Skocz do zawartości

Galeria


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Rusza pomalutku galeria miłośników astronomii (to co obiecywałem) , chętni do zamieszczania zdjęć mile widziani. Moim zamiarem jest zebranie w jednym miejscu wielu zdjęć zobionych przez miłosników astronomii. Skrypt który uruchomiłem daje bardzo fajne mozliwości .

 

http://www.astro4u.net/nuke/galeria/index.php

 

Bardzo proszę o podpowiedź jakie albumy / kategorie dorobić .

 

Obiecuję troszkę jeszcze nad wyglądem , zpolszczeniem itp galerii i forum popracować w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety musisz się zarejestrować (już mnie zaczynają te rejstracje denerwować - ale nieraz się to przydaje) , podczas rejestracji stworzysz swoją indywidualną galerię która będzie zarazem częścią wspólnej galerii.

Potem pozostaje tylko wgrywać zdjęcia. Jest tam miejsce na opis , bardzo prosze by opisywać czym było zdjęcie robione , czas naświetlania , sprzęt itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek - a jak z dostepnoscia miejsca na serwerze - jakies ograniczenia na albumy dla poszczegolonych uzytkownikow?

Bo smignelo mi przed chwila 1024 na album(?) ale chwile potem 2048 na zdjecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.