Skocz do zawartości

MaximDL problem


JustinSullivan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Stało się coś dziwnego z moim Maximem. Sam nie wiem jak to się stało ale zniknęło mi górne menu i nie mam koncepcji jak je przywrócić. Reinstalacja nic nie pomogła. Mój Maxim wygląda podobnie do tego co znalazłem kiedyś na cloudynights. Wydaje mi się, że po usunięciu softu jakieś pliki pozostają nieusunięte bo przy reinstalacji Maxim nie prosi mnie o klucz. Pamięta jakby wszystko z poprzedniej instalacji. Dodam tylko że na innym komputerze menu mam. Ma ktoś jakiś pomysł jak to rozwiązać?

maxim.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm jedno z najprostszych rozwiązań - http://www.cloudynights.com/ubbthreads/showflat.php/Cat/0/Number/5721771/Main/5720841 - reinstall software. Wiem wiem, tak głupie, że aż boli.

Szukałem na swoim, ale za bardzo nic nie znalazłem.

Edytowane przez KrzysztofZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic nie pomaga. Ani usunięcie katalogu Diffraction Limited ani Reset all. Jestem całkiem skołowany bo gdzieś musi pamiętać dane rejestracyjne. Nie wiecie w jakim pliku może to pamiętać to poszukam na dysku czy gdzieś mi się taki plik nie zakisił. Dziwne.

Jakby reinstalacja pomagała to by mojego postu nie było :) Są na ziemi rzeczy o których się "fizjologom" nie śniło.

A teraz ciekawostka.

Mam na kompie Windowsa 7 z dwoma tożsamościami: własną i gościem. Przed chwilą sprawdzałem tożsamośc gościa i tam menu jest. Cuda na kiju!

Edytowane przez JustinSullivan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuda panie......rejestru raczej nie ruszaj :)

Też nie polecam, choć czasem jest on pomocny (jak się wie co robić). Raz mi się udało zmusić Windowsa w ten sposób do otwierania rawów przeglądarką zdjęć zamiast programem do edycji, a bardzo oponował :D .

 

W każdym razie dziwne jest to, że nie da się nawet wyłączyć tego paska, jak by się chciało, bo program nie reaguje zupełnie na to pole wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakbyś zrobił to na innym userze, a potem przegrał cały folder od niego? Może czarami pomoże?

Nic nie pomaga. Utworzyłem nawet nową tożsamość i w nowej tożsamości menu jest więc pewnie jedynym rozwiązaniem będzie migracja do nowej tożsamości lub też używanie Maxima jako gość. Niby nie jakaś straszna rzecz ale denerwująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.