Skocz do zawartości

StarParty 2013 - Bieszczady! Rejestracja.


Nadia

Rekomendowane odpowiedzi

Pokazujesz mój trójnóg który absolutnie nie zdał egzaminu w Stężnicy i wymagał betonowych klocków pod nogami. Te podkładki są dobre na piach a nie na elastyczna murawę

 

Wymagał on usunięcia trawy, więc jak się weźmie łopatkę, usunie trawę i podrówna ziemię, to powinno być jak znalazł. Ja tak robię od dawna, jak ustawiam sprzęt na trawie i działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie, dlaczego nie odpisujecie na PW od poczatku sierpnia czekam na informacje, od ktokokolwiek z organizatorów, i nic.. a tereaz dowiaduje sie sie ze juz miejsca sie wyczerpuja....

Nie wiedziałem ze to tak blisko jeziora Solińskiego :)

pozdrawiam

Edytowane przez Mat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, jako że mamy komplet to bardzo proszę aby wszyscy, którzy jeszcze nie potwierdzili swojej rezerwacji przelewem, uczynili to do piątku.

Wciąż zgłaszają się do mnie osoby zainteresowane zlotem, a ja muszę ich holdować.

W sobotę zamieścimy oficjalną listę uczestników, którzy potwierdzili swój udział.

Osoby, które jeszcze chciałyby się dopisać zapraszam bezpośrednio do mnie na listę rezerwową. Myślę, że w sobotę coś się zwolni. :)

 

Nadia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie, dlaczego nie odpisujecie na PW od poczatku sierpnia czekam na informacje, od ktokokolwiek z organizatorów, i nic.. a tereaz dowiaduje sie sie ze juz miejsca sie wyczerpuja....

 

Nie wiedziałem ze to tak blisko jeziora Solińskiego :)

 

pozdrawiam

 

Hej, posłałem Ci PW.

 

Jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagał on usunięcia trawy, więc jak się weźmie łopatkę, usunie trawę i podrówna ziemię, to powinno być jak znalazł. Ja tak robię od dawna, jak ustawiam sprzęt na trawie i działa.

Nie działa. Wymagało zakopania betonowych bloczków. Mój setup waży 45 kilo i samo usunięcie trawy w Stężnicy nie wystarczyło. Zresztą nie tylko ja miałem takie kłopoty. Ciężki setup Szymka zachowywał się podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś będzie zainteresowany (głównie myślę o początkujących) to będę do dyspozycji w sobotę od południa. Możemy sobie usiąść pogadać o sprzęcie, jego możliwościach, itp, itd. Myślę, że skończymy przed obiadokolacją.

To miłe. Ja będę na pewno:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A ja w sprawie dojazdu? Czy będzie ktoś jechał A4 (lub będzie startował/przejeżdżał tak do 30 km od Pszczyny) i miałby miejsce w samochodzie? Szukam transportu dla siebie i sprzętu. Przy ładnej pogodzie środa także wchodzi w grę.

Jak nikt nie pojedzie i pojadę swoim autem, to będę miał 1-2 miejsca na trasie Pszczyna - Kraków - Tarnów - Jasło - Krosno - Sanok.

Witam, jadę sam i nie widzę problemu abym pojechał przez Pszczynę, miejsca w aucie będzie i na sprzęt, jak by pasowało to odezwij się na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zakładając, że będzie pogoda, prąd dla osób fotografujących niebo będzie podciągnięty? Czy też trzeba własne kable i ciągnąć z gniazdka w ośrodku? Pierwszy raz w tym miejscu będę - stąd dla pewności pytam.

 

Pozdrawiam,

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.