Skocz do zawartości

astro4u


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu ale nie działa mi forum astro4u :? jak właczam pojawia się takie coś:

 

Warning: mysql_connect(): User astro4u_forum has already more than 'max_user_connections' active connections in /home/astro4u/public_html/yabbse/index.php on line 50

User astro4u_forum has already more than 'max_user_connections' active connections

 

U was działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma piernik do wiatraka?  :mrgreen:

Serwer padl a z proxy co najwyze zaladuja sie ci stare podstrony w nim zawarte  :mrgreen:

Ma - dosc czesto rozwiazaniem moich problemow z astro4u jest proxy (oczywiscie serwer astro4u musi byc wtedy czynny). Choc nie twierdze, ze proxy na dluzsza mete to dobre rozwiazanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie padu serwera czy tez bazy danych obsulugujacych kazde fora strona sie nie wyswietla i zadne proxy nei pomoze bo strona wtedy nie istnieje.

Tak bylo w przypadku astro4u.

Proxy trzyma tylko stare strony ktore ktos wczesniej przed owym padem sciagnal.

Pisanie ze zaladowanie serwera proxy cos pomoze, jest bledem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie padu serwera czy tez bazy danych obsulugujacych kazde fora strona sie nie wyswietla i zadne proxy nei pomoze bo strona wtedy nie istnieje.

Tak bylo w przypadku astro4u. Proxy trzyma tylko stare strony ktore ktos wczesniej przed owym padem sciagnal.

Pisanie ze zaladowanie serwera proxy cos pomoze, jest bledem!

Przeciez to oczywiste.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to oczywiste.

 

Wystarczy przeczytac od poczatku co jest przyczyna i wtedy jest jasne ze po prostu padla im baza danych...na co moze pomoc tylko admin albo sprawny backup ;D

 

 

Generalnie jestem chyba nie wyspany przez ***** prace i sie mi jakies dziwne reakcje wlaczaja.

Sorki r.ziomber za moj tekst ktory mogl wygladac jak jakis atak na twoja osobe :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy przeczytac od poczatku co jest przyczyna i wtedy jest jasne ze po prostu padla im baza danych...na co moze pomoc tylko admin albo sprawny backup ;D
Czytalem od poczatku. Tym razem to byla baza. Ale dosc czesto u mnie (i z tego co wiem nie tylko u mnie) pada "sektor netu" i wtedy pomaga proxy.

 

Generalnie jestem chyba nie wyspany przez ***** prace  i sie mi jakies dziwne reakcje wlaczaja.

Sorki r.ziomber za moj tekst ktory mogl wygladac jak jakis atak na twoja osobe  :Beer:

Nie ma sprawy :) Ja sie nie obrazam :) A nawet, gdyby to byl atak, to uzasadniony (w przeciwienistwie do innych postow na moj temat na forum) moim "niedomowieniem" w roli serwera proxy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.