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.