Skocz do zawartości

Przeciwwaga by Mitek 5 kg typ Losmandy


Radekf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Na sprzedaż przeciwwaga do montaży typu Losmandy ze stali nierdzewnej o wadze 5 kg zrobiona przez Mitka .

Jeśli jesteś zainteresowany to sam podaj swoją cenę , może się dogadamy :)!

 

Pozdrawiam RF

 

 

 

 

IMG_0178.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !

 

Faktem jest , że zrobienie kiedyś owej przeciwwagi kosztowało majątek , nie pamiętam już ile ,ale powyżej 300 zł !

Oczekuję poważnych propozycji od kogoś komu jest to potrzebne i kto doceni jakość tego wyrobu , oczywiście wielokrotnie mniejszej kwoty od pierwotnej :) .

 

Pozdrawiam RF

Edytowane przez Radekf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek, czy rozumiesz że Twoja oferta jest niepoważna? Urządzasz licytację kto da więcej? Otóż byłem poważnie zainteresowany ale mi przeszło bo od kilkunastu godzin nie mogę się dowiedzieć ile to ma kosztować.

Powodzenia!

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek, czy rozumiesz że Twoja oferta jest niepoważna? Urządzasz licytację kto da więcej? Otóż byłem poważnie zainteresowany ale mi przeszło bo od kilkunastu godzin nie mogę się dowiedzieć ile to ma kosztować.

Powodzenia!

M.

 

Gdybyś był kolego poważny to złożyłbyś propozycję na priv ,a nie urzadzał szopkę publicznie !

Pozdro

Edytowane przez Radekf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie bardzo rozumiem...Jeśli jest regulamin giełdy (a powinien być), w nim obowiązek podania ceny wywoławczej ( skoro to jest giełda) - to po jaką ch....ę takie przepychanki! Podaj chłopie cenę i nie rób szopki! Kiedyś majątek - nie majątek, ale teraz cena giełdowa, rynkowa...

 

Sorry, dzisiaj Dzień Dziecka, może nie powinienem tak obcesowo :)

Edytowane przez zbignieww
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e) Ogłoszenie powinno zawierać wyczerpujący opis sprzedawanej rzeczy, jej cenę i sposób oraz koszty odbioru. Niedopuszczalna jest sprzedaż w formie licytacji.

 

Skoro zasady są złamane ogłoszenie powinno być usuwane przez Adminów...to samo dotyczy zresztą ogłoszeń w których jest podawany np.. tylko kontakt.

Osobiście mam wrażenie że nowa formuła giełdy jest totalnym bałaganem i że lepiej było wcześniej gdy oferty wisiały wyłącznie w dziale do tego

przeznaczonym. Wiem że można sobie selekcjonować tematy, oglądać tylko giełdę itp ale w tej chwili czytając forum i oglądając 2 na 4 tematy z

ogłoszeniami sprzedaży sprzętu, trochę dziwnie się porobiło...

 

 

 

Edytowane przez Lysy
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Jeśli rzeczywiście ma to położyć kres niepotrzebnym emocjom i sporom ,a komuś się przyda taka przeciwwaga ( pasuje tylko do montaży o grubości pręta 32 mm) , to ja proponuje cenę : 70 zł

 

Pozdrawiam RF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.