Skocz do zawartości

Do Poznaniaków i nie tylko


Kimo

Rekomendowane odpowiedzi

ICM pokazuje kompletne dno!

Ale... może sie uda?

Jeżeli już to Jeziory otwarte od 21.00 - wcześniej niestety ani marek ani ja nie możemy.

Proponuję ostatecznie zaczekać do godziny 20.00. Jeżeli bedzie ładnie - spotkanie aktualne.

Dla potwierdzenia przybycia proszę o telefon na moją komórkę 0606 68 27 88.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak z spotkaniem??  wiem że ktoś już jest w Jeziorach.A ja i Łukasz Wojtyniak nie mamy transportu :Boink:  :szczerbaty:

No i wyglada na to że tak zostanie. Jeziory nas objechały... zaraz chyba pójde samemu pokukać. Sprzętek się już chłodzi bo Ksieżyca fociłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie martwcie się, bedzie jeszcze okazja - ja też spędzam dziś wieczór w domu i wkurzam się bo wyjezdżam jutro, a pogoda szykuje się denna i chyba zostawiam sprzęt w domu, wkurzam się na zapas bo czuję że będę żałował... tym bardziej że górskigo nieba nie ma się codziennie (przynajmniej my poznanioki :D )

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnim rzutem na taśme udało nam się spotkać w Jeziorach! Pogoda była jaka była, a poczytać (i posłuchać ;D) możecie oczywiście na stronie www.astronoce.pl...

 

Ale was ... normalka jak każdego Astroamatora

O co chodzi koledze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem nowym na forum, astronomiąinteresuję się od dawna, tylko ze względu na brak funduszy na sprzet dysponuję jedynie wiedzą ksiązkową z tytułów popularno-naukowych i dobrymi checiami ponaddto starą ruskąlunetką 20x60

W wolnych chwilach proadzęwłasną stronkę astronomiczną:

 

astrofun-banner.jpg

Chętnie bym się zabrał, ale nie mam zabardzo czym tam dojechać, czy ma ktoś wolne z dwa miejsca w swoim aucie? jak tam dojechać !!??

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Chętnie bym się zabrał, ale nie mam zabardzo czym tam dojechać, czy ma ktoś wolne z dwa miejsca w swoim aucie? jak tam dojechać !!??

pozdrawiam.

 

Na download forum sa mapy dojazdowe.

 

http://astro-forum.org/Forum/index.php?download=83

 

Pewnie ktos cie zabierze jak bedzie mial miejsce, obserwuj watek o zlocie i informacje o miescie pochodzenia pod awatarami. Po odfiltrowaniu Poznaniakow masz docelowa baze do nekania :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Mieszkam w małej miejscowości a z większych miast często własnie bywam w Poznaniu i mam takie pytanko : jeśli jest to gdzie jakiś sklep, filia czy punkt sprzedaży sprzętu astronomicznego w Poznaniu?

Pzdr.

Jest przedstawicielstwo FotoClasica gdzie można zobaczyć SkyWatchery na paralitykach i dobsach... Na Starołęce na ulicy Strołęckiej jak się jedzie w kierunku Czapury-Rogalin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W związku z tym że ASTRONOCE nie jadą w Bieszczady... jeżeli pogoda dopisze zapraszamy do Jezior w nocy z soboty na niedzielę. Kontakt jak zwykle na tel. 606 68 27 88,  :Beer:

 

Jade na zlot. Na pewno umowimy sie po zlocie :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam

Kto z Poznaniaków jest chętny na wspólne obserwy dzisiaj wieczorem?

Ja piszę się na 100% :banan:

Niepewny jest udział Łukasza Wojtyniaka i Polarisa. :szczerbaty:

Jest ktoś jeszcze chętny?

Miejsce obserwacji jeszcze nie ustalone. Podejrzewam że będę wiedział na 100% około 18:00.

 

Może ktoś zaproponuje miejsce w którym można pokukać?

Edytowane przez Adam Tomaszewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.