Skocz do zawartości

StarParty 2013 - Mazury - X Lat Astropolis [informacje]


Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co powiem ci tak zaraz pewnie po mnie zadzwonią bo już jest na porodówce ma skurcze i rozwarcie. Piguły mówią że między 6-7 rano :sleepy:

Swoją drogą jak by się urodziła dzisiaj to obchodziła by ze mną urodziny. Na pewno dam znać :Loveit:

 

Zaraz zaraz... czy wasze dziecię przypadkiem nie jest owocem jakiegoś wiosennego astro-zlotu? Bo jak tak policzyć ... ;)

 

Gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz... czy wasze dziecię przypadkiem nie jest owocem jakiegoś wiosennego astro-zlotu? Bo jak tak policzyć ... ;)

 

Nie kumam tej matematyki :uhm: 12 Lipca minus około 9 miechów za każdym razem wychodzi mi mało wiosenny październik :albert:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co powiem ci tak zaraz pewnie po mnie zadzwonią bo już jest na porodówce ma skurcze i rozwarcie. Piguły mówią że między 6-7 rano :sleepy:

Swoją drogą jak by się urodziła dzisiaj to obchodziła by ze mną urodziny. Na pewno dam znać :Loveit:

 

No to nieźle wyczułem sprawę gratulacji :) Powodzenia. Dawaj szybko znać, jak się mają sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pogratulować, pogratulować :)

Postuluję za przeniesieniem tej dyskusji do nowego tematu, tym bardziej, że wyczuwam sporą ilość postów ;)

W pierwszej połowie roku więcej tu było refleksji nad kończącym się życiem, mam nadzieję, że druga będzie znacznie bardziej pozytywna, początek wymarzony ^_^

Edytowane przez paether
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, skoro już opadły emocję związane z nowym userem na forum (Dyoda, Maria, rozumiem że przypilnujecie Jagódkę żeby się szybciutko zarejestrowała) mam dla Was informację dotyczącą zlotu.

 

Udało nam się zakończyć negocjacje z ośrodkiem i mamy już cenę za zlot - 395 zł.

 

Więcej szczegółów o rejestracji oraz informację o programie i pogodzie ;-) poda Wam Nadia dziś wieczorem.

 

Pozdrawiam

Jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja myślałem, ze się zdarzy spęd na 500 sztuk ...

To się w Polsce nie zdarzy... choć na OZMA w Borównie było kiedyś blisko 200 uczestników, co jest chyba nie pobitym rekordem i parę razy w Niedźwiadach po ok 150 osób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym organizatorów zlotu o info dotyczące ewentualnego zakupu karnetów/biletów zlotowych jak i określenia terminu wpłat.

Chociażby z tego względu, że jest sezon urlopowy, ludzie wyjeżdżają i nie zawsze jest możliwość skorzystania z netu.

 

PS. Chciałbym pojawić się na zlocie choćby dlatego, że nie znam tych terenów, a może kiedyś wyjadę tam z rodzinką.

 

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowy na forum. Zacząłem interesować się astronomią około 1,5 roku temu. Na dzień dzisiejszy czytam dużo książek o tematyce astro, łącznie z fizyką i matmą. Na wyposażeniu mam lornetkę. Przed zakupem teleskopu kupię lustrzankę. W okolicy nie znam astroamatora, a samemu spędzam mało czasu pod ciemnym niebem. Krótko mówiąc mam cykora. Parę razy psy mnie pogoniły i różne zjawiska. Oby była to kwestia do opanowania. Nigdy nie byłem na zlocie. Jakie to wrażenie spojrzeć przez większy teleskop chodź by 8''? Do Woźnawieś mam 1h drogi. Jest możliwość przyjechania i wspólnej obserwacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.