Skocz do zawartości

Zmiana w Radzie Forum


Mirek Krasnowski

Rekomendowane odpowiedzi

Tez sie zastanawiam, czemu maja sluzyc takie propozycje. Wprowadzanie na forum zasad sceny politycznej jest co najmniej smieszne. To forum, nie sejm, nie panstwo, a nawet nie firma. Moze zaraz trzeba bedzie kilka partii politycznych tu zalozyc, zeby bylo demokratycznie - lewa, prawa strona? Moze zaczniemy dyskutowac nad "rzadami"? 500 osob uwiklanych w polityke, aby zarzadzac 2 bezstronnymi userami.

 

Komedia :lol:

 

Czy cos na forum nie dziala? Czy ktos nie moze dyskutowac o astronomii? Sa jakies problemy? Jezeli ktos chce tu politykowac, to nie jest to odpowiednie miejsce. Pozwolcie, ze przypomne nazwe: ASTRO-forum.org. Czy to nie mowi wystarczajaco duzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Takie propozycje mają służyć demokracji ale skoro do tego jeszcze nie dorośliście to nie ma o czym mówić, jest jak jest a że jest na razie dobrze to niech i tak będzie choć ze szkodą dla młodej demokracji :salu:

 

Ps. W ten sposób odbieracie ponad 600 forumowiczom prowo do głosu w wolnych wyborach, czy napradę tak boicie się stracić ich poparcie, to chyba spora przesada :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak ze spalarniami odpadów. Jak się zapytać społeczeństwa czy je chce to się okazuje, że ludzie się burzą, a potem latami gniją w otoczeniu zaniedbanych wysypisk.

 

[ Add: 08 Lip 2004 23:06 ]

Duża grupa jest zawsze niewydolna do zrobienia czegoś sensownego... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: Co to kur... ma być :?: Janusz ma racje - wy założyliście to forum - prawda ale my forumowicze zarejestrowalismy się na forum po to aby wkładać w nie coś z naszej kochanej dziedziny astronomii i aby miec na nie jakiś wpływ ( sami piszecie na pierwszej stronie ze to jest nasz drugi dom , a przecież w domu wszyscy razem podejmują decyzje :lol: ) Zastanówcie sie nad tym bo to nie chodzi o 2-3 osoby tu chodzi o prawie 800 osób.

 

P.S. Nie popieram Janusza dla tego ze jest z Krakowa i że bardzo go szanuje tylko sądze podobnie jak on :| :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar nie wiem czy zauważyłeś :shock: ale to wy administratorzy , junior administratorzy i moderatorzy najwięcej walczycie zeby forym nie głosowało - czego wy się tak boicie :evil: BEZ OBRAZY OCZYWIŚCIE :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aquarius
:shock: Co to kur... ma być  :?:

 

1. Bobi, Młody Człowieku, bądź łaskaw zamknąć swoje ,,kury'' w kurniku i nie wypuszczać ich na forum publiczne. Jeżeli rzeczywiście chcesz wnieść na nie coś wartościowego ze swojej ukochanej astronomii, to podaj choćby wyniki swoich ostatnich (i nie tylko) obserwacji astronomicznych, a będzie to Twój realny wkład w to Forum, mający realny wpływ na jego merytorykę.

2. Przestańcie wreszcie Panowie ,,nawijać'' tak zawzięcie o tej demokracji. Tak na prawdę, ,,demokracja'' to jest to czysto abstrakcyjne pojęcie, nie występujące w praktyce nigdzie, nawet w USA, podobno najbardziej demokratycznym kraju na świecie.

3. MAŁE WYJAŚNIENIE:

,,RADA FORUM'', to trochę (jak widać) niefortunna nazwa (sugerująca niektórym Radę Nadzorczą, Radę Narodową, Radę Zakładową, ... i inne, temu podobne ,,ciała'' WYBIERALNE!), ,,GRUPY ZAŁOŻYCIELSKIEJ'', która powstała w pierwszych dniach działalności nowego, stawiającego dopiero pierwsze kroki Astro-Forum.org.

Ta grupa NIE JEST ciałem WYBIERALNYM, a po odejściu z niej Leszka, działa dalej w zmniejszonym składzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego wy się tak boicie  BEZ OBRAZY OCZYWIŚCIE

 

Straty stolka, gabinetu przy senatorskiej, pensji poselskiej - wiesz jak jest ;)

Sorry, ale trudno sie powstrzymac.

 

Bobi - forum powstalo po to, aby mogla istniec nieskrempowana platforma komunikacyjna dla astro-pasjonatow. Czy masz jakies ograniczenia i problemy w dyskusjach o astronomii? Nie zauwazylem, wiec czego ci trzeba? Nad czym potrzebujesz zaglosowac? Nikt tu nikim nie rzadzi, nie ma rzadu, a "rada" jest tylko po to, aby ta machina mogla dzialac organizacyjnie. Chyba nie wyobrazasz sobie dzialania forum, bez jakiegokolwiek nadzoru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Ale jaja, czarny klown Andee wypowiada sie w imieniu białej rady, buahahahahahaha ale ubaw :lol::lol::lol:

To już nie domokracja to cyrk :lol::lol::lol:

Skoro wolicie zostać samozwańczą Radą zamiast wybrana demokratycznie, to niech i tak będzie ku chwale Forum a co mi tam, ważne że się kręci :salu:

 

Ps. Koledzy Radni, zrozumcie wreszcie ze to Wy jesteście dla nas forumowiczów a nie odwrotnie, wcześniej czy później ktoś założy ankietę o wyborach i głosowaniu, więc lepiej przygotujcie ją z głową sami zamiast zostać postawianymi przed faktami dokonanymi, powinniście się liczyć ze zdaniem dobrych kilkuset spędzających tu czas forumowiczów bo inaczej oni przestaną się liczyć z waszym zdaniem :salu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja, czarny klown Andee wypowiada sie w imieniu białej rady, buahahahahahaha ale ubaw :lol:  :lol:  :lol:  

(...)

 

powinniście się liczyć ze zdaniem dobrych kilkuset spędzających tu czas  forumowiczów bo inaczej oni przestaną się liczyć z waszym zdaniem :salu:

 

 

Wybierał Ciebie ktoś Janusz abyś się wypowiadał w imieniu setek forumowiczów?

A tak pozatym to "Balcerowicz musi odejść"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja, czarny klown Andee wypowiada sie w imieniu białej rady, buahahahahahaha ale ubaw...

 

Sluchaj lajkoniku, albo jestes slepy (w co watpie bo chyba zmienil bys zainteresowania) albo jestes glupi...

 

Zaczal bys sie wreszcie zachowywac jak dorosly czlowiek i powiedzial wprost o co ci konkretnie chodzi, narazie wszystko co o tobie mozna powiedziec to to, ze kawal z ciebie starego konia a zachowujesz sie jak dzieciuch... Pod plaszczykiem pseudouprzejmosci kryjesz osobowosc obarczona syndromem Boga, nazywasz mnie klaunem nie zauwazajac wlasnej smiesznosci...

 

P.S. Mozesz sobie darowac te rasistowskie docinki, swiadcza one jedynie o silnym ograniczeniu i postepujacej tepocie umyslowej.

 

P.S.2. Zawsze wypowiadam sie jedynie we wlasnym imieniu. Rozumiesz cos z tego co czytasz, czy tez przetwarzasz fakty aby pasowaly pod twoje widzimisie?

 

P.S.3. Czailes sie ludziku aby trafic w odpowiednim momencie ze swoja poroniona propozycja... W Radzie pojawily sie szumy wiec udezyles sadzac ze to wlasciwy moment...

Kopia skruszona, rycerz stal sie pacholkiem... Mam nadzieje ze wszystcy teraz zobacza twoja prawdziwa twarz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Koledzy Radni, zrozumcie wreszcie ze to Wy jesteście dla nas forumowiczów a nie odwrotnie, wcześniej czy później ktoś założy ankietę o wyborach i głosowaniu, więc lepiej przygotujcie ją z głową sami zamiast zostać postawianymi przed faktami dokonanymi, powinniście się liczyć ze zdaniem dobrych kilkuset spędzających tu czas forumowiczów bo inaczej oni przestaną się liczyć z waszym zdaniem

 

Widze, ze do Janusza nic nie dociera, a wiec ja zaraz zaloze ankiete - "Wybory Nowego Prezesa i czlonkow zarzadu Astrokrak". Analogia jest bardzo trafna, z ta roznica, ze my "niekomercyjnie". Co ty na to? Czyzbys nie liczyl sie ze zdaniem uzytkownikow i astropasjonatow? Trzeba w tej firmie demokracji i woli ludu! A co mi tam - proponuje, aby cale forum zarzadzalo astrokrakiem na zasadzie ankiet! Hm?

 

PS. I co? Teraz widzisz paranoje w swoich propozycjach, czy nadal nie?

PS2 - Takie propozycje przypominaja mi tworczosc Erica Arthura Blaira :rabbit:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz,

 

Proszę, abys zajął się własnym biznesem, bo też możnaby pewnie wiele w nim zmienić, aby lepiej funkcjonował ! Czy chciałbyś, aby Rada Forum mówiła Ci co masz robić ?

 

Proszę zatem zarządzaj dobrze własnym biznesem i skup się na nim, bo trudno być we wszystkim dobrym.

 

Z tego co się orientuje charytatywna działalność forum, przekłada się na konkretne pieniądze dla Ciebie w postacji zamówień na teleskopy, dlatego proszę, abyś to docenił i dał ludziom zajmować się tym co lubią, czyli astronomią.

Forum polityczne pewnie też można znaleźć pod innym adresem.

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Amen i demokrację diabli wzięli, wasza wola panowie :lol::lol::lol:

 

Ps. Tur, ja się polityką nie zajmuję i nie zamierzam do rady startować z wiadomych i oczywistych względów, zwracam tylko uwagę na pewne aspekty działania rady Forum w wolnym świecie, czasy sądów kapturowych i Masonerii już minęły, nastał czas demokracji, jeśli tego nie rozumiecie to już na starcie stajecie na spalonej pozycji ale masz racje to Wasz problem nie mój i kończę temat ze swojej strony względem rady :roll:

 

Ps1. Jesionie jak uderzasz :wink: odwetowo to nie wal na oślep w panice bo prowadzę firmę sam i za nią osobiście odpowiadam własnym majątkiem i imieniem czego Ty nie możesz powiedzieć o prowadzeniu forum jako cicha eminencja bez żadnej odpowiedzialności personalnej, zrozum że to nie twój prywatny folwark tylko dlatego że przejąłeś schedę bo pewnym niezrównoważonym psychicznie adminie, wykorzystując nadarzającą się akurat okazję zaistnienia publicznie, nie mam Ci absolutnie tego za złe bo uratowałeś walący sie nam wtedy na głowę świat i chwała Ci za to wtedy tu i teraz ale proszę nie jedź dalej na etosie Supermana ratującego świat dla wyższych celów bo to już trąci myszką, czas na uprawomocnienie się Twojej władzy i wybranych sobie popleczników :salu:

 

Ps2. Ande zmień awatara, jak cie widzą tak cię piszą Bambo, sam się szufladkujesz :lol::lol::lol:

 

Ps3. dRvECtor, prawda jak zwykle leży gdzieś przycupnięta po środku, pamiętaj o tym :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps2. Ande zmień awatara, jak cie widzą tak cię piszą Bambo, sam się szufladkujesz  :lol:  :lol:  :lol:  

 

Czlowieku po raz kolejny pisze zastanow sie co robisz i co piszesz... Bedziesz szufladkowac ludzi wedlug tego co maja w awatarze? Przeciez ty mnie w zyciu na wlasne oczy nie widziales, pojdz wrescie po rozum do glowy bo to ty tracisz a nie ja, a te nieporadne proby obrazenia mojej osoby czy kogokolwiek innego, swiadcza jedynie o poziomie moralnym i intelektualnym probujacego obrazic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Wystarczy że widzę jak sie pastwisz i angażujesz w wątki z "fetorkiem" aby cię zaszufladkować bez pudła jako mucha plujka a muchy są czarne jak wiadomo :wink: :lol::lol::lol:

Nie zrozumiej mnie źle ale sam sobie tu grób kopiesz na środku Forumostrady więc nie dziw się że trąbia na Ciebie czy cię ktoś w końcu potrąci jadąc dostawczym busem :wink:

Przepraszam Radę za oftopic, Andee zajmij się tym co umiesz najlepiej, nie wiem czy to obserwacje, sprzęt czy jeszcze coś innego :wink: i nie rób za dzuirę w moście bo potrzebne tu te twoje wypociny jak ta przysłowiowa dziura w moście prowadzącym wprost do zjednoczonej Europy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.