Skocz do zawartości

Ale się przestraszyłem


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dzisiaj wszedłem na stronę to się przestraszyłem bo kolor się siakiś taki grobowy zrobił (bordo):-)))

Dziwnie działa logowanie. Wchodzę ze strony 4you na forum i on mnie każe sie logować. Wpisuję Mirek Krasnowski, a on mnie mówi podaj hasło ja oczywiście hasła nie pamietam więc klikam mu aby mnie wysłał hasło na maila to on mnie mówi, że mnie nie zna ale to wszystko jest pikuś patrzę, a ja jestem zalogowany. Sprawdzam więc procedurę raz jeszcze loguje mnie do forum po podania tylko nica mam nadzieję, że się nikt podemnie nie podszyje, a ja zaraz spróbuję się podszyć pod El Capitano:-)))))).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako "El Capitano" pewnie przejdziesz, ale jako "El_Capitano" już pewnie nie. Trzeba było nam przy poprzedniej manianie z Forum powyskakiwać ze spacji. I ja już przy "nowym" nicku pozostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie pokarało wylogowałem się i miałem duże problemy aby sie ponowanie zalogowac nawet założyłem nowego uzytkowanika xxx ale to też nic nie dało dopiero za którymś razem się udało a nie robiłem nic innego czego bym nie robił wczesniej. Nie udało mi się niestety podszyc pod El Capitano pod El_Capitano nie beę próbował bo mnie jeszcze znowu pokara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dziurę znalazłem dziurę wiem jak się zalogować bez hasła wiem jak się zalogować bez hasła.

 

Możesz mi przesłać na priva jak ;D / żart /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.