Skocz do zawartości

StarParty 2013 - Mazury - X Lat Astropolis [informacje]


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj OrzelSPC - Panie bierz graty i przyjeżdżaj :)

PS. Wrażenie mówisz ? To tak jakbyś przesiadł się z malucha do ferrari :D, a jakbyś miał okazję popatrzeć przez 16" to ho ho ho

 

 

A właśnie - czy Astromarket planuje zabrać trochę gratów do zabawy ?

Edytowane przez KrzysztofZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie!! :szczerbaty:

 

Przepraszam, czy ja coś przeoczyłam, czy rejestracja nadal nie ruszyła?? Boję się, że mi umknie ta informacja. W zeszłym roku musiałam odpuścić zlot, ale teraz pojadę choćbym miała stanąć na głowie (a nie za bardzo mi to wychodzi :szczerbaty: )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, rozpoczynamy rejestrację na zlot Astropolis :yahoo:.

 

Zlot ten będzie wyjątkowy z kilku powodów. Po pierwsze, mija nam X lat Astropolis więc okazja wyjątkowa na spotkanie przy teleskopach :astronomer2: . Po drugie, nie w Jodłowie - ale to już wiecie . Po trzecie, nie na Mazurach jak było w planie - tego właśnie się dowiedzieliście :Loveit:. Po czwarte ale dla mnie najważniejsze - znów się spotkam z moimi przyjaciółmi i będę miał okazję podzielić się swoimi astro wrażeniami, marzeniami i planami pod pięknym ciemnym niebem.

 

Więc jeśli nie Jodłów i nie Mazury to gdzie..... BIESZCZADY. Dlaczego nie Mazury, jak planowaliśmy - kwestie biznesowe. Właściciele ośrodka dokwaterowali nam imprezę integracyjną organizowaną przez jakąś firmę pełni wiary i optymizmu, że przecież "czym więcej osób tym lepiej". Dla nas i myślę dla Was nie jest to tak oczywiste. Za to będzie niższa cena :mr.green: .

 

Postanowiliśmy, że zlot astronomiczny to niebo, a niebo to w Polsce jeszcze tylko Bieszczady.

 

Jak co roku organizacją zajmuje się ta sama bliska mi osoba. Nadiu zaczynaj - Rejestracja StarParty 2013.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.