Skocz do zawartości

Jakiej muzyki słuchacie?


Rekomendowane odpowiedzi

To było właśnie sprostowanie :wink: Po prostu to co napisałem było głupie więc to wywaliłem. A napisałem "od techno można zdechnąć". Faktem jest, że pare razy dobrze się bawiłem przy techno, ale gdybym miał tego słuchać codziennie to bym zwariował!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cdev co to za sztuka umc umc ? Stworz porzadny utwor techno i tez ebdziesz mial prawo tak twierdzic a hip- hop to nic innego jak tlo podrkadzione z inengo utworu i prostu text: Jestem z miasta jak i moje ziomale, razem zyjemy i to w wielkiej chwale. Czy czujesz to ty czy czuje to ja, i tak ten text przez miato sie wala. Jestesmy biedni jak murzyni z bronxu, lecz mamy inne podejscie od samego poczatku. Text wymyslony przezemnie w niecala 1 min :mrgreen: . starczy to teraz dac pod tlo i moge sie zalozyc, ze sam bym mogl to zaspiewac nawet gdybym byl chory na grype ( do hip hopu starczy nie miec glosu jak Britney Spears i juz jestes wielki ). Teraz czekam jak nagrasz mi jeden utwor techno fajny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopoki na swiecie jest burdel-hip hop ma szanse bytu :mrgreen:

A techno to calkie inna sprawa,techno to rytm -czyli walenie w cokolwiek.A takie walenie w cokolwiek ma stare korzenie,juz plemienne bebny wyryte w pnie drzew,w ktore uderzano koscmi(niezadko pokonanych wrogow)byly zarodkiem techno :mrgreen:

Ale teraz juz bez zartow . Ja lubie "do zabawy"techno,bo basy rozchodza sie najlepiej i powoduja rezonans ciala i dzialaja jakos tak stymulujaco:))))))))))))))

Te bebny sa niesamowite :Beer:

Ale zeby ot tak na siedzaco tego sluchac to nie ,to tylko metal :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cdev co to za sztuka umc umc ? Stworz porzadny utwor techno i tez ebdziesz mial prawo tak twierdzic

Stworzyles porzadny tekst?

 

> a hip- hop to nic innego jak tlo podrkadzione z inengo utworu i prostu text:

Bo bit akurat to rzecz drugorzedna i mozna sie skupic na przekazie ;]

 

> Jestem z miasta jak i moje ziomale, razem zyjemy i to w wielkiej chwale. Czy czujesz to ty czy czuje to ja, i tak ten text przez miato sie wala. Jestesmy biedni jak murzyni z bronxu, lecz mamy inne podejscie od samego poczatku.

Co to nowego wnosi?

 

> Text wymyslony przezemnie w niecala 1 min

widac

 

> starczy to teraz dac pod tlo i moge sie zalozyc, ze sam bym mogl to zaspiewac nawet gdybym byl chory na grype

Milego spiewanego hh zycze

 

> ( do hip hopu starczy nie miec glosu jak Britney Spears i juz jestes wielki ).

Liczy sie co przekazujesz a nie jak a tym bardziej czym ;]

 

> Teraz czekam jak nagrasz mi jeden utwor techno fajny

Nie interesuje sie szitem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>  

> Jestem z miasta jak i moje ziomale, razem zyjemy i to w wielkiej chwale. Czy czujesz to ty czy czuje to ja, i tak ten text przez miato sie wala. Jestesmy biedni jak murzyni z bronxu, lecz mamy inne podejscie od samego poczatku.

Co to nowego wnosi?

 

CDev zacytuj mi kawalek utworu hip-hopoewgo, ktory "cos wnosi"

P.S.

Elwira ma jak zwykle racje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej czy Ty też wyrównujesz do dołu? / za mądry dla Ciebie kto mądrzejszy od ogółu matołów? / za bogaty ten co bogatszy niż my / ech / ludzie zachowują się jak ogrodnika psy

[scretch]

Młody dostaje psychiczny wycisk od koleszków którzy mają dzianych rodziców / co się starają o to jak ich w mieście postrzegają / za rasę wyższą, wywyższą przez dorobek

[scretch]

Bo nie tylko do rozumnych świat należy / a trzeba go przeżyć / we własne siły uwierzyć / potem uderzyć z mocną częstotliwością szerzyć to

[scretch]

I'm glad I inspire you but Stan / why are you so mad? / try to understand / thak I do want you as a fan / I just don't want you to do some crazy shit / I've seen one shit in the news a couple weeks ago that made me sick / some dude was drunk and drove his car over the bridge / and had his girlfriend in the trunk / and she was pregnant with his kid / and in car they found the tape / but they didn't say who was it to / come to think about it / his name was... / was YOU! / damn... [musialem tyle napisac zeby bylo z czego jarzyc]

[slowin' down until the end]

 

takiego se mixa zrobiłem. I co Mistrzu? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.