Skocz do zawartości

Zmiana w Radzie Forum


Mirek Krasnowski

Rekomendowane odpowiedzi

Napisze jeszcze raz skończmy ten wontek bo zaraz wszyscy się skłucimy i forum stanie się dla nas miejscem walki, a nie miejscem gdzie możemy porozmawiać na interesujące tematy z naszej dziedziny - astronomii :D:D

P.S Możemy go prowadzić dalej ale z kulturą i bez obraz nawzajem :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Nie Janusz nie morda w kubeł pisac piszmy ale bez takich obraz nawzajem bo zaczynamy się zachowywać jak dzieci z podstawówki :lol::lol:

 

[ Add: Pią Lip 09, 2004 20:18 ]

Jeśli moge to ogłąszam KONIEC KONIEC KONIEC KONIEC :roll: :salu: :salu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.
Morda w kubel to bardzo brzydkie okreslenie, mam nadzieje ze uzyles go bo juz wiecej nic w tym temacie nie napiszesz...

 

Hi hi chciałbyś robaczku 8) ale dam ci pewną lekcję pokory i szansę zarazem, przerywam tą złą passę ze swojej strony i opuszczam wątek, bez odbioru, wnioski sam wyciagnij jak tylko potrafisz :wink: :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morda w kubel to bardzo brzydkie okreslenie, mam nadzieje ze uzyles go bo juz wiecej nic w tym temacie nie napiszesz...

 

Hi hi chciałbyś robaczku 8) ale dam ci pewną lekcję pokory i szansę zarazem, przerywam tą złą passę ze swojej strony i opuszczam wątek, bez odbioru, wnioski sam wyciagnij jak tylko potrafisz :wink: :lol::lol::lol:

 

Lekcje mozesz urzadzac swoim uczniom, jezeli takowych posiadasz, co do danej szansy, to powtarzam przestan sie publicznie osmieszac... Jak mozna byc tak bezgranicznie pustym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andee sorki ze się wpieprzam ale co ty tak bardzo lubisz obrażać . Janusz napisał do ciebie "robaczku" a ty do niego odrazu ze jest "pusty" Życze każdemu człowiekowi zeby był tak pusty z astronomi i produkcj teleskopów jak Janusz. I dobrze rade skończ walic takie smuty zeby lekcje robił swoim uczniom bo to staje się już śmieszne :D Nie jesteśmy w szkole. A powiem szczeze ze lekcje ( porady ) są bardzo dobre. DOBRZE RADZE SKORZYSTAJ :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobi, moze przeczytal bys caly watek od poczatku i zauwazyl kto kogo zaczal tu obrazac pierwszy... OK?

 

Przeczytaj tez wiele innych tematow rowniez na innych forach i dopiero zacznij zajmowac strone w dyskusji, ktora ciebie nie dotyczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andee nie mam zamiaru się kłucic ja tylko pisze co o tym wszystkim sądze. Może Janusz zaczoł , a może ty to nie ważne ważne jest to ze za "robaczka" nie kontratakuje się pisząc ze druga osoba jest "bezgranicznie pustym" człowiekiem. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz,

 

Rada Forum jest właśnie przejawem demokracji. Weź pod uwagę, że w Radzie jest wiele osób o różnych poglądach, co skutkuje podejmowaniem decyzji wyłącznie DEMOKRATYCZNIE. Doceń to, że Rada to w większości osoby bardzo zaangażowane w funkcjonowanie tego forum - Jesion, Adamo, Mirek, itd. Wszystkie pozytywne techniczne zmiany, których jest wiele, to właśnie bezinteresowna praca tych osób.

Wybory nie zmienią nic na plus, mogą jedynie przynieść takie kłopoty, że nie będzie miał kto zajmować się obsługa techniczną forum jak i jego finansowaniem, a tego chyba nikt z dobrych kilkuset forumowiczów nie chce.

Czy chciałbyś uniemożliwić korzystania z forum wszystkim jego aktualnym użytkownikom ?

Mam nadzieję, że NIE !

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie osobiscie w tej calej sprawie nie drazni temat demokracji czy innych wyborczych bzdetow, po prostu Pitter uzyl w tym momencie bardzo dobrego cytatu, ktory tez pamietam w ktoryms z watkow - "nie zmienia sie czegos co dobrze dziala".

Drazni mnie natomiast fakt ze jakos dziwnie powaznie Panie Januszu podchodzi Pan do avatarow i innych rzeczy, zupelnie tego nie rozumiem, czego uczepil sie Pan avatara Andee'go, czyzby jakis straszny rasizm przez Pana przemawial, nie wiem sam...

 

Cyt. Janusz_P.:

"ale skoro do tego jeszcze nie dorośliście to nie ma o czym mówić" - czyli w Pana oczach Rada i reszta forum sa nierozumnymi istotami ktorzy nie wiedza na czym polegaja demokratyczne wybory ??

 

Naprawde nie mam nic a nic do Pana wiedzy o astronomii, optyce, budowie teleskopow i reszcie naprawde przydatnych dla innych osob z forum informacji ktore moga od Pana wyplynac, powiem wiecej jestem pod wielkim wrazeniem, ale czasami odnocze takie odczucie ze traktuje Pan inne osoby jakos tak "z gory".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze juz koniec klotni :mrgreen:

To byla taka dobra klotnia! Pieniaczy tylu (czy Wy sie gdzies klonujecie?)!! :shock:

O zes w morde...!Ja zawsze myslalam ze baby sa klotliwe,cholera znow musze poglady moje przemyslec od podstaw :D

APELUJE DO WASZEGO "LEPSZEGO JA":

Dajcie ujscie zlosci w sposob kontrolowany.Sprawcie by zlosc byla bodzcem do pozytywnych spraw,np cwiczenie cierpliwosci...(ja nie odrazu chce kopac pieska sasiada ktory podlewa mi samochod) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.