Skocz do zawartości

Podziękowania dla rady...


McArti

Rekomendowane odpowiedzi

NIE ZNASZ SYTUACJI - (już ktoś to pisał) te posty, które widzisz dzisiaj zostały już dawno zmienione przez MarcinaL i nie mają one nic wspólnego z prawdą. Myślę, że forum nie potrzebuje takiej pomocy. Lepiej odpuścić tę dyskusje. Milek proszę Cię skończ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milek,gdybym byla czlonek(rady oczywiscie) :D  to bym tak napisala:nie trzaskaj drzwiami,jak bedziesz wychodzil,delikatnie zamknij na klucz . A jak wrocisz to juz uspokojony :Beer:  i wyluzowany.

Zaden "czonek" nie jestem wiec napisze :Daj pan spokoj,bo znowu sie tu burza zrobi :)))

Dwa w jednym(ej)- piękno i madrość :!: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mili Koledzy Astrobracia, naprawdę mój ostatni skromny post na ten temat. Może nie znam sprawy jak Wy a ktoś coś niepotrzebnie chlapnął, ale było, minęło kilka tygodni temu, puśćmy to wszystko w niepamięć i przeprośmy się nawzajem. To chyba ludzki odruch ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie! Panowie! To prowokacja dla pieniaczy , by znowu w kolo Macieju temat walkowali

 

O moj Boze... wlasnie wrocilismy z Andrzejem z cudownego Paryza, a tu bigos znowu sie podgrzewa.

 

Elwiro - w twoim zdaniu jest powazny blad - powinno byc - "w kolo Marcine", a nie Macieju ;)

 

Dzisiaj konczy sie blokada MarcinowiL. Bardzo ciekawy jestem, jak sie to wszystko potoczy. Stay tuned ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.