Skocz do zawartości

Katowicka wyprawa obserwacyjna nr 3 - 21/22 czerwca


Marek Substyk

Rekomendowane odpowiedzi

Odnosnie 'duchow' na zdjeciu. To pojawily sie dlatego, ze ja i KoPeC odeszlismy z kadru zanim zdjecie zostalo w pelni naswietlone(nieswiadomi :? ). Zdjecie bylo robine z lampa ALE rowniez na dlugim czasie naswietlania. Lampa wypalila pierwszy plan (czyli nas) a dlugi czas zalatwil tlo. Chodzi mi tu o to ostatnie zdjecie. Pozatym fotki super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie. To się teraz AstroKrak wnerwi. Nie ładnie tak zmieniac kolor szukacza. :P

 

W piątek bardzo chętnie pojedziemy razem z Pitrkiem ale to wszystko zależy od pogody. Mam nadzieję, że fajnie było z nami ostanio pobyć trochę i że nie nudziliśmy Was. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.
Eeeeeeeeeeee tam.

 

Przecież chyba mogę z nim robić co chcę. Poza tym nie ukrywam tego, że jest to szukacz Janusza, a oryginalny kolor, popristu nie pasował.

 

Zrobić możesz z nim oczywiście wszystko Marku bo jest Twój gdyż za niego zpłaciłeś ale zrywając naklejkę firmową i kolor obudowy właśnie utraciłeś na niego gwarancję :wink: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejka nie jest zerwana, tylko zakryta folią. Aby nie uszkodzić firmowej naklejki, w tym miejscu wstawiłem łady czworokąt, a czarna folia pięknie schodzi.

 

Poza tym co by miało się zepsuć w szukaczu ?

Przecież gdy się rozleci, to i tak będzie uszkodzenie mechaniczne :salu:

 

[ Add: Pią 25 Cze, 2004 ]

Mam nadzieje Januszu że się nie gniewasz za takie oklejenie. :rabbit:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

No może tylko troszeczkę ale w sumie już mi przeszło :salu: :Beer:

Tylko nie wybij sobie oka tym ciemnym szukaczem w nocy po zmianie koloru bo nie biorę tego już na swoją odpowiedzialność :salu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz, dla Ciebie specjalnie zrobię specjalną naklejkę "AstroKrak" i nalepię ja na szukacz. Tylko, że będzie biała, aby jakoś to wyglądało ;)

 

A tak poza tym robisz na zamówienie czarne szukacze?

 

"Szukacz jest i tak THE BEST" :wink: :salu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam !

 

Oczywiście, również zachwalam naszą obserwację ze wszystkich stron (no oprócz tego tłoku i wiatru), ale ogólnie bardzo mi się podobało i warto było jechać !

 

Niesamowity widok jechać na miejsce obserwacyjne, popatrzeć sobie w tylnie lusterko w samochodzie, a tu sznurek aut zmierząjących w tym samym kierunku w w tym samym celu - obserwacje i doskonała grupa uczestników !

Wspaniale ! Byle tak jak więcej i jak najczęściej :Cheers:

 

 

Wybaczcie, że nie wrzuciłem tutaj jeszcze swoich zdjęć z 3-ej wyprawy, ale w obecnym czasie mam kulminację sesji egzaminacyjnej na studia... :?

W przyszyłym tygodniu będzie już chyba luźniej.

 

Pozdrawiam i wyczekuję następnego spotkania !

Admiral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.