Jump to content

Jakiej muzyki słuchacie?


Recommended Posts

EEhh to sprawa gustu, a o tym napewno nie bede dyskutowal bo juz widze co sie zaraz zrobi w watku.

P.S.

I tak techno jest de best :P

P.S.2

Znowu sie zaczyna :x Radku jak juz wyslesz wiadomosc, to nie zmieniaj calkowicie jej tresci, tylko moze ja sporostuj....

Link to comment
Share on other sites

Cdev co to za sztuka umc umc ? Stworz porzadny utwor techno i tez ebdziesz mial prawo tak twierdzic a hip- hop to nic innego jak tlo podrkadzione z inengo utworu i prostu text: Jestem z miasta jak i moje ziomale, razem zyjemy i to w wielkiej chwale. Czy czujesz to ty czy czuje to ja, i tak ten text przez miato sie wala. Jestesmy biedni jak murzyni z bronxu, lecz mamy inne podejscie od samego poczatku. Text wymyslony przezemnie w niecala 1 min :mrgreen: . starczy to teraz dac pod tlo i moge sie zalozyc, ze sam bym mogl to zaspiewac nawet gdybym byl chory na grype ( do hip hopu starczy nie miec glosu jak Britney Spears i juz jestes wielki ). Teraz czekam jak nagrasz mi jeden utwor techno fajny :wink:

Link to comment
Share on other sites

Dopoki na swiecie jest burdel-hip hop ma szanse bytu :mrgreen:

A techno to calkie inna sprawa,techno to rytm -czyli walenie w cokolwiek.A takie walenie w cokolwiek ma stare korzenie,juz plemienne bebny wyryte w pnie drzew,w ktore uderzano koscmi(niezadko pokonanych wrogow)byly zarodkiem techno :mrgreen:

Ale teraz juz bez zartow . Ja lubie "do zabawy"techno,bo basy rozchodza sie najlepiej i powoduja rezonans ciala i dzialaja jakos tak stymulujaco:))))))))))))))

Te bebny sa niesamowite :Beer:

Ale zeby ot tak na siedzaco tego sluchac to nie ,to tylko metal :wink:

Link to comment
Share on other sites

> Cdev co to za sztuka umc umc ? Stworz porzadny utwor techno i tez ebdziesz mial prawo tak twierdzic

Stworzyles porzadny tekst?

 

> a hip- hop to nic innego jak tlo podrkadzione z inengo utworu i prostu text:

Bo bit akurat to rzecz drugorzedna i mozna sie skupic na przekazie ;]

 

> Jestem z miasta jak i moje ziomale, razem zyjemy i to w wielkiej chwale. Czy czujesz to ty czy czuje to ja, i tak ten text przez miato sie wala. Jestesmy biedni jak murzyni z bronxu, lecz mamy inne podejscie od samego poczatku.

Co to nowego wnosi?

 

> Text wymyslony przezemnie w niecala 1 min

widac

 

> starczy to teraz dac pod tlo i moge sie zalozyc, ze sam bym mogl to zaspiewac nawet gdybym byl chory na grype

Milego spiewanego hh zycze

 

> ( do hip hopu starczy nie miec glosu jak Britney Spears i juz jestes wielki ).

Liczy sie co przekazujesz a nie jak a tym bardziej czym ;]

 

> Teraz czekam jak nagrasz mi jeden utwor techno fajny

Nie interesuje sie szitem

Link to comment
Share on other sites

>  

> Jestem z miasta jak i moje ziomale, razem zyjemy i to w wielkiej chwale. Czy czujesz to ty czy czuje to ja, i tak ten text przez miato sie wala. Jestesmy biedni jak murzyni z bronxu, lecz mamy inne podejscie od samego poczatku.

Co to nowego wnosi?

 

CDev zacytuj mi kawalek utworu hip-hopoewgo, ktory "cos wnosi"

P.S.

Elwira ma jak zwykle racje :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ej czy Ty też wyrównujesz do dołu? / za mądry dla Ciebie kto mądrzejszy od ogółu matołów? / za bogaty ten co bogatszy niż my / ech / ludzie zachowują się jak ogrodnika psy

[scretch]

Młody dostaje psychiczny wycisk od koleszków którzy mają dzianych rodziców / co się starają o to jak ich w mieście postrzegają / za rasę wyższą, wywyższą przez dorobek

[scretch]

Bo nie tylko do rozumnych świat należy / a trzeba go przeżyć / we własne siły uwierzyć / potem uderzyć z mocną częstotliwością szerzyć to

[scretch]

I'm glad I inspire you but Stan / why are you so mad? / try to understand / thak I do want you as a fan / I just don't want you to do some crazy shit / I've seen one shit in the news a couple weeks ago that made me sick / some dude was drunk and drove his car over the bridge / and had his girlfriend in the trunk / and she was pregnant with his kid / and in car they found the tape / but they didn't say who was it to / come to think about it / his name was... / was YOU! / damn... [musialem tyle napisac zeby bylo z czego jarzyc]

[slowin' down until the end]

 

takiego se mixa zrobiłem. I co Mistrzu? :>

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
 • Our picks

  • Migracja Astropolis na nowy serwer - opinie
   Kilka dni temu mogliście przeczytać komunikat o wyłączeniu forum na dobę, co miało związek z migracją na nowy serwer. Tym razem nie przenosiłem Astropolis na większy i szybszy serwer - celem była redukcja dosyć wysokich kosztów (ok 17 tys rocznie za dedykowany serwer z administracją). Biorąc pod uwagę fakt, że płacę z własnej kieszeni, a forum jest organizacją w 100% non profit (nie przynosi żadnego dochodu), nie znalazłem w sobie uzasadnienia na dalsze akceptowanie tych kosztów.
    • Thanks
    • Like
   • 58 replies
  • Droga Mleczna w dwóch gigapikselach
   Zdjęcie jest mozaiką 110 kadrów, każdy po 4 minuty ekspozycji na ISO 400. Wykorzystałem dwa teleskopy Takahashi Epsilon 130D i dwa aparaty Nikon D810A zamocowane na montażu Losmandy G11 wynajętym na miejscu. Teleskopy były ustawione względem siebie pod lekkim kątem, aby umożliwić fotografowanie dwóch fragmentów mozaiki za jednym razem.
    • Love
    • Thanks
    • Like
   • 48 replies
  • Przelot ISS z ogniskowej 2350 mm
   Cześć, po kilku podejściach w końcu udało mi się odpowiednio przygotować cały sprzęt i nadążyć za ISS bez stracenia jej ani razu z pola widzenia. Wykorzystałem do tego montaż Rainbow RST-135, który posiada sprzętową możliwość śledzenia satelitów.
   Celestron Edge 9,25" + ZWO ASI183MM. Czas ekspozycji 6 ms na klatkę, końcowy film składa się z grup 40 klatek stackowanych, wyostrzanych i powiększonych 250%.
   W przyszłości chciałbym wrócić do tematu z kamerką ASI174MM, która z barlowem 2x da mi podobną skalę, ale 5-6 razy większą liczbę klatek na sekundę.
   Poniżej film z przelotu, na dole najlepsza klatka.
    • Love
    • Thanks
    • Like
   • 72 replies
  • Big Bang remnant - Ursa Major Arc or UMa Arc
   Tytuł nieco przekorny bo nie chodzi tu oczywiście o Wielki Wybuch ale ... zacznijmy od początku.
    
   W roku 1997 Peter McCullough używając eksperymentalnej kamery nagrał w paśmie Ha długą na 2 stopnie prostą linie przecinajacą niebo.
    
   Peter McCullough na konferencji pokazał fotografię Robertowi Benjamin i obaj byli pod wrażeniem - padło nawet stwierdzenie: “In astronomy, you never see perfectly straight lines in the sky,”
    • Love
    • Thanks
    • Like
   • 17 replies
  • Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie - o nietypowych rozwiązaniach sprzętowych
   Sformułowanie, które można znaleźć w internetach jako jedno z "praw Murphy'ego" przyszło mi na myśl, gdy kolejny raz przeglądałem zdjęcia na telefonie z ostatniego zlotu, mając z tyłu głowy najgłośniejszy marsjański temat na forum. Do rzeczy - jakie macie (bardzo) nietypowe patenty na usprawnienie sprzętu astronomicznego bądź jakieś kreatywne improwizacje w razie awarii czy niezabrania jakiegoś elementu sprzętu  Obstawiam, że @HAMAL mógłby samodzielnie wypełnić treścią taki wątek.
    • Haha
    • Like
   • 43 replies
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.