Skocz do zawartości

Wiosenny Zlot Miłośników Astronomii - Bieszczady 2014


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Prośba do wszystkich osób które wysyłają zgłoszenia, piszcie wszystkie uwagi dotyczące kto z kim chce być w domku itp na maila zlotowego bieszczady(at) astrozloty.pl

Jeśli ktoś chętny do wygłoszenia prelekcji lub zorganizowania pogadanki na jakiś ciekawy temat proszę info także na maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo podkarpacie. Dopiero dołączam do społeczności astro. Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tymi zapisami. Na taki zlot nie można sobie ot tak przyjechać ? Jak ktoś nie będzie tam nocował i chciałby przyjechać na jeden wieczór, to co ? Może wejść (oczywiści płacąc wstęp) czy trzeba zapłacić 300 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam ożenić się możesz na zlocie, zrobimy Ci piękną bramę z teleskopów.

Doświadczenie już mamy :)

hehe wiem, że na Was to zawsze można liczyć :-) wypijcie moje zdrowie w sobotę a zobaczymy się na następnym zlocie :-)

 

W ogóle co to za szalony pomysł, żeby się żenić :o

 

;)

Olek, musimy się spotkać, napić się i pogadać :-D

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na serio lista będzie po terminie wpłat i będą te osoby które będą już praktycznie na zlocie.

 

Adamo nie mogę odnaleźć danych do przelewu. Ostatnio coś; "jakiś takiś" jestem zakręcony. Gdzie mam szukać nr konta do wpłaty na zlot ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie, jak co roku zapraszam początkujących miłośników astronomii to wzięcia udziału



w konkursie ADEPT 2014



Konkurs jest dla tych uczestników, którzy nie posiadają swojego sprzętu astro-obserwacyjnego (i tylko tacy mogą wziąć w nim udział).



Forma konkursu jest taka, jak w latach ubiegłych, czyli 50-100 pytań jako test wielkokrotnego wyboru.



Pytania oczywiście będą łatwe, proste i przyjemne.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Rozmowy ze sponsorami w sprawie nagród trwają.



Mam zapewnienie, ze strony Astrozakupów, że jedną z nagród będzie lornetka :D


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.