Skocz do zawartości

Ujawnij swoją pozycję! Mapy na Astropolis.


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

To , że w Italy mało rodaków to ok , ale żeby w "D" nikogo nie było to mnie dziwi ... ? Pytanie - dlaczego jestem na niebiesko na mapie ? - wyróżnienie :icon_smile: ?

 

może się mylę, ale prawdopodobnie wszyscy mają swoją pozycję w kolorze niebieskim (ja też... :) ) - aby mogli się szybko odnaleźć na mapie (ma to znaczenie w tych miastach, w których jest więcej osób na Forum).

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuż pod nią jest przecież Paether :) Trzeba dobrze powiększyć, żeby ich rozdzielić (mała separacją poniżej 1" kątowej :))

No kruca bomba, bardzo musiałem powiększyć, żeby ich rozdzielić :mr.green: . Jedno kliknięcie przy mniejszym powiększeniu wskazywało na osobę dominującą :thmbup: . Ha, u mnie Paether był na górze, ale to zdrowo, raz na górze, raz na dole. :icon_redface:

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, na mazura jest dziura, widać ją także w statystykach serwera (najmniej osób wchodzi na AP z tego regionu).

 

Jeśli chodzi o osoby, które obserwują niebo jest bardzo mało.To fakt.Odkąd urodziłem się i żyje w Ostródzie na mazurach znam może z 3 osoby które coś tam czytały i obserwowały.Z jedną osobą konkretnie razem dwa razy byliśmy na sesji.

 

Oczywiście się wpisałem na mapkę.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee, lipna ta mapa. Nie mogę zaznaczyć jednoznacznie czy jestem pod czy nad :ermm:

Będąc nad czy pod powinieneś skupiać się na czymś innym niż na tym, czy mapa jest lipna, czy nie. Chyba nie musimy być aż tak nas bieżąco z tą Waszą grą w rugby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji: już ponad 200 osób się odtajniaczyło :) Warszawa chyba najbardziej jest przezorna. Mimo, że wg danych GA jest #1, jeżeli chodzi o ilość osób na AP, to z tej mapy wcale to nie wynika.

Nie mam nic do ukrycia, moja pozycja wg Google Earth to 53*,21',23,78" N oraz 15*,29',19,63" E , wys -112m. Miejscowość a raczej malutka wioska wśród lasów znajduje się pod ciemnym niebem przypominającym Zatom. Zapraszam chętnych na wspólne obserwacje i sesje fotograficzne, warunki lokalowe podobne do Zatomia który leży około 40 km ode mnie. Kontakt tel 501824614. Pozdrawiam Waldek.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona urodziła się w Morągu, a to chyba Twoje okolice? ;)

 

Adamie,do Morąga mam jakieś 20 km.Rzut beretem.

Piotrkusiu jest też z moich okolic ale jeszcze nie mieliśmy okazji razem obserwować.

Piotrkusiu jak tam nasza olsztyńska sekcja żyje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.