Jump to content
Sign in to follow this  
mod24

Wyprzedaż Astro

Recommended Posts

Witam mam do sprzedania Lusto 150/1500, nie używane bez rysek, może dwie wielkości włosa, które zupełnie nie wpływają na rozmiar obrazu zamontowane cały czas w teleskopie który leżał, cały czas pod przykryciem. Lustro ma jakiś rok.

Drugą rzeczą jaką mam zamiar sprzedać jest okular Sky-Watcher 1.25 9mm, prawie nie używany tylko dwa razy. Z przykrywkami i pudełkiem

Cenna jak mnie intersuję to 300 zł za lustro i 100 zł za okular. Jeśli pójdzie dziś to lustro 260 zł, a okular 90 zł

Jeszcze do szprzedania kątówka zwykła 45 stopni za 30 zł, oraz soczewka Barlowa 30 zł,

Okular PL 25 mm w stanie dobrym 30 zł.

Zestaw okularów mikroskopowych ( 4) W tym okular Zeiss 4 mm, za 50 zł

Lustro Wtórne 45 mm, za 70 zł w stanie idealnym

Obiektyw M52x075 używałem do szukacza 20 zł Stan idealny.

Również wchodzi w grę sprzedaż całego telskopu Newton 150/1500 solidnie wykonanego własnej produkcji. Obraz daje bardzo dobre, zwłaszcza w połączniu z szerokkątnymi okularami idealny do mgławic, ale też za małymi okularami 6mm Planetkami nie pogardzi,

Cenna za cały telskop 600 zł + przesyłka ewntualnie dostawa, od Gorlic do 100 km.

plus masywny statyw, wszystkie zdjęcia oraz relację z budowy prześlę po kontakcie

Pozdrawiam, zależy mi na czasie

Witaj

jestem zaintereoswany okularem SW 9mm tylko który to model, SW SWA 58* czy SW WA 66*

Pozdrawiam

Kątówka jeszcze aktualna ? Jak tak to był bym zainteresowany.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Our picks

• Pracownia astrofotografii Astrography.com wesprze polską edycję Astronomy Picture Of the Day
      Niedługo polska edycja Astronomy Picture Of the Day będzie świętowała trzecie urodziny. Przez trzy lata eksperci największych polskich portali zajmujących się tematyką astrofotografii amatorskiej Astropolis,
        • Love
        • Like
      • 8 replies
    • Zdjęcie Czarnej Dziury - dzisiaj o 15:00
      Pamiętajcie, że dzisiaj o 15:00 poznamy obraz Czarnej Dziury. Niezależnie od tego, jak bardzo będzie ono spektakularne (lub wręcz przeciwnie - parę pikseli), trzeba pamiętać, że to ogromne, wręcz niewyobrażalne, osiągnięcie cywilizacji. Utrwalić coś tak odległego i małego kątowo, do tego wykorzystując mega sprytny sposób (interferometria radiowa), ...no po prostu niewyobrażalne. EHT to przecież wirtualny teleskop wielkości planety. Proste?
        • Love
        • Like
      • 144 replies
    • Amatorska spektroskopia supernowych - ważne obserwacje klasyfikacyjne
      Poszukiwania i obserwacje supernowych w innych galaktykach zajmuje wielu astronomów, w tym niemałą grupę amatorów (może nie w naszym kraju, ale mam nadzieję, że pomału będzie nas przybywać). Odkrycie to oczywiście pierwszy etap, ale nie mniej ważne są kolejne - obserwacje fotometryczne i spektroskopowe.
        • Like
      • 4 replies
    • Odszedł od nas Janusz Płeszka
      Wydaje się nierealne, ale z kilku źródeł informacja ta zdaje się być potwierdzona. Odszedł od nas człowiek, któremu polskiej astronomii amatorskiej możemy zawdzięczyć tak wiele... W naszym hobby każdy przynajmniej raz miał z nim styczność. Janusz Płeszka zmarł w wieku 52 lat.
        • Sad
      • 167 replies
    • Małe porównanie mgławic planetarnych
      Postanowiłem zrobić taki kolaż będący podsumowaniem moich tegorocznych zmagań z mgławicami planetarnymi a jednocześnie pokazujący różnice w wielkości kątowe tych obiektów.
      Wszystkie mgławice na tej składance prezentowałem i opisywałem w formie odrębnych tematów na forum więc nie będę się rozpisywał o każdym obiekcie z osobna - jak ktoś jest zainteresowany szczegółami bez problemu znajdzie fotkę danej mgławicy na forum.
        • Love
        • Thanks
        • Like
      • 29 replies
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.