Skocz do zawartości

Jest praca - dorywcza przy astrosprzęcie


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Szukamy kogoś do pomocy przy sprzęcie, a konkretnie serwisie (upgrady, modyfikacje, drobne naprawy). Praca na zlecenie, to znaczy, raz na jakiś czas zapraszamy do nas do biura i prosimy o pomoc. W zamian godziwe wynagrodzenie. Myślę, że to może być fajny pomysł na dorobienie trochę kasy do pensji. Prace mogą odbywać się wieczorami (w zasadzie kilka razy w miesiącu max). Czasami potrzebujemy też pomocy przy instalacjach sprzętu w terenie.

 

Osobie zainteresowanej oferujemy szkolenie na miejscu, jeżeli czegoś jeszcze nie potrafi. Powinna lubić i rozumieć sprzęt astro, a także majsterkować.

 

Ktoś chętny, czy musimy szukać poza środowiskiem? :)

 

PS. Praca jest w Warszawie, ale możliwy oczywiście dojazd spoza. Dla nas bez znaczenia.

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukamy kogoś do pomocy przy sprzęcie, a konkretnie serwisie (upgrady, modyfikacje, drobne naprawy). Praca na zlecenie, to znaczy, raz na jakiś czas zapraszamy do nas do biura i prosimy o pomoc. W zamian godziwe wynagrodzenie. Myślę, że to może być fajny pomysł na dorobienie trochę kasy do pensji. Prace mogą odbywać się wieczorami (w zasadzie kilka razy w miesiącu max). Czasami potrzebujemy też pomocy przy instalacjach sprzętu w terenie.

 

Osobie zainteresowanej oferujemy szkolenie na miejscu, jeżeli czegoś jeszcze nie potrafi. Powinna lubić i rozumieć sprzęt astro, a także majsterkować.

 

Ktoś chętny, czy musimy szukać poza środowiskiem? :)

 

PS. Praca jest w Warszawie, ale możliwy oczywiście dojazd spoza. Dla nas bez znaczenia.

 

Dzień dobry!

Próbowałem telefonicznie i mailowo przez "kontakt ze sklepem", ale telefon nie odpowiada...

Mam duże doświadczenie zawodowe w dziedzinach takich jak elektronika, automatyka, komputery, ogrzewanie ekologiczne, konstruktor, technolog, Wellnes i dużo więcej. Z pozoru dziedziny nie mające związku z proponowaną pracą ale w połączeniu z wieloletnim hobby takim jak astronomia, dają duże możliwości w tej dziedzinie. W dziedzinie ATMu mam trochę własnych, nie spotykanych w internecie rozwiązań. Może warto porozmawiać?

Mój nr 600-484-445, email sp5nzu@o2.pl.

Pozdrawiam,

Michał.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.