Skocz do zawartości

Sky Watcher EQ5


Nowok76

Rekomendowane odpowiedzi

Kupię teleskop Sky Watcher EQ5

 

fotodg@fotodg.pl

 

Kolego Nowak - EQ5 to montaż nie teleskop - na sąsiednim forum jest ten sam błąd z tym że tam chcesz go kupić o parametrach 200/1000 - Popraw.

Edytowane przez Jacekerbel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeszcze nie wystawiłem swojego EQ5 na forumowej giełdzie niestety brak czasu zawsze coś wypadnie dlatego napisałem do Pana chęć sprzedaży montażu EQ5 na maila, ale będę się musiał sprężyć i porobić kilka fotek i zamieścić ogłoszenie sprzedaży na giełdzie.

Ale podkreślam, że ja chcę sprzedać tylko montaż EQ5 a nie zestaw z teleskopem Sky-Watcher N-200 200/1000.

Jeśli jest Pan dalej zainteresowany to proszę dać znać na sojkad@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeszcze nie wystawiłem swojego EQ5 na forumowej giełdzie niestety brak czasu zawsze coś wypadnie dlatego napisałem do Pana chęć sprzedaży montażu EQ5 na maila, ale będę się musiał sprężyć i porobić kilka fotek i zamieścić ogłoszenie sprzedaży na giełdzie.

Ale podkreślam, że ja chcę sprzedać tylko montaż EQ5 a nie zestaw z teleskopem Sky-Watcher N-200 200/1000.

Jeśli jest Pan dalej zainteresowany to proszę dać znać na sojkad@o2.pl

 

Witam

Na sąsiednim forum wystawiłem na sprzedaż tubę Celestrona C8N z szukaczem, dovetail i obejmami - będzie do kompletu ;-)

http://astromaniak.pl/viewtopic.php?f=31&t=25952

Pozdr. Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.