Skocz do zawartości

No i cóż się dzieje z opóźniona dostawą ORIONA


McArti

Rekomendowane odpowiedzi

To moze chociaz mozna by tu wcisnac jakis maly cennik co bedzie do kupienia i za ile? Bo pytanie kiedy wydaje sie byc totalnie bez sensu.

 

[ Add: Wto 06 Lip, 2004 ]

Szanowny Panie Januszu, mysle ze nie tylko ja ale i wielu Pana potencjalnych klientow jest juz "lekko" zmeczonych tymi ciaglymi opoznieniami. Z tego co pamietam na jak narazie ledwie cztery, w dodatku niewielkie moje zamowienia w Pana firmie z jednym nie bylo problemu. Szczerze mowiac to guzik mnie obchodzi to ze ma pan problemy z dostawami. Rozumiem ze mozna sie opoznic dzien dwa, niech nawet tydzien ale to juz idzie w miesiace :evil: . W tym miejscu moze mnie pan traktowac jako bylego klienta panskiej zalosnej firmy. :salu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy chcecie od Pana Janusza przecież on jako jedyny w Polsce próbuje rozbujać rynek sprzętu i akcesorii astronomicznych i niestety nie z jego przyczyn sprzęt jest opóźniony. Spokojnie wszytko dojdzie. Ale tak ogólnie to po Waszych wypowiedziach sądze że dla Was lepiej by było jak by tego sprzętu nie było w firmie Astrokrak. Dla mnie najważniejsza jest wysoka jakość której nie będe zaprzeczał firmie Astrokrak bo na pewno jest wysoki. Widzę że nawet to że Janusz próbuje coś z tym zrobić dla Was nie ma najmniejszego znaczenia. Sam za niedługo zamawiam w Astrokraku teleskop Polluks i wiem że należy na niego poczekać trochę ale wiem że będzie wysokiej jakości i myśle że się nie zawiodę na tym sprzęcie. Jest mi bardzo przykro że pokazaliście sie z tak złej strony.

Janusz jestem z tobą :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Szymku, spokojnie, klienci po prostu chcą zamówionego sprzętu a że dostawa się nadmiernie opóźnia to się po prostu denerwują , to tylko ludzie :roll:

To jest Polska właśnie, kraj niewielkich możliwości i wielkiej biurokracji :Cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tu głównie dziwi to że naskakuja na Ciebie bo dostwa jest opóźniona a przecież to nie jest twoje wina :(

Słyszałem kiedyś powiedzenie: "Polska to piękny ale dziwny kraj" i tu sie zgodze oczywiście to nie jest do forumowiczów tylko do tych biurokratów pracujacych w urzedach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Dziś spędziłem cały dzień użerając się skutecznie :lol: z urzędnikami z krakowskiego składu celnego i na jutro jestem już umówiony no odbiór długo oczekiwanej przesyłki, Polska to nadal dziki kraj gdzie nie wystarczy przesłać potwierdzenia bankowego przlewu faksem tylko musiałem go zawieźć w zębach do magazynu celnego aby im udowodnić że zapłaciłem Cło i Wat i uzgodnić ostatecznie warunki dostawy na Mogilską do firmy na jutro rano :salu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe!! :lol:

 

a nie chcieli wpłacenia równowartości cła, a gdyby sie okazało zupełnie "niespodziewanie", że jednak zapłaciłeś na lotnisku to spłatę tej równowartości w ratach corocznych przez następne 25lat :Loveit: ......

 

Nie nazwę tego 3 światem, bo się jeszcze ten 3 świat obrazi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

No Comments McArti :salu:

 

Pz. Znajomy hurtownik robił niedawno interesy w Ghanie i wystarczył jeden telefon do Bwanakubwa aby statek bananów wypłynął do Rotterdamu bez żadnego podpisu czy faksu.

Płatność do 6 miesięcy w ratach, dostawca odprawia towar celnie i dostarcza do portu przeznaczenia na swój koszt, żyć nie umierać z takim partnerem handlowym a nawet można zdechnąć z przeżarcia :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie "strasznie dziwne" dzisiaj miały być odbierane teleskopy z UC, mineło 6godzin a jeszcze ich niema na stronie, nie są sprawdzone, stuningowane montaże, zjustowane, rozesłane do klientów (dzwoniłem przed chwilą do domu i się dowiedziałem, że na balkonie nie stoi wychłodzony telep i nie kręci avików) :?

 

A PRZECIEŻ MINEŁO JUZ 6 GODZIN I NIC NIEMA :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MakArti, no przeciez Janusz nie przesle Ci maka MAILEM

 

No jasne, że nie - przeciez tak się nie robi!

Maki przesyła się jako załącznik, tylko trzeba je spakować zipem - szybciej docierają. No i by skanery anty-vir. nie skasowały...

:mrgreen: :wink:

 

Ale ja się nie dziwię - siedziałbym jak na szpilkach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Dość śmiecenia chłopaki w tym wątku, Orzeł wyladował w całości i dobrej formie, dziś była inwentaryzacja i wprowadznie stanów do komputera, od jutra zaczynamy liniową sprzedaż i wysyłkę do oczekujacych na nie klientów, dopiero co wróciłem z firmy ufff... :lol::lol::lol:

 

Ps. MaArti jak zobaczysz tego maka to wymiękniesz, tajemna maszyna i piękny ma montaż :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.