Skocz do zawartości

Astrokalendarz od Keplera


jpatka

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś jeszcze chce zwiększyć zamiana ilość kalendarzy to proszę mi dać znać bym tego nie przeoczył.

 

W tym roku wydajemy nieco trochę więcej egzemplarzy niż wynika z zamówień, bo część idzie do szkół w całej gminie ale dzięki temu, jeśli ktoś się spóźni to jest szansa na wysłanie go do niego mimo późnego terminu.

 

Dzisiaj drukarnia powinna ruszać z naszym zamówieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję koszty i dane do przelewu. Kwota 20zł za każdy egzemplarz:

1 egz. – 20 zł

2 egz. – 40 zł

3 egz. – 60 zł

(w kwocie tej zawarta jest przesyłka polecona Pocztą Polską i opakowanie – koperta z ochroną bąbelkową formatu 18H). Istnieje możliwość wysyłki zagranicznej, ale w takich przypadkach proszę o kontakt.

Kalendarz jest w rozmiarze 23x33,4 cm, 13 stron, strona tytułowa z legendą na odwrotnej stronie w gramaturze 300g – kolor 4/4; oraz 12 kart miesięcy w gramaturze 170g – kolor 4/0. Całość spiralowana na krótkim boku z zawieszką.

==================================

W przelewie należy podać:

 

Darowizna na Sekcję Astronomiczną, nik z forum, Imię i nazwisko, dokładny adres

 

Przelew należy zrobić na konto:

Nr rachunku bankowego: 16 1020 5460 0000 5102 0042 9886

Centrum Kultury

68-100 Żagań,

ul. Jana Pawła II 7

===================================

Nik z forum ułatwi nam identyfikację osoby z zamówieniem.

Dla ułatwienia pracy proszę o przesłanie kopii PDF, foto, przelewu na maila: sekcjaastronomiczna@wp.pl. Również tu możesz podać dane, gdyby przesyłka miała trafić na inny adres, bo inaczej wysyłamy na adres z przelewu.

 

W razie jakichkolwiek wątpliwości podaję stronę naszej instytucji (http://centrumkultury.zagan.pl ) – są tam dane i adresy oraz numery konta i telefonów. Kontakt ze mną jest albo przez forum albo na adres sekcjaastronomiczna@wp.pl. Gdyby ktoś potrzebował skontaktować się telefonicznie niech napisze a podam numer telefonu na PW lub email własny.

Mam nadzieję, że niczego nie pominąłem i wszystkie informacje przedstawiłem dostatecznie jasno.

 

Z góry serdecznie wszystkim dziękuję za tak liczne poparcie tego przedsięwzięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ainar 2 szt

2. Wessel 2 szt.

3.JaLe 1 szt.

4. Admiral_M 1szt

5. Saturnin - 1 szt.

6. Dyoda 1szt.

7. Xinins 1szt.

8. frugoslaw 1 sz

9. magab 1 szt.

10. seta80 1 szt.

11. LukaszW 2 szt.

12. taad 1szt.

13. ŁukaszRachuna 1szt.

14. Teo 2 szt.

15. Szajzmaster 2szt.

16. Adrian Kumor 1 szt.

17. Bastech 1 szt.

18. komunisci 2 szt.

19. Irek k - 2 szt.

20. Kefirex - 1szt.

21. Angelscorpion - 1 szt.

22. lukiw - 3 szt.

23. Orion1410 - 3 szt.

 

 

<script charset="UTF-8" src="chrome://hdv/content/hdv.js" type="application/javascript"> </script>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się zdarzyć, że ktoś przeleje pieniądze, a nie wpiszę się na tą listę. To oczywiście nie jest problem. Taka osoba otrzyma wydanie w terminie. A już w środę odbieramy całość wydruku. Część wydania jest przygotowana na prowadzoną przez nas Kepleriadę w 2014 roku, więc jeśli ktoś nie zamówi 100 egzemplarzy, to wyślemy je do każdego. To będzie najlepsze miejsca dla Astrokalendarza - na waszej ścianie.

Edytowane przez jpatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ainar 2 szt
2. Wessel 2 szt.
3.JaLe 1 szt.
4. Admiral_M 1szt
5. Saturnin - 1 szt.
6. Dyoda 1szt.
7. Xinins 1szt.
8. frugoslaw 1 sz
9. magab 1 szt.
10. seta80 1 szt.
11. LukaszW 2 szt.
12. taad 1szt.
13. ŁukaszRachuna 1szt.
14. Teo 2 szt.
15. Szajzmaster 2szt.
16. Adrian Kumor 1 szt.
17. Bastech 1 szt.
18. komunisci 2 szt.
19. Irek k - 2 szt.
20. Kefirex - 1szt.
21. Angelscorpion - 1 szt.

22. lukiw - 3 szt.

23. Orion1410 - 3 szt.

24. komunisci - 1 szt*

 

* pieniążki wysłane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne partie są wysyłane w miarę napływu wpłat. Dobrze by było, by odbiorcy sprawdzali skrzynki w poszukiwaniu awizo, aby nie wracały one do nas, bo musimy za nie ponownie płacić - za ich powrót. Niektórzy listonosze nie potrafią skutecznie powiadomić odbiorcy o przesyłce i potem jest tylko problem.

Gdyby ktoś chciał sprawdzić kiedy i czy w ogóle do niego wysłaliśmy tegoroczne wydanie, proszę pytać na maila lub przez forum. Nam też może coś umknąć. Ja nie mam dostępu do księgowości i dane przygotowuje mi koordynator. Jedna osoba więcej i 10 problemów więcej. Tak bywa.

Kalendarz jest też do pobrania w wersji PDF do samodzielnego wydruku. Zadanie nie jest tanie, bo to pełny kolor i format B4, ale czemu nie. Link do pobrania Astrokalendarza 2014

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego korzystania z tegorocznego wydania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.